PDA

View Full Version : Error در ADOStordePro

mahboob
یک شنبه 26 فروردین 1386, 11:18 صبح
با سلام
در برنامه ام هنگام فراخوانی فیلد های sp با خطا مواجه می شم لطفا منو راهنمایی کنید فایل ضمیمه خطا و متن sp هست

SYNDROME
یک شنبه 26 فروردین 1386, 20:06 عصر
با سلام
Error شما بخاطر این است که SP شما Result ندارد.
احتمالا شما از یکی از دو دستور زیر استفاده می کنید.

ADOStoredProc1.Active := True
یا
ADOStoredProc1.Open

حالا یا از دستور زیر استفاده کن

ADOStoredProc1.ExecProc

یا در SP خود یک Result برگردان
مثل

Select * From Tbl_Test

mahboob
سه شنبه 28 فروردین 1386, 07:58 صبح
باسلام
جناب syndrome من متن sp نوشته شده رو گذاشتم اگه ببینید مقدار برگشتی (Result) داره لطفا اگه مشکل دیگه به ذهنتون میرسه بفرمایید

SYNDROME
سه شنبه 28 فروردین 1386, 14:32 عصر
با سلام

باسلام
جناب syndrome من متن sp نوشته شده رو گذاشتم اگه ببینید مقدار برگشتی (Result) داره لطفا اگه مشکل دیگه به ذهنتون میرسه بفرمایید

شما یک بار مغادیری را که به SP پاس می کنید را در SQL Analyzerچک کنید شاید هیچ کدام از شرط ها بر قرار نیست.
اگر باز هم مشکل داشتید این بار Text را که به SP خود می فرستید یا برنامه را بگذارید تا آن را چک کنم.

mahboob
چهارشنبه 29 فروردین 1386, 07:25 صبح
با سلام

شما یک بار مغادیری را که به SP پاس می کنید را در SQL Analyzerچک کنید شاید هیچ کدام از شرط ها بر قرار نیست.
اگر باز هم مشکل داشتید این بار Text را که به SP خود می فرستید یا برنامه را بگذارید تا آن را چک کنم.

دوست عزیز خروجی sp رو چک کردم در ضمن من قبل از هر کد نویسی دارم فیلدها رو فراخوانی میکنم که با خطا مواجه میشم و هیچ ربطی به برنامم نداره

mahboob
چهارشنبه 29 فروردین 1386, 07:28 صبح
بابا یکی تو این سایت نیست جواب مارو بده همه به چیزای مهمتر مشغولن کمممممممممممممممممممک:گری :

SYNDROME
چهارشنبه 29 فروردین 1386, 19:10 عصر
با سلام
خطی را که sp را در دلفی فراخوانی می کنی بنویس تا از روی آن چک کنم.

mahboob
دوشنبه 03 اردیبهشت 1386, 07:43 صبح
مشکلم حل شد ممنون

SYNDROME
دوشنبه 03 اردیبهشت 1386, 18:33 عصر
با سلام
دوست عزیز نحوه حل شدن مشکلت را بنویس تا اگر بقیه دوستان نیز مشکل داشتند بتوانند از این تاپیک استفاده کرده و تاپیک جدید ایجاد نکنند.