PDA

View Full Version : من برنامه شطرنج با دلفی رو می خوام.

فرشته صحرا
یک شنبه 26 فروردین 1386, 11:32 صبح
من نیاز مبرم به برنامه شطرنج با دلفی دارم. کسی می تونه برای نوشتنش راهنماییم کنه؟

dkhatibi
یک شنبه 26 فروردین 1386, 12:33 عصر
نوشتن برنامه ی شطرنج به این سادگی ها نیست. باید اطلاعات زیادی راجع به ساختمان داده طراحی الگوریتم هوش مصنوعی و ... داشته باشید.
مطمئنا تو اینترنت سورسهایی برای شطرنج به خصوص به زبان c پیدا خواهید کرد و بعد می تونید اونا را تبدیل کنید.

MNosouhi
یک شنبه 26 فروردین 1386, 12:43 عصر
این هم کامپوننت شطرنج ، همراه با سورس

فرشته صحرا
چهارشنبه 29 فروردین 1386, 08:14 صبح
من برای نوشتن برنامه به مهره های شطرنج نیاز دارم. کسی می تونه کمکم کنه؟

mona2020
سه شنبه 25 اردیبهشت 1386, 20:11 عصر
من برنامه شطرنج با دلفی رو می خوام.

ghabil
سه شنبه 25 اردیبهشت 1386, 20:31 عصر
خب دانلودش کن ، آقای نصوحی که گذاشتش همینجا!

SYNDROME
سه شنبه 25 اردیبهشت 1386, 21:14 عصر
با سلام

من برای نوشتن برنامه به مهره های شطرنج نیاز دارم. کسی می تونه کمکم کنه؟
از اینترنت بگیر یا اگر وقت داری خود درست کن.با برنامه هایی مثل IconMaker.

mona2020
پنج شنبه 27 اردیبهشت 1386, 17:30 عصر

MNosouhi
جمعه 28 اردیبهشت 1386, 09:10 صبح
در همون کامپوننتی که برات آپلود کردم ، یه مثال هست که خودش یه برنامه کامل شطرنجه.

soroush_vs
جمعه 28 اردیبهشت 1386, 17:29 عصر
البته این کامپوننت باگ هم داره

Valadi
جمعه 28 اردیبهشت 1386, 22:21 عصر
دوست عزیز میشه بگی باگش چیست ؟
موفق و موید باشی

soroush_vs
شنبه 29 اردیبهشت 1386, 12:06 عصر
دوست عزیز میشه بگی باگش چیست ؟
موفق و موید باشی

کافیه چند بار ازش استفاده کنی AV میده البته موقع Run شدن App

delangiz
چهارشنبه 12 دی 1386, 15:54 عصر
منم بازی شطرنج در دلفی رو می خوام

zo_se1386
جمعه 12 بهمن 1386, 00:03 صبح
این برنامه شطرنج بادلفی رو میشه به منم بدید. درموردچگونگی طراحی دکمه هاشم چیزی بلدنیستم.خواهش میکنم هرچه سریعتر به دادم برسید.البته برنامه ی مابایدبامهره های سربازشروع شه وهرسربازی که به آخرین خونه رسیدجاش یه مهره ی دیگه وارد بازی شه و بازی ادامه دارد تا کیش ومات ،درضمن باید برای حرکات مهره هاهم امتیاز درنظر گرفت.
ولی هرچی دارید به منم بدید شاید بتونم برنامه خودمو باکمک اون برنامه ها بنویسم.
آدرس ایمیلم:zo.se.67@gmail.com

fire-wizard
جمعه 12 بهمن 1386, 05:00 صبح
دوستان اگه واقعا میخوایین یه کار زیبا انجام بدین من پیشنهاد میکنم خودتون بشینید و درستش کنید چون اینجوری حداقل ادم میفهمه داره چیکار میکنه .

راستی برای گرافیکش هم از OpenGL استفاده کنید که هم سرعت عالی ای داره هم انعطاف پذیریش حرف نداره .

Valadi
جمعه 12 بهمن 1386, 07:24 صبح
برای گرافیکش هم از OpenGL استفاده کنی
اگر بخواهید از OpenGL استفاده کنی بحث ماتریسی پیش می اد که کمی پروژه را پیچیده تر می کنه
یکی گرافیک و دومی قانون شطرنج
ضمنا برای بازی شطرنج کامپونتی هست
موفق وموید باشید

zo_se1386
جمعه 12 بهمن 1386, 17:16 عصر
دوستان اگه واقعا میخوایین یه کار زیبا انجام بدین من پیشنهاد میکنم خودتون بشینید و درستش کنید چون اینجوری حداقل ادم میفهمه داره چیکار میکنه .

راستی برای گرافیکش هم از OpenGL استفاده کنید که هم سرعت عالی ای داره هم انعطاف پذیریش حرف نداره .

من(zo_se1386) دانشجوی ترم اولم وپاسکال خوندیم ولی استادمون باکمی توضیح ونوشتن چندتابرنامه ازمابه عنوان پروژه ی آخرترم برنامه شطرنج باشرایطی که گفتم رو خواسته.حالا میگیدمن مبتدی چه جوری خودم درستش کنم.:متعجب:
یه سوال دیگه( chessBoard(delphi2_5 در دلفی 7 به چی تبدیل شده وکجاست؟:متفکر:

fire-wizard
جمعه 12 بهمن 1386, 18:20 عصر
دوست عزیز استادتون گفته که بازی شطرنج رو بنویسید نه اینکه از کامپوننت مربوطه استفاده کنید .

کامپوننت یک کار اماده هست ولی استادتون خواسته که خودتون بنویسید نه کامپوننت استفاده کنید .

در ضمن نوشتن این بازی بر اساس انعطافی که قوانین شطرنج داره زیاد کار ساده ای نمیتونه باشه . نمیدونم والا این استادتون چه طرز فکری داره ......

اینجا هم فکر نکم کسی وقت بزاره و یک همچین پرژه ی بزرگی رو انجام بده .... البته افرادی هستن که این پرژه ها رو به صورت دریافت مبالغی به بهترین نحو انجام میدن .....

برای اطلاع بیشتر میتوید همینجا نظرتون رو مطرح کنید تا راهنماییتون بکنم .

zo_se1386
جمعه 12 بهمن 1386, 19:12 عصر
ازشما ممنونم که پیغامم رو خوندید
میگید من الان بااین وقت کمی که دارم چه کارکنم
من یه برنامه پیدا کردم ولی بادلفی7نیست ، تقریبا ازش سردرآوردم ،فقط نمیدونم chessBoardرابایدازکجاآورد.میشه کمکم کنید.

Delphi Coder
جمعه 12 بهمن 1386, 21:51 عصر
ازشما ممنونم که پیغامم رو خوندید
میگید من الان بااین وقت کمی که دارم چه کارکنم
من یه برنامه پیدا کردم ولی بادلفی7نیست ، تقریبا ازش سردرآوردم ،فقط نمیدونم chessBoardرابایدازکجاآورد.میشه کمکم کنید.
اصلا خوندید تاپیکو یا نه فرتی پریدید صفحه دوم اینو نوشتید؟

Valadi
شنبه 13 بهمن 1386, 07:12 صبح
جناب zo_se1386
با سلام ضمن تایید صحبت آقای fire-wizard من هم با شما موافقم و شما باید خودتان شروع کنید اگر هم دیگران بنویسند باید اون وقت تلاش کنید که از کجا به کجا رفته و چی به چی شده این موضوع اون وقت کمی سخت میشه

ضمنا فکر کنم کامپونت دلفی 7 را دارم

موفق وموید باشید