PDA

View Full Version : گزارش گیری با نرم افزار قدرتمند StimulReport

aligh4192
چهارشنبه 22 فروردین 1386, 16:05 عصر
با سلام به همه دوستان

من با این نرم افزار کاملا کار کردم و
خیلی هم خوب و تر و تمیز گزارش تهیه میکنه :تشویق:

ولی یکی دو سوال مونده . کسی مایله که با هم مشورت کنیم ؟ :کف:

sh
چهارشنبه 22 فروردین 1386, 21:42 عصر
توی سایتش فروم داره اونجا میتونی با افراد بیشتری مشورت کنی

rtech
پنج شنبه 23 فروردین 1386, 10:13 صبح
آیا این برنامه رایگان هست ؟ آیا از کرستال رپورت بهتره ؟

linux
پنج شنبه 23 فروردین 1386, 10:39 صبح
آیا این برنامه رایگان هست ؟ آیا از کرستال رپورت بهتره ؟
نه پولی هست یکی از مزایاش هم طراحی گزارش توسط end user هست

Microsoft.net
پنج شنبه 23 فروردین 1386, 19:24 عصر
من که هر گزارشی خواستم با کریستال دراوردم ، طراحی گزارش توسط end user هم داره درضمن

sh
پنج شنبه 23 فروردین 1386, 21:33 عصر
من که هر گزارشی خواستم با کریستال دراوردم ، طراحی گزارش توسط end user هم داره درضمن

چه جالب !
یعنی برنامه شما جوری هست که کاربر خودش ستونهای گزارشی که در حال نمایش هست رو کم یا زیاد میکنه یا جای اونها رو عوض میکنه یا اصلا خودش یه گزارش دلخواهش رو درست میکنه ؟

فکر نمیکنی کریستال ریپورت از انجام اینها عاجزه ؟

تنها دو نرم افزار میتونن گزارشهای پویا ارائه بدند یکی ActiveReports هست یکی StimulReports

Microsoft.net
جمعه 24 فروردین 1386, 22:01 عصر
چه جالب !
یعنی برنامه شما جوری هست که کاربر خودش ستونهای گزارشی که در حال نمایش هست رو کم یا زیاد میکنه یا جای اونها رو عوض میکنه یا اصلا خودش یه گزارش دلخواهش رو درست میکنه ؟

تنها دو نرم افزار میتونن گزارشهای پویا ارائه بدند یکی ActiveReports هست یکی StimulReports

خدمت دوست کم تجربه و پر ادعایی مثل آقای Sh عرض کنم که برای این کار در نرم افزار کرستال ریپوت (ساخت شرکت معظم کریستال دسیژن ) باید از RAS SDK استفاده کنید که فقط در ویرایشهای Crystal Reports Server XIr2 and Business Objects Enterprise XIr2 قابل استفاده هست . بنده خودم شخصا چنین گزارشهایی رو در یکی از شرکتهای نیمه دولتی طرف قرارداد شرکتی که کار می کنم پیاده سازی کردم ، جالبه بدونین نه تنها قابلیتهای پیش پا افتاده ای نظیر آنچه که آقای Sh گفتند رو میشه در اون پیاده سازی کرد بلکه تغییر کد function هایی که در گزارش استفاده کردین رو هم به کاربر بر حسب نیاز به صورت run time میده

rtech
جمعه 24 فروردین 1386, 22:52 عصر
این ورژن از کریستال رو میشه از بازار تهیه کرد ؟ یا لینک دانلود ازش دارید ؟

Microsoft.net
جمعه 24 فروردین 1386, 23:31 عصر
این ورژن از کریستال رو میشه از بازار تهیه کرد ؟ یا لینک دانلود ازش دارید ؟

فعالیتهای Warez تو این سایت ممنوع هست ولی اگه تهران باشی احتمالا با کمی جستجو می تونی پیدا کنی

sh
جمعه 24 فروردین 1386, 23:49 عصر
پسر خوب مطالبی که من گفتم ربطی به کم تجربگی یا پرتجربگی نداره . در ضمن توی کل این فروم بگرد ببین کجاش من ادعای داشتم که اینجور می نویسی ؟

شما از یه نسخه مخصوص کریستال ریپورت استفاده کردی در صورتی که اکثر کاربران از کریستال ریپورت مخصوص خود دات نت استفاده میکنن و اون رو مد نظر دارند. من منظورم کریستال ریپورت خود ویژوال استدیو بوده نه نسخه های مخصوص اون .
Crystal Reports Server XIr2 و Business Objects Enterprise XIr2 ابزاری هستند با حجم بالا و به نظر شخصی من استفاده از ابزارهای کم حجم نظیر Active Report , Stimul Report راحتتر به نظر میرسه

اگر ممکنه یه برنامه فسقلی با قابلیت گزارش گیری پویا در این نسخه از کریستال ریپورت اینجا بگذاری خیلی خوب میشه

SabaSabouhi
یک شنبه 26 فروردین 1386, 00:22 صبح
با سلام
مى‌شه یه نفر لطف کنه و Active Report و Stimul Report رو با هم مقایسه کنه؟
من تا قبل از مهاجرت به دنیاى 2005 از Active Report استفاده مى‌کردم و خیلى هم راضى بودم( بر عکس Crystal که API بسیار بدى داره).
فعلاً به مشکل خوردم چون هنوز نسخه‌اى که با VS2005 کار کنه پیدا نکردم.اما از Stimul Report چیزى نمى‌دونم.

صبا صبوحى

sh
یک شنبه 26 فروردین 1386, 18:01 عصر
نسخه رو که با دات نت 2005 کار میکنه یعنی آخرین نسخه موجود در سایت سازنده با لیسانس و StimulReport 2006 v4 رو من میتونم براتون تهیه کنم

09177614235

SabaSabouhi
یک شنبه 26 فروردین 1386, 19:03 عصر
با سلام
امکان داره این دو ابزار رو یه مقایسه فنى هم بکنید؟

صبا صبوحى

sh
یک شنبه 26 فروردین 1386, 20:35 عصر
StimulReport 2006 v4
دارای گزارش ساز پویا
کل محیط گزارش سازی فارسی میشه . بدرد کسائی میخوره که برای ادارات برنامه می نویسند و داشتن محیط فارسی کامل امتیاز خوبی بشمار میاد
کاربر میتونی گزارشی رو که داره میبینه با یک دکمه به حالت طراحی ببره و گزارش رو ویرایش کنه . مثال :
شما یه برنامه نوشتین برای چاپ فیش غذای یک رستوران . هر رستوران یک فرم مخصوص داره . به جای تهیه گزارش برای هر رستوران شما یه گزارش میسازی اونها خودشون گزارش رو به حالت طراحی برده و جای متن ها رو عوض کرده و باعث میشن گزارش درست در فرم فاکتور اونها چاپ بشه
قابلیت کار با دات نت فریم ورک 1.1 و 2.0
و ....

ActiveReports 3.0 SP1 For VS.NET 2005

دارای گزار ساز پویا
البته به علت عدم استفاده زیاد در جریان نیستم که گزارش در حال تماشا رو هم به حالت ویرایش میبره یا نه

هر گونه اطلاعات بیشتر در سایت سازنده نرم افزار !

rtech
یک شنبه 26 فروردین 1386, 23:12 عصر
کدام از اینها بهتره ، کارایی ساده تری داره و اگر بخواهیم نرم افزارمون توی کامپیوترهای دیگه به خوبی اجرا بشه زیاد مارو اذیت نکنه ؟

sh
یک شنبه 26 فروردین 1386, 23:54 عصر
هر دو نرم افزارهای قوی و خوبی هستند

mehregan
جمعه 30 آذر 1386, 12:58 عصر
سلام
کسی نسخه کامل StimulReport را داره؟
بصورت خصوصی به من اطلاع بده.

ممنون

vbhamed
جمعه 30 آذر 1386, 19:00 عصر
این stimul Report به نظرتون زیادی شبیه fastReport نیست ؟
یا اون از این استفاده کرده یا این از اون !

البته نسخه FastReport Studio که تو همه زبانها کار می کنه نه مخصوص دلفی
هرچند FastReport خیلی سریعتر از این بود اما این امکاناتش خوبه

ir_programmer
شنبه 01 دی 1386, 11:05 صبح
گزارش گیری با ابزارهای نا همگن مثل "StimulReports" ممکنه یه روز دستتون رو بزاره تو حنا.
بعضی از دوستان در برنامه هاشون از این نمونه ابزارها استفاده می کنند . اما همیشه Age برنامه هاشون بسیار پائینه.

SabaSabouhi
یک شنبه 02 دی 1386, 08:44 صبح
گزارش گیری با ابزارهای نا همگن مثل "StimulReports" ممکنه یه روز دستتون رو بزاره تو حنا.
بعضی از دوستان در برنامه هاشون از این نمونه ابزارها استفاده می کنند . اما همیشه Age برنامه هاشون بسیار پائینه.

با سلام
اگه بخواهیم این‌طورى نگاه کنیم باید همگى دست‌جمعى کوچ کنیم به Linux و از ابزارهاى OpenSource استفاده کنیم.

من با StimulReports کار نکردم ولى با ActiveReports کار مى‌کنم. خیلى راحت‌تر و سبک‌تر از CrystalReports هست. مشکلى که من با Crystal دارم اینه که API بدى داره، و اگه کسى بخواد مثل من گزارش رو به صورت Dynamic بسازه خیلى راحت به مشکلات زیادى مى‌خوره که Help ضعیف و ناقص این برنامه هم کمکى به آدم نمى‌کنه.

اما همون کار رو خیلى ساده و راحت با ActiveReports انجام مى‌دم و مشکلى هم ندارم.
حالا شاید به قول شما CrystalReports «همگن»تر باشه با محصولات مایکروسافت که البته من این رو قبول ندارم چون محصولات خودمایکروسافت هم خیلى با هم همگن نیستن!

صبا صبوحى

ir_programmer
یک شنبه 02 دی 1386, 08:53 صبح
من خودم هم Active Reports رو می پسندم.

saman_itc
دوشنبه 27 اسفند 1386, 10:01 صبح
دوستان کسی مقاله در مورد ActiveReports داره؟

VB.NET2005
سه شنبه 28 اسفند 1386, 06:19 صبح
دوستان کسی مقاله در مورد Stimul Report داره؟

Dariuosh
چهارشنبه 29 اسفند 1386, 21:17 عصر
منم یه چیزی بگم دیگه !
به نظر من یکی از حسن های ActiveReportاینه که خیلی راحت با استفاده از خود زبانها Net. توش هر کدی دوست داری میتونی بنویسی و احتیاج به Syntax های محدود CristalReport نداره ، بعدشم چون یه کلاسه و راحت میتونی ازش نمونه بگیری خیلی دستتو باز میزاره

hanieh_zakeri
یک شنبه 16 تیر 1387, 18:29 عصر
اگه ممکنه یه نفر یک مثال از برنامه با گزارش سازی پویا runtime بذاره . من یک برنامه گزارش ساز با سی شارپ نوشتم . query تولید شده فقط نمایش گزارش مونده . نمی دونم از کریستال ریپورت استفاده کنم یا اکتیو ریپورت. اگه یک نفر راهنماییم کنه ممنون می شم . با تشکر

e601
یک شنبه 16 تیر 1387, 23:13 عصر
بین ActiveReport و Stimul Report کدومشون قابلیت تبدیل گزارش به فرمت tif را دارن؟
البته میدونم Fast Report این قابلیت رو داره ولی Crystal Report نداره.

با تشکر...

visual_sadegh
دوشنبه 17 تیر 1387, 07:49 صبح
این ابزار های گزارشگیری که گفته شد مثل کریستال ریپورت توی دات نت استفاده می شه؟
دیتاست رو میشناسن یا اینکه فقط به پایگاه داده وصل می شن؟

Dariuosh
دوشنبه 17 تیر 1387, 08:33 صبح
این ابزار های گزارشگیری که گفته شد مثل کریستال ریپورت توی دات نت استفاده می شه؟
دیتاست رو میشناسن یا اینکه فقط به پایگاه داده وصل می شن؟

ميگم حالا که دنبال يه ابزار براي گزارشگيري هستي SQL Server 2005 Reporting Services (http://www.microsoft.com/sql/technologies/reporting/tours.mspx) رو يه امتحاني بکن ضرر نميکني

hanieh_zakeri
دوشنبه 17 تیر 1387, 16:11 عصر
با سلام
من یک نرم افزار گزارش ساز با سی شارپ و sql نوشتم . query ایجاد شده و فقط بخش نمایش گزارش اون مونده.نمی دونم از چه نرم افزاری برای نمایش استفاده کنم . کار با کدوم راحت تر هست.(در سیستم من گزارش سازی باید در زمان اجرا انجام بشه) لطفا زود جواب بدین. ممنون

rezaei manesh
سه شنبه 18 تیر 1387, 11:14 صبح
سلام
بحث بسیار جالبی هستش
من هم تا الان با کریستال های خود دات نت کار می کردم و گزارشات ثابت که هر چی که دلم می خواست از اون در می آوردم اما واسه گزارشات پویا خیلی ازییتم کرد که فقط در 2 تا از پروژه هام بصورت محدود ازش استفاده کردم.
اما حالا یه پروژه بزرگ نوشتم که تا چند روز دیگه می رسم به قسمت گزارشش می خوام از یه ابزار ی استفاده کنم که امکانات زیر رو داشته باشه:
1. خروجی های کریستال رپورت مثل pdf,exel,word...
2. سبک باشه مثل کریستال دق نده ادم رو تا بالا بیاد (اگه مرحله ای لود به خیل یعالیه یعنی اگه 100 صفحه بود صفحه 1 رو لود کنه و کمکم صفحات بعدی رو ..)
3.محیط گزارش ساز پویا حدالمقدور فارسی باشه
4.با دات نت 2005 سازگار باشه و بشه براحتی براش ستاپ ساخت
5. به دیتاست هم وصل بشه چون خیلی از کار ها رو راحت می کنه
6.یادگیریش زیاد زمان بر نباشه
7.خلاصه به قول ما رشتی ها "نر ماهی باشه اشپلان"
یکی رو پیشنهاد کنید تا از اون استفاده کنم

Dariuosh
چهارشنبه 19 تیر 1387, 13:11 عصر
اگه از Ms SQL Serverاستفاده ميکني SQL Server 2005 Reporting Services (http://www.microsoft.com/sql/technologies/reporting/tours.mspx)
بغير از خواسته هايه شما مهمترين حسنش اينه که سرور سايد هستش

ezamnejad
چهارشنبه 19 تیر 1387, 16:27 عصر
سلام
بحث بسیار جالبی هستش
من هم تا الان با کریستال های خود دات نت کار می کردم و گزارشات ثابت که هر چی که دلم می خواست از اون در می آوردم اما واسه گزارشات پویا خیلی ازییتم کرد که فقط در 2 تا از پروژه هام بصورت محدود ازش استفاده کردم.
اما حالا یه پروژه بزرگ نوشتم که تا چند روز دیگه می رسم به قسمت گزارشش می خوام از یه ابزار ی استفاده کنم که امکانات زیر رو داشته باشه:
2. سبک باشه مثل کریستال دق نده ادم رو تا بالا بیاد (اگه مرحله ای لود به خیل یعالیه یعنی اگه 100 صفحه بود صفحه 1 رو لود کنه و کمکم صفحات بعدی رو ..)

من Stimul Report را پيشنهاد ميكنم البته با Activereport كار نكردم ولي فكر كنم Stimul Report همه چيزهايي كه نياز داريد را داشته باشد حتي محيطش فارسي هم ميشه يعني فارسي را توي خودش داره .

siroos59
جمعه 21 تیر 1387, 15:53 عصر

دوست عزيز من از سال 82 تا حالا با كريستال كار مي كنم در پروژه هام و مشكلي نداشتم حتي در دات نت هم خوب بود. ولي مدتي است كه با برنامه هاي بسيار حجيمي با تعداد كاربري بالا مواجه هستم كه كريستال سرعتش خيلي پايين است (در دات نت). بدين صورت كه datatable را به كريستال مي دم براي نمايش اطلاعات. نمي دونم روشم درسته يا نه
براي رفع مشكل سرعت چه بايد كرد؟:ناراحت:

hanieh_zakeri
سه شنبه 25 تیر 1387, 22:05 عصر
اگه ممکنه یک آموزش نرم افزار activereport رو در سی شارپ بذاره . اگه در زمان اجرا ستون ها اضافه شده باشه که چه بهتر. ممنون

saman_itc
سه شنبه 25 تیر 1387, 22:23 عصر
ActiveReports خیلی با کیرستال فرق میکنه
میشه دوستان یه توضیح بدن

drwatson
چهارشنبه 26 تیر 1387, 11:07 صبح
سلام
دوستان دات نت کار ببخشید که وسط بحث شما این سوال رو مطرح میکنم
من در بخش وی بی6 اینو مطرح کردم
اما کسی جواب نداد اگه زحمت نیست به این سوال راجع به اکتیو ریپرت جواب بدین ممنون میشمhttp://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=112755

rezaei manesh
چهارشنبه 16 مرداد 1387, 18:24 عصر
با سلام خدمت دوستان
من StimulReport رو انتخاب کردم البته اگه بتونم ک.. اونو پیدا کنم
من نسخه جدید اونو از سایتش گرفتم v2008.1 اما در بکگراند گزارشات می نویسه دمو خوب حق هم داره
یکی کمکم کنه این ورژن یا ورژن قبلی رو ok کنم
کار با این نرم افزار ساده به نظر می رسه و کاملاً فارسی هستش فکر کنم کاربران ازش خیلی استقبال کنند...

rezaei manesh
دوشنبه 21 مرداد 1387, 14:07 عصر
سلام
من StimulReport رو انتخاب کردم و به نظر خیلی جالب هست
اما من جایی غیر از فروم خودش ندیدم که دربارش پرسش و پاسخ مفیدی باشه
و از اونجایی که این سایت تقریبا در همه نوع ابزاری توضیحات مفید و در خیلی مواقع جامع ای داره که در نتیجه تلاش همه کاربران سایت و مدیران مسلط آن به وجود اومده تصمیم گرفتم یک تاپیک بزنم و سوالات مربوطه رو در اون تاپیک مطرح کنیم تا اگه استقبال شد و تعداد سوال و جواب ها زیاد شد مثل تالاری که برای کریستال هست برای StimulReport هم در این سایت ایجاد بشه
لینک تاپیک :
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?p=571578#post571578

magic1362
یک شنبه 26 آبان 1387, 22:37 عصر
با سلام
یک سئوال داشتم که اگه بتونید راهنمایی کنید ممنون میشم:
چطوری میشه تو StimulReport گزارشی ایجاد کرد که یکی از فیلدهای اون بیشتر از یک صفحه است؟
در واقع تو گزاش من فقط یک رکورد نمایش داده میشه که یک فیلد اون بیش از یک صفحه است.

mjfakhr
پنج شنبه 20 فروردین 1388, 14:48 عصر
با سلام
مى‌شه یه نفر لطف کنه و Active Report و Stimul Report رو با هم مقایسه کنه؟
من تا قبل از مهاجرت به دنیاى 2005 از Active Report استفاده مى‌کردم و خیلى هم راضى بودم( بر عکس Crystal که API بسیار بدى داره).
فعلاً به مشکل خوردم چون هنوز نسخه‌اى که با VS2005 کار کنه پیدا نکردم.اما از Stimul Report چیزى نمى‌دونم.

صبا صبوحى
سلام
من مدت کمی است که با Stimul Report کار می کنم ولی در مقایسه با Crystal Reports دارای امکانات بیشتر ، سرعت بالاتر و راحتی کار بیشتری است .
شما در محیط طراحی این نرم افزار می تونید هر نوع گزارشی را که مایلید طراحی کنید و سپس در زمان اجرا از هر منبع داده ای که دارید مقادیر را به اون ارسال کنید . فقط کافیست نام جدولی که در زمان طراحی استفاده کردید با نام جدولی که دارید ارسال می کنید یکی باشه تا گزارش اجرا شود .
من خود نرم افزار و کرک اون رو از طریق وبلاگ زیر خریداری و استفاده کردم :
http://parchinonline.blogfa.com
به امید موفقیت شما - مجتبی جوارشکیان

alirzn
یک شنبه 17 خرداد 1388, 13:21 عصر
سلام حال شما:
آقا شما فیش حقوقی با stimulsoft زدی؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام
من StimulReport رو انتخاب کردم و به نظر خیلی جالب هست
اما من جایی غیر از فروم خودش ندیدم که دربارش پرسش و پاسخ مفیدی باشه
و از اونجایی که این سایت تقریبا در همه نوع ابزاری توضیحات مفید و در خیلی مواقع جامع ای داره که در نتیجه تلاش همه کاربران سایت و مدیران مسلط آن به وجود اومده تصمیم گرفتم یک تاپیک بزنم و سوالات مربوطه رو در اون تاپیک مطرح کنیم تا اگه استقبال شد و تعداد سوال و جواب ها زیاد شد مثل تالاری که برای کریستال هست برای StimulReport هم در این سایت ایجاد بشه
لینک تاپیک :
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?p=571578#post571578

rezaei manesh
دوشنبه 18 خرداد 1388, 12:02 عصر
نه اما مشابه اونو زدم
مشکلت چی هستش؟

sima1984
چهارشنبه 21 مرداد 1388, 12:08 عصر
با سلام
من برای گزارش گیری از stimulreport استفاده م یکنم یک text روی صفحه دارم به نام مانده صفحه در واقع اخرین سطر از ستون مانده در هر صفحه است من می خوام این مقدارو به حروف هم بنویسم
لطف میکنین اگه جواب بدین

hododi
چهارشنبه 16 دی 1388, 13:56 عصر
:متفکر:از همگی ممنونم فقط یکی زحمت بکشه بگه از کجا می تونیم نرم افزار StimulReport تهیه کنیم البته با کراک...

HAMRAHSOFT.IR
پنج شنبه 17 دی 1388, 23:26 عصر
ببخشبد دوتا سوال داشتم

1- چطوری ردیف تعریف کنیم
مثلا
1
2
3
4
الی اخر بتعداد سطر های گزارش

و سوال دوم
اگه گزارش چند صفحه بود میشه بفارسی نوسیم صفحه x از y

Sal_64
شنبه 19 دی 1388, 20:54 عصر
سلام

1- چطوری ردیف تعریف کنیم
مثلا
1
2
3
4
الی اخر بتعداد سطر های گزارششما یک تکست باکس به دیتاباند اضافه کنید
و خاصیت تکست اون رو {Line} قرار بدین

اگه گزارش چند صفحه بود میشه بفارسی نوسیم صفحه x از y شما احتیاج به 4 تا تکست باکس دارید که تکست اونا
1- صفحه
2-{PageNumber}
3- از
4- {TotalPageCount}

موفق باشید

Sal_64
شنبه 19 دی 1388, 20:59 عصر
سلام

با سلام
من برای گزارش گیری از stimulreport استفاده م یکنم یک text روی صفحه دارم به نام مانده صفحه در واقع اخرین سطر از ستون مانده در هر صفحه است من می خوام این مقدارو به حروف هم بنویسمداخل Stimul چیزی ندیدم که بتونه این کار رو انجام بده
اما می تونید تو برنامه ابتدا عدد مورد نظر رو به حروف تبدیل کنید و سپس اون رو به گزارش پاس بدید

موفق باشید

HAMRAHSOFT.IR
شنبه 19 دی 1388, 21:58 عصر
منون از باسح شما از این روش هم برای صفحه مشه استفاده کرد که بعد از راهنمای دوست خوبمون نتئجه شدم

صفحه {PageNumber} از {TotalPageCount}

mahan8204
چهارشنبه 23 دی 1388, 14:40 عصر
من با Reporting Service 2005 و Crystal Report و Stimul Report و FastReport.Net کار کردم.
به نظر من FastReport.Net به عنوان یک ابزار ثابت و در صورتی که نیاز به توسعه یا شخصی سازی نداشته باشی از بقیه بهتره. سریعتره و خیلی سعی کرده ساده و کاربر پسند کار کنه که الحق موفق بوده. البته Fastreport.net و StimulReport خیلی شبیه هم اند. ولی یه سری از مشکلات StimulReport تو FastReport حل شده.
ولی باید بگم تایید یکی از این نرم افزارها به معنی رد بقیه نیست.هر کدوم قابلیتها، مزایا و معایبی دارند و در یک زمینه خاص مورد استفاده دارند.
پیشنهاد می کنم دوستان یه نگاهی به سایتش بندازن.
www.fast-report.com

طبیب دل
شنبه 08 اسفند 1388, 10:37 صبح
می شه بگید از fast report چطوری میشه تو سی شارپ استفاده کرد؟

bobo_shk
دوشنبه 17 اسفند 1388, 00:30 صبح
سلام
بحث بسیار جالبی هستش
----------------------------------------------------------------------------------------------
سلام شما می تونید از devexpress xtrareport استفاده کنید فوق العاده سریع و همگام با دات نت مشکلی داشتین در خدمتم
info@pyramiid.com
www.pyramiid.com

rezaei manesh
دوشنبه 17 اسفند 1388, 11:25 صبح
سلام دوست من
من از StimulReport استفاده کردم و مشکل خاصی رو ندارم الان
یه گزارش ساز فوق العاده هم با اون نوشتم که می رم تو سازمان یارو هر گزارشی بخاد همون جا سه سوت براش درست می کنم

فقط واسه بعضی از مورد ها که گزارشات خیلی پیچیده هست با sub report مشکل دارم که درست نشون نممیده که با سایتش دارم بررسی می کنم که مشکش رو پیدا کنم و اونم حل کنم

ar.mahdian
یک شنبه 15 فروردین 1389, 18:32 عصر
با سلام به خدمت تمام اساتید محترم و دوستان عزیز
سال نو مبارک:تشویق::لبخندساده:
من تقریبا تمام پوستهای شما عزیزان رو خوندم و کلی چیز یاد گرفتم , تا یادم نرفته "تشکر میکنم"
من برنامه نویس حرفه ای نیستم با وجود اینکه تقریبا 10 ساله که برنامه نویسی میکنم و از VB6 و Access 97 Arabic شروع کردم بعد هم Delphi 6,7 و....جاوا....و حالا هم بیشتر برنامه هایی که سفارش میگرم رو با visual C#‎‎‎‎‎‎‎ 2008 مینویسم.
تجربه به من نشون داده که مایکروسافت توی ویژوال استودیو و ملحقاتش کم نمیزاره.
خود منC#‎‎‎‎‎‎‎ رو با VS 2005 شروع کردم و وقتی به مبحث گزارش گیری رسیدم و کریستال به من پیشنهاد شد, یاد همون دردسرهایی که خیلی ها توی VB5 با کریستال ریپورت داشتند افتادم. خود من VB6 رو استفاده کرده بودم و از ابزار گزارشگیریش خیلی راضی بودم چون هر چیزی که میخواستم داشت . درسته که بعضی وقتها برای رسیدن به بعضی مقصدها باید کمی بیشتر زحمت میکشیدی اما در نهایت ارزشش رو داشت و کارت با کمی کلنجار رفتن راه می افتاد.
توی دات نت هم یه ابزار گزارش گیری هست که هم سریعه ,هم قویه و هم جامع. گروهبندی ,فیلتر و.. هم داره.
به نظر من سرعت طراحیش از کریستال که بیشتره بقیه رو امتحان نکردم.
نکته قابل توجه برای برنامه نویسان اینه که همه چیز در این ابزار دست خودتون هست.
یه کتاب مقدماتی هم براش سراغ دارم که خودم هم با این کتاب شروع کردم
اینم بگم که من طرفدار هیچ محصول مایکروسافتی نبوده و نیستم. فقط نظر دادم
سرفصل های کتاب رو اینجا میگزارم خودتو بررسی کنید.
(apress 2007)

Client-Side Reporting with Visual Studio in C#‎‎‎‎‎‎‎

CHAPTER 1 What Is Client-Side Reporting? . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1
CHAPTER 2 Client-Side Reporting Components . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 23
CHAPTER 3 Data Models, Datasets, and the ADO.NET Interface . . . . . . . . . . . . . 51
CHAPTER 4 Reporting with Windows Forms . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 75
CHAPTER 5 Reporting with ASP.NET Web Forms. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 147
CHAPTER 6 Reporting with Web Services and Mobile Devices. . . . . . . . . . . . . . 227
CHAPTER 7 Reporting with a Console Application. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 253
CHAPTER 8 Reporting with a Windows Service . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 285
CHAPTER 9 Reporting with Web Parts . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 309
CHAPTER 10 Reporting on Other Data Sources. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 329
CHAPTER 11 Integrating Server-Side Reports . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 359
CHAPTER 12 Moving from Crystal Reports to Reporting Services . . . . . . . . . . . . 369
CHAPTER 13 Using Third-Party Tools and Having Fun with RS. . . . . . . . . . . . . . . 385
CHAPTER 14 Reporting with Visual Studio 2008 Windows Forms . . . . . . . . . . . . 407
CHAPTER 15 Reporting with Visual Studio 2008 Web Forms. . . . . . . . . . . . . . . . . 431
APPENDIX The Visual Studio 2005 IDE. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 443
[/LTR]

Iran58
یک شنبه 15 فروردین 1389, 21:08 عصر
با سلام به خدمت تمام اساتید محترم و دوستان عزیز
سال نو مبارک:تشویق::لبخندساده:
من تقریبا تمام پوستهای شما عزیزان رو خوندم و کلی چیز یاد گرفتم , تا یادم نرفته "تشکر میکنم"
من برنامه نویس حرفه ای نیستم با وجود اینکه تقریبا 10 ساله که برنامه نویسی میکنم و از VB6 و Access 97 Arabic شروع کردم بعد هم Delphi 6,7 و....جاوا....و حالا هم بیشتر برنامه هایی که سفارش میگرم رو با visual C#‎‎‎‎‎‎‎‎ 2008 مینویسم.
تجربه به من نشون داده که مایکروسافت توی ویژوال استودیو و ملحقاتش کم نمیزاره.
خود منC#‎‎‎‎‎‎‎‎ رو با VS 2005 شروع کردم و وقتی به مبحث گزارش گیری رسیدم و کریستال به من پیشنهاد شد, یاد همون دردسرهایی که خیلی ها توی VB5 با کریستال ریپورت داشتند افتادم. خود من VB6 رو استفاده کرده بودم و از ابزار گزارشگیریش خیلی راضی بودم چون هر چیزی که میخواستم داشت . درسته که بعضی وقتها برای رسیدن به بعضی مقصدها باید کمی بیشتر زحمت میکشیدی اما در نهایت ارزشش رو داشت و کارت با کمی کلنجار رفتن راه می افتاد.
توی دات نت هم یه ابزار گزارش گیری هست که هم سریعه ,هم قویه و هم جامع. گروهبندی ,فیلتر و.. هم داره.
به نظر من سرعت طراحیش از کریستال که بیشتره بقیه رو امتحان نکردم.
نکته قابل توجه برای برنامه نویسان اینه که همه چیز در این ابزار دست خودتون هست.
یه کتاب مقدماتی هم براش سراغ دارم که خودم هم با این کتاب شروع کردم
اینم بگم که من طرفدار هیچ محصول مایکروسافتی نبوده و نیستم. فقط نظر دادم
سرفصل های کتاب رو اینجا میگزارم خودتو بررسی کنید.
(apress 2007)

Client-Side Reporting with Visual Studio in C#‎‎‎‎‎‎‎‎

CHAPTER 1 What Is Client-Side Reporting? . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1
CHAPTER 2 Client-Side Reporting Components . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 23
CHAPTER 3 Data Models, Datasets, and the ADO.NET Interface . . . . . . . . . . . . . 51
CHAPTER 4 Reporting with Windows Forms . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 75
CHAPTER 5 Reporting with ASP.NET Web Forms. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 147
CHAPTER 6 Reporting with Web Services and Mobile Devices. . . . . . . . . . . . . . 227
CHAPTER 7 Reporting with a Console Application. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 253
CHAPTER 8 Reporting with a Windows Service . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 285
CHAPTER 9 Reporting with Web Parts . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 309
CHAPTER 10 Reporting on Other Data Sources. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 329
CHAPTER 11 Integrating Server-Side Reports . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 359
CHAPTER 12 Moving from Crystal Reports to Reporting Services . . . . . . . . . . . . 369
CHAPTER 13 Using Third-Party Tools and Having Fun with RS. . . . . . . . . . . . . . . 385
CHAPTER 14 Reporting with Visual Studio 2008 Windows Forms . . . . . . . . . . . . 407
CHAPTER 15 Reporting with Visual Studio 2008 Web Forms. . . . . . . . . . . . . . . . . 431
APPENDIX The Visual Studio 2005 IDE. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 443

[/ltr]
جاي است كه بتوانيم دانلودكنيم

ar.mahdian
دوشنبه 16 فروردین 1389, 09:37 صبح
دانلود از رپیدشیر
http://rapidshare.com/files/148098441/Apress_-_Client_Side_Reporting_with_Visual_Studio_in_CShar p.rar

svahidm
پنج شنبه 19 فروردین 1389, 09:34 صبح
با تشكر از همه ي دوستان
مطالب خوبي عنوان شده بود كه تشكر مي كنم ولي مي خواستم بدونم كسي از اين ابزار ها تو WPF هم استفاده كرده يا نه؟ و اينكه چرا هيچكس از Sql server reporting service استقبال نكرده ؟

ar.mahdian
پنج شنبه 19 فروردین 1389, 09:45 صبح
من بیشتر از ریپورت مایکروسافت استفاده میکنم اما
آقاجون اگه صفحه حاوی ریپورتت رو در فایرفاکس باز کنی دکمه پرینت نخواهی داشت
مایکروسافته دیگه!!!؟؟؟

iman_22a
پنج شنبه 19 فروردین 1389, 12:43 عصر
سلام دوست من
من از StimulReport استفاده کردم و مشکل خاصی رو ندارم الان
یه گزارش ساز فوق العاده هم با اون نوشتم که می رم تو سازمان یارو هر گزارشی بخاد همون جا سه سوت براش درست می کنم

فقط واسه بعضی از مورد ها که گزارشات خیلی پیچیده هست با sub report مشکل دارم که درست نشون نممیده که با سایتش دارم بررسی می کنم که مشکش رو پیدا کنم و اونم حل کنم

سلام . اگه امکان داره یه نمونه ازش اینجا بذارید یا بیشتر توضیح بدین که چکار کرده اید .

svahidm
شنبه 21 فروردین 1389, 09:17 صبح
سلام ar.mahdian
مي خواستم بدونم شما كه باهاش كار كردين ميشه قسمت end user رو كه با report builder درست مي شه فارسي كرد؟ كار باهاش تو Windows applicatio يا wpf چجوريه؟؟؟

ar.mahdian
یک شنبه 22 فروردین 1389, 09:24 صبح
سلام ar.mahdian
مي خواستم بدونم شما كه باهاش كار كردين ميشه قسمت end user رو كه با report builder درست مي شه فارسي كرد؟ كار باهاش تو Windows applicatio يا wpf چجوريه؟؟؟

سلام
اگه منظورت از end user همون ReportViewer هست ,باید بگم که بعید میدونم. البته میتونی تمام دکمه ها و بوردرش رو حذف کنی و خودت یه دکمه پرینت بزاری و

reportViewer1.PrintDialog();
اما اگه منظورت خود ریپورت هست که امکانات خوبی برای فارسی داره مثل Direction.

کار با اون تو وب با اپلیکیشن خیلی تفاوت نداره بغیر از اینکه به علت محدودیت های وب نسبت به اپلیکیشن ممکنه که امکانات کمی محدود بشه.
در مورد wpf هم که چون کار نکردم نمیتونم کمک کنم.
موفق باشید

svahidm
سه شنبه 24 فروردین 1389, 08:04 صبح
سلام
اگه منظورت از end user همون ReportViewer هست ,باید بگم که بعید میدونم. البته میتونی تمام دکمه ها و بوردرش رو حذف کنی و خودت یه دکمه پرینت بزاری و

reportViewer1.PrintDialog();
اما اگه منظورت خود ریپورت هست که امکانات خوبی برای فارسی داره مثل Direction.

کار با اون تو وب با اپلیکیشن خیلی تفاوت نداره بغیر از اینکه به علت محدودیت های وب نسبت به اپلیکیشن ممکنه که امکانات کمی محدود بشه.
در مورد wpf هم که چون کار نکردم نمیتونم کمک کنم.
موفق باشید

منظور من فارسي كردن Report builder هستش.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

svahidm
سه شنبه 24 فروردین 1389, 08:10 صبح
با سلام به همه دوستان

سلام
شما ظاهرا با stimule report خوب كار كردين .مي خواستم بدونم ميشه از dll هاش استفاده كرد و يه پوسته ي ساده تر خودمون براش بنويسيم ؟؟؟؟ يا ميشه يه خورده ظاهر طراحيش رو ساده تر كرد؟ آخه اين براي End uder خيلي سنگينه

hero4000
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 10:27 صبح
دوستان ببخشيد من ورژن 2010 ک.. شده برنامه رو دارم ولي وسط گزارش مي نويسه دمو

نميدونم چرا ( احتمالا خوب ک.. نشده )

دوستان اگه درست درمونش رو دارن محبت کنن چون بدجور آبروم رفته ( آخه خودم دقت نکرده بودم که همچين چيزي نوشته و دادمش به مشتري حالا بهم متلک ميگن)

بازم از شما تشکر ميکنم

اينم ايميلمه اگه قوانين اجازه نميدن برام ميل کنين:تشویق:

hero4000@yahoo.com

JohnSmith
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 15:51 عصر
دوست من شما بايد فايل هاي جديد را ! با GAC جايگزين كني.
gacutil /i dllname
اين دستور را در دايركتوري فايل هاي جديد بزنيد. (بايد cmd مجوز ادمين داشته باشد.)

marshal
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 07:29 صبح
من از این آدرس دانلود کردم. بدون ک.. . نسخه کامل ultimate 2010:

http://rapidshare.com/files/370750768/Stimulsoft_Reports.Ultimate_2010.1.msi.7z

mirhadi89
جمعه 24 اردیبهشت 1389, 16:36 عصر
خواهشمندم یک روش رو واضح به ما یاد بدید من واقعا بلد نیستم تاره شروع کردم
روش رو به ایمیل من بفرست خیلی ممنون میشم
hadi_athari@yahoo.com

mirhadi89
جمعه 24 اردیبهشت 1389, 16:42 عصر

خواهشمندم یک روش رو به ما یاد بدین من تازه کارم
hadi_athari@yahoo.com

golbafan
شنبه 25 اردیبهشت 1389, 18:44 عصر
فعالیتهای Warez تو این سایت ممنوع هست ولی اگه تهران باشی احتمالا با کمی جستجو می تونی پیدا کنی

سلام

ویندوز و دلفی و سی و ...

همه رو داریم غیر قانونی استفاده میکنیم...

1006corp
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 11:03 صبح
دوستان ببخشيد من ورژن 2010 ک.. شده برنامه رو دارم ولي وسط گزارش مي نويسه دمو

نميدونم چرا ( احتمالا خوب ک.. نشده )

دوستان اگه درست درمونش رو دارن محبت کنن چون بدجور آبروم رفته ( آخه خودم دقت نکرده بودم که همچين چيزي نوشته و دادمش به مشتري حالا بهم متلک ميگن)

بازم از شما تشکر ميکنم

اينم ايميلمه اگه قوانين اجازه نميدن برام ميل کنين:تشویق:

hero4000@yahoo.com

سلام

ویندوز و دلفی و سی و ...

همه رو داریم غیر قانونی استفاده میکنیم...

سلام دوستان
اول بگم که نوشته دمو در برنامه دوستمون که میگن کرک شده مربوط به ناقص بودن برنامشونه در واقع اصولا برای این نرم افزار کرک وجود نداره چون چیز قیمتی dll های این نرم افزار هستن اگه شما سری به سایت مربوط بزنید خواهید دید که قیمت هر کدام از این dll ها 3999 دلاره .
بنابراین برای کمک به شما دوستان لینک پستی رو میزارم که نرم افزار همراه با آموزش در اون وجود داره و خاصیتش به اینه که خودم در یک پروژه 800 میلیونی تستش کردم
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=220966
در ضمن دوستانی که مدعی قانون کپی رایت هستند هم بی خود انرژی صرف نکن و جانماز آب نکشن اول برید نسخه های ویندوزتون رو اوریجنال کنید بعد از دیگران اشکال بگیرید.

marshal
پنج شنبه 06 خرداد 1389, 08:10 صبح
سلام دوستان
اول بگم که نوشته دمو در برنامه دوستمون که میگن کرک شده مربوط به ناقص بودن برنامشونه در واقع اصولا برای این نرم افزار کرک وجود نداره چون چیز قیمتی dll های این نرم افزار هستن اگه شما سری به سایت مربوط بزنید خواهید دید که قیمت هر کدام از این dll ها 3999 دلاره .
بنابراین برای کمک به شما دوستان لینک پستی رو میزارم که نرم افزار همراه با آموزش در اون وجود داره و خاصیتش به اینه که خودم در یک پروژه 800 میلیونی تستش کردم
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=220966
در ضمن دوستانی که مدعی قانون کپی رایت هستند هم بی خود انرژی صرف نکن و جانماز آب نکشن اول برید نسخه های ویندوزتون رو اوریجنال کنید بعد از دیگران اشکال بگیرید.

ورژن کامل نسخه 2010 ultimate . من روی ویندوز 7 هم نصب کردم. هیچ مشکلی نداره:

اینم یک نمونه برنامه برای اونهایی که میخان تازه شروع کنند :

نکته : فایلهای report باید در درایو d باشد.

poorhasan
پنج شنبه 06 خرداد 1389, 09:04 صبح
با سلام خدمت دوستان
کسی نمی دونه stimul report رو میشه توی vb6 استفاده کرد یا نه من الان از کریستال ریپورت نسخه 10 استفاده می کنم و نیاز دارم که گزارشات رو به صورت runtime طراحی کنم
با کمی جستجو چیزی که گیرم اومد این بود که stimul report از همه بهتره
من ورژن 2007.3 Trial استیمول رو دانلود کردم کرک هم داشت و نصب کردم از این نسخه می شه به راحتی استفاده کرد و مشکلی پیش نیاد ؟

hero4000
شنبه 08 خرداد 1389, 16:22 عصر
دوست عزيز تا جايي که من Stimul تحت دات نت نوشته شده است پس نبايد تحت Vb6 جواب بده

eftekhai07
دوشنبه 21 تیر 1389, 13:08 عصر
سلام دوستان.
من هم مدت ها دنبال یه نسخه کامل از این نرم افزار میگشتم که کرک نیاز نداشته باشه و بلاخره لینک های زیر رو پیدا کردم . نسخه 2010 و بدون نیاز به کرک هستن . امیدوارم به دردتون بخوره .

hotfile.com/dl/35753480/659d781/SRU2010.1.rar.html

atau

rapidshare.com/files/370686676/SRU2010.1.rar.html

Password : flaviniq

behrooz123
جمعه 25 تیر 1389, 17:26 عصر
سلام
با عرض سلام به دوستان

من یه مشکل با StimulReport دارم
اونم این که وقتی متن رو justify میکنم متنم رو درست بهم نشون نمیده و justify از سمت چپ انجام میشه rtl درست انجام نمیشه
اگه کسی کمکم کنه خیلی ممنون میشم

:ناراحت:

fa_karoon
شنبه 03 مهر 1389, 12:47 عصر
چه جالب !

سلام دوست گرامی می شه لطفا راهنمایی کنید. من می خوام به کاربرم این امکان رو بدم که اشیائی مثل Text هایی که تو گزارش گذاشته ام رو بتونه جاشون رو تغییر بده یعنی یه گزارش سفارشی برای خودش درست کنه من از Stimul استفاده می کنم
می خوام کاربر از طریق رابط گرافیکی برنامه دات نت تعیین کنه که جای فلان Text کجا باشه و ما از طریق کد نویسی اینو به گزارش بفهمونیم و گزارش رو اونجوری نشون کاربر بدیم

fa_karoon
شنبه 03 مهر 1389, 12:53 عصر
سلام
با عرض سلام به دوستان

من یه مشکل با StimulReport دارم
اونم این که وقتی متن رو justify میکنم متنم رو درست بهم نشون نمیده و justify از سمت چپ انجام میشه rtl درست انجام نمیشه
اگه کسی کمکم کنه خیلی ممنون میشم

:ناراحت:

فکر کنم Option Text رو که باز کنی خصوصیت Right To left رو باید True کنی

HAMRAHSOFT.IR
دوشنبه 10 آبان 1389, 11:53 صبح

فايل فوق خراب

HAMRAHSOFT.IR
سه شنبه 11 آبان 1389, 08:50 صبح
لينك سالم نبود؟

mustafa13
چهارشنبه 12 آبان 1389, 15:32 عصر
سلام
دوستاني كه اين همه تعريف كرديدن از اين StimulReport ادرس لينك اش را هم براي دانلود بگذاريد ما كه از دست كريستال خسته شديم.

nimam2008
یک شنبه 14 آذر 1389, 08:52 صبح
با سلام

می خواستم بدونم چطوری میشه به رخداد Close گزارش ساز Stimul دسترسی پیدا کرد یعنی می خوام بعد از اینکه کاربر فرم گزارش رو بست برنامه یه کاری رو انجام بده .

با تشکر

nimam2008
یک شنبه 14 آذر 1389, 11:31 صبح
با سلام

می خواستم بدونم چطوری میشه به رخداد Close گزارش ساز Stimul دسترسی پیدا کرد یعنی می خوام بعد از اینکه کاربر فرم گزارش رو بست برنامه یه کاری رو انجام بده .

با تشکر

nima20-20
یک شنبه 14 آذر 1389, 13:08 عصر
سلام

از دوستان اگر کسی لینک کامل برنامهStimulReport را داره قرار بده چون اونی که تو انجمن وجود داره لینکش حذف شده. البته با کرک می خوام.

با تشکر

zare69
سه شنبه 14 دی 1389, 13:12 عصر
از این نرم افزار نسخه رایگانش در اینترنت پیدا میشه اگر جستجو کنی...!

mahboube
دوشنبه 18 بهمن 1389, 11:55 صبح
سلام دوستان
توي كدوم يكي از ابزار هي گزارش گيري ميشه به يك سري ايونت ها دسترسي داشت؟
يا بهتر بپرسم اگر من بخوام روي يك گزارش كد بنويسم .مثلا توي زمان اجرا يك فيلد رو visible ش رو true،false كنم.مثلا يك checkbox بزارم كه كاربر انتخاب كنه يك فيلد نشون داده بشه يانه؟
آيا ابزار هاي فوق همچين چيزي رو فراهم ميكنه؟

rezaei manesh
دوشنبه 18 بهمن 1389, 12:13 عصر
عکس پیوست یک نمونه کوچک از گزارشی هست که با گزارش ساز من که با StimulReport ساخته شده هستش
همه کارهای گزارش در زمان اجرا توسط کاربر صورت می گیره

javad2140
پنج شنبه 28 بهمن 1389, 15:39 عصر
سلام به تمامی دوستان
این نسخه از نرم افزار که لینکش رو میگذارم نسخه 2010 بوده و نوشته کذائی DEMO در اون وجود نداره
باشد که دوستان حالش رو ببرن
نسخه نرم افزار:2010.1
ورژن:Ultimate
حجم برنامه:55mb
حجم آموزش های تصویری: 56mb
کاربرد جهت پلت فرم: وب و ویندوز همراه با نمایش دهنده بسیار عالی فلش
لینک فایل های آموزشی:
http://rapidshare.com/files/387609195/trainning.rar
لینک برنامه:
[/URL][URL]http://rapidshare.com/files/387591632/SS_Rp.Ul_2_0_1_0.1.msi.7z (http://rapidshare.com/files/38759163...0_1_0.1.msi.7z)
قیمت محصول:17,999 $
در ضمن لینکها در اکانت پرمیوم قرارداده شده پس به این زودی پاک نمیشن http://www.developercenter.ir/forum/images/void/wink.gif
به دوستان خود نرم افزار را معرفی نمایید
گزار ش ساز استیمال ریپورت این قابلیت رو به شما میده که با کمترین کد نویسی نمایشی بسیار گرافیکی به شکل فلش و همچنین اجرای گزارش ساز در محیط اینترنت اکسپلورر!!!!
یعنی کاربران می توتنند بدون داشتن برنامه بر روی کامپیوتر خود گزارش را از دور دست تغییر دهند یا سفارشی نمایند

با توجه به فایل آموزشی که گذاشتم دیگر اصلا نیازی به آموزش اضافه نیست در ضمن آموزش ها تصویری هستند و مربوط به سایت خود شرکت سازنده که من دسته بندی شده و یکجا برای شما گذاشتم باشد که دوستان خدایی نکرده اذیت نشن یه وقت http://www.developercenter.ir/forum/images/void/tongue.gif

mahboube
شنبه 30 بهمن 1389, 10:13 صبح
من اگر بخوام به كاربرا قابليت طراحي بدم بايد حتما نرم افزار رو روي سيستمشون نصب كنم؟يا ميتونم از كامپوننتهاش توي فرم استفاده كنم؟

hero4000
یک شنبه 01 اسفند 1389, 08:37 صبح
نه فقط کافيه فايلهاي دي ال ال رو توي شاخه برنامه داشته باشين ( منظورم همون فايلهايي است که ک.ر.ک شدند)
با دستور زير به محيط طراحي وارد ميشين

rpt.design()

که rpt اسم همون گزارشي است که روش کار ميکنين

elicaco
دوشنبه 16 اسفند 1389, 09:47 صبح
سلام به تمامی دوستان
http://rapidshare.com/files/387591632/SS_Rp.Ul_2_0_1_0.1.msi.7z
[/SIZE] http://www.developercenter.ir/forum/images/void/tongue.gif[/SIZE][/B]

سلام
بعد ار داونلود با extract ،7z کنید
موفق باشید.

ncs2008
پنج شنبه 15 اردیبهشت 1390, 09:27 صبح
سلام دوستان
من از StimulReport استفاده می کنم اما تو تنظیمات پرینتر مشکل دارم
مشکل این است که من وقتی با پرینتر اصلی گزارش را چاپ می کنم صفحه بزرگ شده جوری که دور گزارش چاپ نمی شود ولی با
پرینتر مجازی که microsoft image document office است پرینت می گیرم و بعد به پرینتر اصلی که مدلش hp laserjet 1320 pcl 6 است می فرستم مشکلی ندارم.
در ضمن من تنظیمات را نیز به حالت default در پرینتر اصلی برگردوندم و یک بار پرینتر را پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی بازم درست نشد به نظر دوستان برنامه نویس
مشکل کجاست؟

amin_ir
شنبه 25 تیر 1390, 14:29 عصر
سلام به تمامی دوستان
این نسخه از نرم افزار که لینکش رو میگذارم نسخه 2010 بوده و نوشته کذائی DEMO در اون وجود نداره
باشد که دوستان حالش رو ببرن
نسخه نرم افزار:2010.1
ورژن:Ultimate
حجم برنامه:55mb
حجم آموزش های تصویری: 56mb
کاربرد جهت پلت فرم: وب و ویندوز همراه با نمایش دهنده بسیار عالی فلش
لینک فایل های آموزشی:
http://rapidshare.com/files/387609195/trainning.rar
لینک برنامه:
http://rapidshare.com/files/387591632/SS_Rp.Ul_2_0_1_0.1.msi.7z
قیمت محصول:17,999 $
در ضمن لینکها در اکانت پرمیوم قرارداده شده پس به این زودی پاک نمیشن http://www.developercenter.ir/forum/images/void/wink.gif
به دوستان خود نرم افزار را معرفی نمایید
گزار ش ساز استیمال ریپورت این قابلیت رو به شما میده که با کمترین کد نویسی نمایشی بسیار گرافیکی به شکل فلش و همچنین اجرای گزارش ساز در محیط اینترنت اکسپلورر!!!!
یعنی کاربران می توتنند بدون داشتن برنامه بر روی کامپیوتر خود گزارش را از دور دست تغییر دهند یا سفارشی نمایند

با توجه به فایل آموزشی که گذاشتم دیگر اصلا نیازی به آموزش اضافه نیست در ضمن آموزش ها تصویری هستند و مربوط به سایت خود شرکت سازنده که من دسته بندی شده و یکجا برای شما گذاشتم باشد که دوستان خدایی نکرده اذیت نشن یه وقت http://www.developercenter.ir/forum/images/void/tongue.gif

واقعا مطلبی که این دوستمون گذاشت ارزش بسیاری از تشکر جویندگان stimulreport را داشت مخصوصا مثالهایی که به صورت فلاش در لینک آموزشی آورده شده است بسیار کاربردی می باشد . پسورد یکی از فایلهای آموزشی هم که دوستمون گذاشته flaviniq است.

HAMRAHSOFT.IR
شنبه 25 تیر 1390, 17:03 عصر
سلام
چطور میشه عکسکه داخل یک پوشه ذخیره کرده ایم در هگام گزارش نمایش بدیم

البته هر عکس با یک نام فیلد در گزارش مشترک می باشد که برای تشخیص نمایش عکس گذاشتم
اما چطوری عکس لود کنم برای چاپکارت پرسنلی مخوام

khorsandreza
یک شنبه 13 شهریور 1390, 12:52 عصر
این تایپک توسط korsandreza حذف شده

sanay_esh
شنبه 16 مهر 1390, 15:51 عصر
با سلام خدمت تمامی دوستان ؛

خواستم در مورد این تاپیک و گزارش سازی Stimul صحبت کنم

امیدوارم که مفید باشه
حدود 3 سال هست که بنده با استیمال کار میکنم و به جرات میتونم بگم که تنها ابزار کامل برای گزارش سازی میباشد

هر کدام از ابزارهای موجود در بازار مزیتهای خاصی دارند و استیمال تنها ابزاری است که از تمامی مزیتهای ابزارهای دیگر برخوردار است

یکی از قویترین ابزارهایی است که در هنگام اجرا میتونه برای شما گزارش سازی کنه یعنی این امکان را به کاربر میده که در هنگام اجرا گزارش رو طراحی بکنه و خیلی راحته

در ضمن نسخه فارسی این ابزار هم در دسترس میباشد

ولی من خودم با انگلیسیش خیلی راحتتر هستم !!!

اما در مورد گروهی کردن اطلاعات قدرت بسیار فراوان داره

کامل زبان راست به چپ رو ساپورت میکنه و این شرکت تنها در زمینه گزارش سازی برنامه های خودش رو توسعه میده یعنی بصورت تخصصی کار میکنه

برای سیستم ها و پلت فورم های مختلف ابزار ایجاد کرده از دات نت عزیز گرفته تا جاوا و ....

در مورد نسخه آخر هم که میتونید برای وب سایت هم از این ابزار استفاده کنید و در مورد ارائه گزارش میتونید اون رو طراحی و تغییر دهید یعنیdesign Web Runtime داره

خلاصه خیلی قدرتمند تر و نسبت به کارایی که داره خیلی سبک و کاربردی تر از بقیه است!!!

behrooz123
چهارشنبه 20 مهر 1390, 07:17 صبح
با سلام . تنها این دو نرم افزار نیستن که چنین قابلیتی رو میدن . میشه از fast report هم نام برد . به نظر من سرعت خوبی داره و کار با اون خیلی سادس.

behrooz123
چهارشنبه 20 مهر 1390, 07:44 صبح
فکر کنم Option Text رو که باز کنی خصوصیت Right To left رو باید True کنی
با تشکر با اونم حل نشد.

AftabRayane
جمعه 22 مهر 1390, 12:24 عصر
با سلام

من تازه می خوام با stimulReport گزارش بگیرم.
خیلی گشتم ببینم چه جور می شه این نرم افزار و به visual stadio اضافه کرد؛ اما هیچی پیدا نکردم!!!
لطفا راهنماییم کنید.

ممنون

PetekDincos
جمعه 22 مهر 1390, 18:04 عصر
با سلام

خیلی گشتم ببینم چه جور می شه این نرم افزار و به visual stadio اضافه کرد؛ اما هیچی پیدا نکردم!!!
لطفا راهنماییم کنید.

ممنون
با سلام
این نرم افزار مثل Crystal Report یه صورت پیش فرض روی Visual Studio نیست و نیازی هم به اضافه کردن به VS نیست شما گزارشت رو می سازی و گزارش ساخته شده رو از داخل CodeBehind فراخوانی می کنی با تشکر

s@nb@l
شنبه 23 مهر 1390, 09:43 صبح
با سلام

لطفا راهنماییم کنید.

ممنون

سلام

اینجا (http://barnamenevis.org/showthread.php?283638-%DA%A9%D8%AF%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-Stimul-Report-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D9%86%DA%86%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%B4-%D8%AF%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D8%AF)رو ببینید

موفق باشید

FremderJunge
دوشنبه 25 مهر 1390, 10:29 صبح
سلام دوستان من برای یک پروژه حدود 10 تا گزارش با Crystal Report نوشتم واقعا که خیلی مشکل بود چون زبان های راست به چپ رو ساپورت نمیکنه از طرفی End User هم نمیتونه گزارش رو Edit کنه ، با تعاریفی که از stimulreport خوندم به نظر میرسه کار کردن باهاش خیلی ساده تر و کلیه مزیت های بالا رو هم داره حالا مشکل دانلود دارم اون فایل رپیدشر پست 91 رو نمیتونم بگیرم با اینترنت سیم کارت وصل میشم وسط کار خود به خود Stop میکنه کسی لینک مستقیم داره برای دانلود؟البته تو سایت P30Wrold لینک مستقیم دادن که متاسفانه حذف فایل حذف شده.
با تشکر

mahdi5121
دوشنبه 25 مهر 1390, 22:12 عصر
سلام...
چطور می شه بوسیله ی کد نویسی رنگ سطر ها رو تغییر داد؟
ممنون///

jmfnima
سه شنبه 26 مهر 1390, 14:49 عصر
با سلام
براي تغيير رنگ سطرها احتياجي به كد نويسي نداره ميتوني از قسمت مشخصات اين كار رو بكني .

meysampaknahad
چهارشنبه 11 آبان 1390, 22:24 عصر
سلام
هر چی گشتم مثل اینکه تا حالا کسی با ابزار Stimulsoft Report به مشکلی شبیه مشکل من برخورد نکرده.
من میخام با این ابزار گزارشی شامل نمودار تهیه کنم که این نمودار حاوی تعداد و درصد آیتم های موجود در یک ستون از جدول خاصی هست.
مثلاً ستونی به نام نوع مشکل داریم که شامل چندین مقدار از پیش تعیین شده هست (توسط مدیر سیستم ) و فرمت رشته ای هم داره . حالا میخام در این نمودار تعداد و درصد هر یک از این آیتم ها را نشون بدم. کریستال ریپورت خیلی راحت خودش این کار رو با استفاده از تابع Count انجام می داد ولی اینجا چیزی شبیه اون پیدا نکردم یا حداقل نحوه استفاده از اون رو بلد نیستم. اساتید اگر کسی میتونه این مشکل رو حل کنه

jmfnima
پنج شنبه 12 آبان 1390, 16:23 عصر
با سلام به شما دوست عزيز
در مورد بحث نمودار كشي در استيمول سافت خيلي راحت شما ميتوني يك ديتاتيبل رو بهش معرفي كني و بر اساس نوع نموداري كه لازم داري نمودارت رو رسم كنه . اگه باز هم مشكلي داشتي بگو تا بيشتر توضيح بدم .

meysampaknahad
پنج شنبه 12 آبان 1390, 16:27 عصر
سلام
خب من این کاری که شما گفتی انجام دادم . مشکل چیز دیگه ایه
نحوه استفاده از تابع Count در نموداری که حاوی اطلاعاتی از یک ستون جدول با فرمت Strig هستند. در واقع میخام درصد و تعداد تکرار هر فیلد در این ستون رو به صورت آماری داشته باشم.
جواب ؟

hamed_hossani
سه شنبه 05 اردیبهشت 1391, 13:35 عصر
برای دانلود سری به سایت راسخون بزنید
من نسخه 2011 رو دانلود کردم...کر ک هم بود

meysampaknahad
شنبه 03 تیر 1391, 18:55 عصر
سلام
چطوری میشه در Stimulsoft از فونت استفاده کرد؟
منظورم اینه که من وب سایتی رو که بخش گزارش گیریش رو با این نرم افزار تهیه کردم آپلود کردم . در مورد فونت از فونت B Zar استفاده کردم و روی لوکال کاملاً درست کار می کنه و مشکلی نداره ولی پس از آپلود روی هاست موقع نمایش فونت دیگه ای رو نشون میده. دوستان کسی میدونه مشکل کجاست؟

fakhravari
یک شنبه 04 تیر 1391, 01:07 صبح
احتمال زیاد باید روی هاست نصب شود.

meysampaknahad
یک شنبه 04 تیر 1391, 11:27 صبح
سلام
خودمون می تونیم داخل پوشه های هاست فونت بریزم وبعد ازش استفاده کنیم. منظورم در ریشه فولدر خودمون هست؟

fakhravari
دوشنبه 05 تیر 1391, 02:31 صبح
فکر نکنم همچین چیزی باشه.
چون اینها مثل css که نیستند بتونیم ادرس فایل بدیم

robat7
پنج شنبه 15 تیر 1391, 06:36 صبح
دوست عزیز
خیلی خیلی ممنون. خیلی وقت بود دنبال یک کتاب با این موضوع می گشتم.

salmanbnd
پنج شنبه 02 شهریور 1391, 20:19 عصر
سلام
فیلدی در جدولم دارم با نوع bit پایگاه داده SQL Server، خود Stimulsoft بعد از ساختن دیتا سورس چک باکس بودن این فیلد رو تشخیص داده، وقتی شی اون رو صفحه درگ می کنم (مثل سایر فیلدها)، شی از نوع چک باکس واسه اون فیلد قرار میگیره، تا اینجا همه چی درسته اما در زمان چاپ (پیش نمایش چاپ) این فیلد چک باکسی نمایش داده نمیشه، میشه بگید چیکار کنم؟
ضمنا اینو بگم که بقیه فیلدها با نوع رشته ایی و عددی بدون هیچ مشکلی نمایش داده میشه.

aslan
پنج شنبه 02 شهریور 1391, 22:40 عصر
سلام

فیلدی در جدولم دارم با نوع bit پایگاه داده SQL Server، خود Stimulsoft بعد از ساختن دیتا سورس چک باکس بودن این فیلد رو تشخیص داده، وقتی شی اون رو صفحه درگ می کنم (مثل سایر فیلدها)، شی از نوع چک باکس واسه اون فیلد قرار میگیره، تا اینجا همه چی درسته اما در زمان چاپ (پیش نمایش چاپ) این فیلد چک باکسی نمایش داده نمیشه، میشه بگید چیکار کنم؟
ضمنا اینو بگم که بقیه فیلدها با نوع رشته ایی و عددی بدون هیچ مشکلی نمایش داده میشه.

بجای تکست باکس یک چک باکس به گزارشتون اضافه کنید و خاصیت Checked آن را برابر فیلد مورد نظرتون قرار بدید

salmanbnd
پنج شنبه 02 شهریور 1391, 23:14 عصر
سلام

بجای تکست باکس یک چک باکس به گزارشتون اضافه کنید و خاصیت Checked آن را برابر فیلد مورد نظرتون قرار بدید

سلام
منظورتون از "بجای تکست باکس..." چیه؟! من از تکست باکس استفاده نکردم! توی سوالم اسمی هم از تکست باکس نیاوردم!! :لبخند:
اما دست شما درد نکنه، کاری که گفتید رو انجام دادم جواب داد، خیلی خیلی ممنون

aslan
جمعه 03 شهریور 1391, 01:01 صبح
سلام

منظورتون از "بجای تکست باکس..." چیه؟! من از تکست باکس استفاده نکردم! توی سوالم اسمی هم از تکست باکس نیاوردم!!

، وقتی شی اون رو صفحه درگ می کنم (مثل سایر فیلدها)، شی از نوع چک باکس واسه اون فیلد قرار میگیره
.
وقتی 'شی' را رو صفجه درگ میکنید( در اصل درگ و دراپ) یک تکست باکس برای نمایش فیلد در گزارش ایجاد میشود ..............

salmanbnd
جمعه 03 شهریور 1391, 14:00 عصر
سلام

.
وقتی 'شی' را رو صفجه درگ میکنید( در اصل درگ و دراپ) یک تکست باکس برای نمایش فیلد در گزارش ایجاد میشود ..............

نه خیر!
تکست باکس یا چک باکس بودن به نوع داده فیلد شما بستگی داره! برای مثال اگه نوع فیلد شما رشته ایی باشه تکست باکس و اگه نوع داده فیلد شما بیت باشه چک باکس!
البته همیشه یه تکست باکس در کنار شی فیلد شما قرار میگیره که مانند Label عمل می کنه و محتوی فیلد شما رو نمایش نمیده.

NasimBamdad
یک شنبه 05 شهریور 1391, 15:10 عصر
مشکل راست چین شدن در StimulReport . عکس زیر رو اگه ببینید بیشتر متوجه می شوید .

2 تا نوشته دارم به صورت زیر

الف ) شکستگی بینی ( باز )
ب ) لوزه + VT

این 2 تکست رو نوشتم و به صورت زیر نمایش میده . یعنی پرانتر ها مشکل پیدا کردند و کلمه انگلیسی به اول جمله آمده

برای حل این مشکل چی کار باید کرد ؟

لیـــــــــــــنـــــــــ ـــک عکـــــــــــــــــس (http://1.0.1.img98.net/out.php/i443093_sti.gif)

salmanbnd
یک شنبه 05 شهریور 1391, 23:30 عصر
مشکل راست چین شدن در StimulReport . عکس زیر رو اگه ببینید بیشتر متوجه می شوید .

2 تا نوشته دارم به صورت زیر

الف ) شکستگی بینی ( باز )
ب ) لوزه + VT

این 2 تکست رو نوشتم و به صورت زیر نمایش میده . یعنی پرانتر ها مشکل پیدا کردند و کلمه انگلیسی به اول جمله آمده

برای حل این مشکل چی کار باید کرد ؟

لیـــــــــــــنـــــــــ ـــک عکـــــــــــــــــس (http://1.0.1.img98.net/out.php/i443093_sti.gif)

http://barnamenevis.org/showthread.php?117526-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-StimulReport-%D8%B1%D9%88-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF/page99

mze666
دوشنبه 06 شهریور 1391, 19:00 عصر
سلام - میخواستم بدونم توی Stimulsoft چجوری میشه دوتا مقدار رو از هم کم کرد؟ من فانکشنی به اسم مثلاً Subtract نمیبینم. ممنمون میشم راهنماییم کنید.

hassanmosavi
سه شنبه 07 شهریور 1391, 13:13 عصر
سلام یه سوال سخت
من وقتی فایل گزارش رو تو برنامه لود میکنم می تونم در حال اجرا به گزارش شی اضافه کنم
//.....

Stimulsoft.Report.StiReport sr = new Stimulsoft.Report.StiReport();
sr.Load(Server.MapPath("R1_st.mrt"));

Stimulsoft.Report.Components.StiText TxtValue = new Stimulsoft.Report.Components.StiText();

sr.Compile();
StiWebViewer2.Report = sr;

//.....
اما حالا که
از گزارشم Dll ساختم دیگه کامپایل نمیشه
حالا چطور در زمان اجرا بهش ابجکت اضافه کنم؟

hassanmosavi
سه شنبه 07 شهریور 1391, 14:44 عصر
خبری نشد
من گیرم ها
کمک کنید

salmanbnd
چهارشنبه 08 شهریور 1391, 01:38 صبح
سلام یه سوال سخت
من وقتی فایل گزارش رو تو برنامه لود میکنم می تونم در حال اجرا به گزارش شی اضافه کنم
//.....

Stimulsoft.Report.StiReport sr = new Stimulsoft.Report.StiReport();
sr.Load(Server.MapPath("R1_st.mrt"));

Stimulsoft.Report.Components.StiText TxtValue = new Stimulsoft.Report.Components.StiText();

sr.Compile();
StiWebViewer2.Report = sr;

//.....
اما حالا که
از گزارشم Dll ساختم دیگه کامپایل نمیشه
حالا چطور در زمان اجرا بهش ابجکت اضافه کنم؟

سلام دوست عزیز
پیشنهاد می کنم توی forum.stimulsoft.com مطرح کنید، امیدوارم به جواب برسید
موفق باشید

sari-1369
جمعه 10 شهریور 1391, 23:38 عصر
عذر خواهی میکنم ؛

تفاوت این تاپیک با تاپیک: سوالات مربوط به StimulReport رو در این تاپیک مطرح کنید (http://barnamenevis.org/showthread.php?117526-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-StimulReport-%D8%B1%D9%88-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF/page99)چیه ؟

لزوم وجود هردو این تاپیکها چیه ؟

salmanbnd
شنبه 11 شهریور 1391, 14:53 عصر
عذر خواهی میکنم ؛

تفاوت این تاپیک با تاپیک: سوالات مربوط به StimulReport رو در این تاپیک مطرح کنید (http://barnamenevis.org/showthread.php?117526-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-StimulReport-%D8%B1%D9%88-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF/page99)چیه ؟

لزوم وجود هردو این تاپیکها چیه ؟

آره والا!
بهتره یکی بشن

mhdhp86
یک شنبه 19 شهریور 1391, 10:47 صبح
من برای یاد گیری این نرم افزار دارم از فیلمهای اموزشی خودش استفاده میکنم. اول بسم الله این صفحه میاد کهstireport حاضر و آماده اونجا هست.
92576

حالا یکی بگه اینو چه طوری باید ایجاد کرد؟

salmanbnd
یک شنبه 19 شهریور 1391, 19:08 عصر
من برای یاد گیری این نرم افزار دارم از فیلمهای اموزشی خودش استفاده میکنم. اول بسم الله این صفحه میاد کهstireport حاضر و آماده اونجا هست.
92576

حالا یکی بگه اینو چه طوری باید ایجاد کرد؟
سلام دوست عزیز
اول بفرمایید موفق شدید ابزارهاشو بیارید توی نوار ابزار؟
خب از نوار ابزار اینو بیارید رو صفحه خودتون
موفق باشید

mhdhp86
یک شنبه 19 شهریور 1391, 20:47 عصر
سلام دوست عزیز
اول بفرمایید موفق شدید ابزارهاشو بیارید توی نوار ابزار؟
خب از نوار ابزار اینو بیارید رو صفحه خودتون
موفق باشید
سلام
بله اینجا (http://barnamenevis.org/showthread.php?117526-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-StimulReport-%D8%B1%D9%88-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF&p=1589564&viewfull=1#post1589564) توضیح دادم چه طوری مشکل قبلیم رو حل کردم.اما توی نوار ابزار همچین کامپوننتی پیدا نکردم! در واقع نمی دونم این کامپوننت توی نوار ابزار به چه اسمی هست

ویرایش پست: اعتراف میکنم که الان دوباره نگاه کردم و این کامپوننت رو پیدا کردم!!! :گیج:

salmanbnd
سه شنبه 21 شهریور 1391, 21:30 عصر
سلام
بله اینجا (http://barnamenevis.org/showthread.php?117526-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-StimulReport-%D8%B1%D9%88-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF&p=1589564&viewfull=1#post1589564) توضیح دادم چه طوری مشکل قبلیم رو حل کردم.اما توی نوار ابزار همچین کامپوننتی پیدا نکردم! در واقع نمی دونم این کامپوننت توی نوار ابزار به چه اسمی هست

ویرایش پست: اعتراف میکنم که الان دوباره نگاه کردم و این کامپوننت رو پیدا کردم!!! :گیج:

سلام
الحمدالله :لبخند:
موفق باشید

mhdhp86
سه شنبه 04 مهر 1391, 15:37 عصر
من یک مشکل عجیب هنگام نمایش گزارشم دارم. و اینه که ارور میداد به یک کلید خارجی! من فقط قراره اطلاعات جدول member رو تو گزارشم بیارم و هیچ ربطی به جدول های دیگه نداره. از انجا که اون کلید خارجی رو ازش هیچ استفاده ای نکرده بودم کلا رابطه اش رو پاک کردم.اما باز هم همون خطا رو میده!
System.Exception was unhandled
Message=Column 'hosID' does not exist in Data Source 'hospital' and relation 'hospital' can't be created!
Source=Stimulsoft.Report

این خطایی هست که میده.

ds.Tables[0].TableName = "myDataset";
con.Close();
rpt.Load(@"C:\Users\admin\Documents\Visual Studio 2010\Projects\mastoore\Nephrology\Nephrology\Nephr ology\bin\Debug\stiprint.mrt");
rpt.RegData(ds);
rpt.Dictionary.Synchronize();
rpt.Show();

این هم کدمه که البته فکر نمی کنم خطا به کدم ربطی داشته باشه. برنامه روی خط آخر استپ میشه:rpt.show

93247

abolfazlnabavi
دوشنبه 24 مهر 1391, 13:12 عصر
سلام
من شبیه این مشکل را داشتم
در کدrpt.regdata() o فقط نام دیتاست مربوطه استفاده شود.
موفق باشید

gitare_pareh
پنج شنبه 18 آبان 1391, 13:33 عصر
کسی از شما نمیدونه این مشکل تو دیزاین استیمول یعنی چی ؟http://axgig.com/images/50124866901675960474.png

NasimBamdad
یک شنبه 28 آبان 1391, 11:27 صبح
طراحی گزارش توسط end user یعنی چی ؟ یعنی کاربر گزارشش رو طراحی می کنه ؟ چه طوری ؟ میشه یه توضیح بدید ؟

mahrokh_1121
یک شنبه 17 دی 1391, 15:44 عصر
اين StimulReport كه ميگين كجاست؟
بايد بخريم؟
بايد دانلود كنيم؟
جزء كامپوننت هاي ويژوال استوديوست؟؟؟
چه جونوريه؟

هرجا ديدم از اونجايي كه نصب شده به بعد توضيح داده

از كجا بيارمش؟
براي يه برنامه ويندوزي ميخوام كه ديگه نيازي نباشه رو سيستم هاي كلاينت نصبش كنم

fakhravari
دوشنبه 18 دی 1391, 11:39 صبح
نیازی نیست هم در وب و در ویندوز کاربرد داره.
http://barnamenevis.org/showthread.php?376100-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-Stimulsoft-Reports-Ultimate-2012.1-Build-2012.05.04

http://fakhravary.blogfa.com/post-9.aspx

rasoul_zamani_13666
شنبه 03 فروردین 1392, 15:09 عصر
با سلام
آقا من تازه با استیمول آشنا شدم و تصمیم گرفتم که واقعا از اون استفاده کنم.
ولی چند تا مشکل برام پیش اومده :
1- من تو قسمت دیکشنری ایجاد کانکشن بانک اطلاعاتی ام رو نشون نمی ده و من با Report Wizard گزارشم رو می سازم.
2- *** وقتی که یک تسکست باکس یا ایمیج باکس روی گزاش می ذارم گزارش خود به خود بسته می شه بدون پیغام ذخیره.
اگه کمکم کنید خدا خیرتون بده

monilin
سه شنبه 21 خرداد 1392, 06:01 صبح
سلام - میخواستم بدونم توی Stimulsoft چجوری میشه دوتا مقدار رو از هم کم کرد؟ من فانکشنی به اسم مثلاً Subtract نمیبینم. ممنمون میشم راهنماییم کنید.

:متفکر: مشکل منم هست یکی کمک کنه

milad.biroonvand
سه شنبه 16 مهر 1392, 20:28 عصر
سلام

من از استیمول استفاده می کنم ولی تو بعضی سیستم ها خطای زیر می گیره نمیدونم مشکل از کجاس؟
The type initializer for 'stimulsoft.report.sticonfig' threw an exception.
لطفا راهنمایید کنید.

systam
شنبه 30 آذر 1392, 14:26 عصر
دوستان کسی میتونه این مشکل رو حل کنه (http://barnamenevis.org/forumdisplay.php?146-%D8%A7%D8%A8%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C)

ghasem110deh
چهارشنبه 11 تیر 1393, 19:03 عصر

کلی از بچه ها ازتون تشکر میکنن اگه یه فایل آموزشی ساده (pdf) یا فیلم و ... درست کنی و بزای :چشمک:

fatemeh3
چهارشنبه 02 مهر 1393, 08:59 صبح
سلام.من نیاز شدیدی به stimul soft report.ultimate 2014 دارم.از هر جا که دانلود می کنم یه فولدری دانلود میشه شامل چند تا dll.من فایل exe یا install پیدا نمیکنم برای نصب.هر چی هم مطلب خوندم در مورد کرک کردنش هست ولی من نتونستم هنوز نصبش کنم.توروخدا یکی کمک کنه بهم .مرسییییییییییییییی

parsdarab
پنج شنبه 03 مهر 1393, 22:32 عصر
ویژگی برجسته stimul report سرعت بالا و سادگی مراحل گرازش سازی می باشد.

haamidd
دوشنبه 08 تیر 1394, 22:18 عصر
در asp.net من چطور میتونم یک datatableایی رو به stimulsoft پاس بدم و اون خودش اتوماتیک فقط اون رو نمایش بده؟
بدون هیچ عمل خاصی.

ممنون میشم راهنماییم کنید

amir.melody
یک شنبه 11 مرداد 1394, 11:36 صبح
سلام چجوری میتونم عدد ها رو 3 تا 3 تا جدا کنم یا سپریتور بزارم؟ لطفا راهنمایی کنید ممنون

vb341
شنبه 14 شهریور 1394, 18:22 عصر
رو فیلد عددی مربوطه کلیک راست و تو یکی از گزینه ها این امکان هست

yosef_ghobadi
سه شنبه 17 شهریور 1394, 12:50 عصر
سلام
من یه مشکلی با استیمول دارم اونم اینه که وقتی برای اولین بار چاپ گزارش رو میزنم همه چی درست کار میکنه ولی وقتی صفحه نمایش گزارش رو میبندم و دوباره چاپ گزارش رو میزنم در صفحه گزارش چیزی نشون نمیده
از دوستان کسی میتونه کمک کنه
خیلی گیرم:ناراحت:
اینم کی که نوشتم:

DataTable dt = (dtGridGPersonel.DataSource as DataTable);
stiReport1.Load("GPersonel.mrt");
stiReport1.RegData(dt);
stiReport1.Show();

yosef_ghobadi
سه شنبه 17 شهریور 1394, 13:43 عصر
کسی از شما نمیدونه این مشکل تو دیزاین استیمول یعنی چی ؟http://axgig.com/images/50124866901675960474.png
شما اگه میخوای بینی گزارشت چطوری شده باید بهش اطلاعات بفرستی وگرنه نشون نمیده
گزارشت رو دخیره کن بعد برو تو برنامه بهش اطلاعات بفرست تا گزارش رو ببینی

yosef_ghobadi
سه شنبه 17 شهریور 1394, 13:48 عصر
دوستان کسی میتونه این مشکل رو حل کنه (http://barnamenevis.org/forumdisplay.php?146-%D8%A7%D8%A8%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C)
شما اگه میخوای بینی گزارشت چطوری شده باید بهش اطلاعات بفرستی وگرنه نشون نمیده
گزارشت رو دخیره کن بعد برو تو برنامه بهش اطلاعات بفرست تا گزارش رو ببینی

yosef_ghobadi
سه شنبه 17 شهریور 1394, 13:49 عصر
با سلام به همه دوستان

سلام
من یه مشکلی با استیمول دارم اونم اینه که وقتی برای اولین بار چاپ گزارش رو میزنم همه چی درست کار میکنه ولی وقتی صفحه نمایش گزارش رو میبندم و دوباره چاپ گزارش رو میزنم در صفحه گزارش چیزی نشون نمیده
اینم کدی که نوشتم:

stiReport1.RegData(dt);
stiReport1.Show();

yosef_ghobadi
چهارشنبه 18 شهریور 1394, 23:12 عصر
سلام
از دوستان کسی میتونه کمک کنه
اینم کی که نوشتم:

stiReport1.RegData(dt);
stiReport1.Show();

بنده با اینکه این سوالمو همه جا مطرح کردم هیج جوابی براش پیدا نشد ولی بالاخره خودم جواب این سوال رو پیدا کردم.حالا پاسخ رو مینویسم تا کسایی که مشکل من رو داشتند به جواب برسند.
فقط کافی به جای اینکه کامپوننت StiReport رو از جعبه ابزار به فرم بندازند،در برنامه موقع گزارشگیری یک نمونه از آن بسازند.همین
StiReport report = new StiReport();
موفق باشید

sarah_pah
دوشنبه 11 مرداد 1395, 09:11 صبح
با سلام
من یه گزارش داینامیک استیمال سافت ایجاد کردم که با یه dropdown و یه باتن پارامتر مورد نظر رو به سمت سرور میفرستیم و دیتا ها رو میگیریم و ریپورت میگیریم مشکل اینجاست که زمانی که میخوای از گزارش اکسپورت اکسل یا هر چیز دیگه ای بگیری اوکیه و انجام میده ولی بلافاصله بعدش بخوای برای یه پارامترهای دیگه ای گزارش استیمال سافت بگیری دوباره همون اکسپورت قبلی رو به وجود میاره یعنی اگه بار اول save as excel بزنی گزارش اکسل میگیره بعدش که با دراپ داون گزینه مورد نظر و انتخاب بعد رو دکمه نمایش گزارش بزنی باز گزارش اکسل میگیره
ممنون میشم یه راهنمایی به من بکنید

roudsari
شنبه 02 بهمن 1395, 09:30 صبح
سلام من با استيمال ريپورت كار مي كنم يك گزارش مي خواهم با ستونهاي (بدهكاري و بستكانكاري ـ مانده بدهكاري و مانده بستانكاري ـ تشخيص) كسي مي تونه كمكم كنه. ممنون ميشم
salimiabd@yahoo.com

mohieli
دوشنبه 25 بهمن 1395, 12:47 عصر
سلام دوستان....
من تعداد جدولهام تو هر بار گزارش گیری فرق می کنه و در هر بار گزارش هر جدولی که در استیمول نشون میدم می خوام بالا و پایینش یه عبارتی رو بنویسم.
مشکلم اینه که من نمیدونم باید چند تا DataSource تعریف کنم و آیا میشه مثلا یک دیتاسورس تعریف کرد و همونو مطابق با تعداد جدولهایی که دارم درون استیمول کپی کنم یا نه؟!!!!!
از C# استفاده می کنم. کسی می دونه من چجوری مشکلمو باید حل کنم؟!!!!!!!!!!!:متفکر::اشتباه:

mohieli
شنبه 30 بهمن 1395, 21:57 عصر
سلام دوستان....
من تعداد جدولهام تو هر بار گزارش گیری فرق می کنه و در هر بار گزارش هر جدولی که در استیمول نشون میدم می خوام بالا و پایینش یه عبارتی رو بنویسم.
مشکلم اینه که من نمیدونم باید چند تا DataSource تعریف کنم و آیا میشه مثلا یک دیتاسورس تعریف کرد و همونو مطابق با تعداد جدولهایی که دارم درون استیمول کپی کنم یا نه؟!!!!!
از C#‎ استفاده می کنم. کسی می دونه من چجوری مشکلمو باید حل کنم؟!!!!!!!!!!!:متفکر:
دوستان کسی باد نیست؟!!

parisaamirhasani
دوشنبه 09 اسفند 1395, 09:32 صبح
سلام
من یک گزارش ساختم که تعدادی سند که کاربر امتخاب میکند رو چاپ کنه ولی میخوام هر سند که تموم میشه سند بعدی تو صفحه جدید لود شود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کسی میتونه کمکم کنه خیلی حیاتیههههههه

محمد آشتیانی
دوشنبه 09 اسفند 1395, 09:38 صبح
سلام به همه دوستان
این تاپیک به علت مطرح شدن سوالات متفاوت ، کارایی لازم رو نداره و البته بر اساس اصولی که در سایت داریم هم نیست (هر سوال یک تاپیک جداگانه)
بنابراین این تاپیک رو قفل میکنم و خواهش میکنم ، منبعد سوالاتتون رو در تاپیک های جداگانه ای که ایجاد خواهید کرد بپرسید.

ضمنا این تاپیک رو هم فعلا به صورت اعلان درمیارم تا احیانا اگر نیازی به اطلاعات داخلش بود ، دسترسی بهش سریعتر و ساده تر باشه

با تشکر فراوان