PDA

View Full Version : ویرایش در صفحه

yavari
یک شنبه 26 فروردین 1386, 20:28 عصر
سلام

چگونه در سایتای اطلاع رسانی (با ویرایش و حذف بالا) میشه کاری کرد که ادمین به پیج قابل ویرایش دسترسی داشته باشه (مثل سایتائی که با فرانت پیج ایجاد میشن [بدون استفاده از دیتابیس])

ممنون

rtech
یک شنبه 26 فروردین 1386, 23:15 عصر
منظورتون اینه که سایتی رو با فرانت پیج ساختید و میخواهید این کار را انجام دهید یا در Visual Studio ؟

nazaninam
دوشنبه 27 فروردین 1386, 00:11 صبح
سوالتون گیج کننده است ، میشه توضیح بدین

yavari
دوشنبه 27 فروردین 1386, 10:33 صبح
سلام

میخوام از دات نت استفاده کنم اما از همون شیوه ای که سایتای فرانت پیجی دارن !

ممنون

nazaninam
دوشنبه 27 فروردین 1386, 10:53 صبح
من نمیدونم سایتای فرانت پیجی یعنی چی؟! فرانت پیج یک برنامه است برای Develop کردن کد های Html ، مثل ویژوال استودیو ، دریم ویور و....
میشه بیشتر توضیح بدید

MehranZand
دوشنبه 27 فروردین 1386, 12:28 عصر
منظور ایشون سایت های است که امکانات FrontPage را برای ساخت Homepage به
کاربران میدهد.مثل googlepage یا خیلی هی دیگه درسته؟

manager
دوشنبه 27 فروردین 1386, 13:57 عصر
آقا/خانم yavari آیا چیزی شبیه به سایت www.mehrna.com نیاز دارید(در بخش ادمین) ؟ اگر ج.ابتون مثبته می تونم کنترل مورد استفاده رو براتون بذارم.

hdv212
دوشنبه 27 فروردین 1386, 14:55 عصر
yavari عزیز که سوالتو درست متوجه شده باشم، میتونی در رویداد لود صفحه ات، user , pass کاربر رو چک کنی، اگر ادمین بود، مثلا امکان ویرایش GridView برابر با true بشه یا مثلا به یه صفحه ی دیگه که امکانات ویرایشی زیادی براش گذاشتی Redirect بشه.

سار
دوشنبه 27 فروردین 1386, 16:11 عصر
Personal Page رو میگه بابا، خدایی 10 نفر جمع شدن تا بفهمن سوال چیه.
مرد مومن از 4 تا سایت مثال نمونه میدادی خوب، پدر مون در اومد. من که از صبح 20 بار اینجا رو خوندم ولی چون نفهمیدم چیزی ننوشتم.
یه راه ساده شاید این باشه:
صفحه رو به چند WEB Part تقسیم کن و ... .

yavari
دوشنبه 27 فروردین 1386, 22:33 عصر
سلام

با تشکر فراوان از توجه دوستان :تشویق:
راستش من یه سایتی دارم که می خوام ارتقاش بدم !
روال کار قبلی سایت این بوده که بدون اینکه از دیتابیس استفاده بشه ادمین سایت پیج رو تو ورد باز می کرده و ادیت می کرده و با همون پسوند htm آپ میکرده البته اینو تاکید میکنم که ویرایش و حذف بالائی داره !
حالا سوال اینه که تو دات نت چجوری میشه ادمین از ورد برا ویرایش استفاده کنه ؟ به عبارتی ویرایش در صفحه باشه نه دیتابیس !

ممنون از توجه کلیه دوستان

yavari
دوشنبه 27 فروردین 1386, 22:39 عصر
آقا/خانم yavari آیا چیزی شبیه به سایت www.mehrna.com نیاز دارید(در بخش ادمین) ؟ اگر ج.ابتون مثبته می تونم کنترل مورد استفاده رو براتون بذارم.

سلام

manager جون ، من چجوری میتونم اون کنترل رو ببینم ؟ :لبخندساده:

ممنون از توجه تون

manager
دوشنبه 27 فروردین 1386, 23:09 عصر
بنده username و password رو خدمتتون فرستاده بودم اگر خاطرتون باشه..

به هر حال کنترل رو در اینجا قرار می دم تا استفاده کنید. این کنترل کاربری را هر جا روی صفحه بندازید هنگامی که ادمین وارد بشه می تونه موتون استاتیک رو با FreeTextBox ویرایش کنه. در صفحه می تونید چند تا از اینها قرار بدین یا اینکه تو Master Page از شون استفاده کنید. کلا هر جا خواستید محدودیت نداره.
اگر کسی خواست می تونه ارتقاش بده و در این محل قرار بده تا سایر دوستان ازش استفاده کنن.