PDA

View Full Version : سوال راجع به منو بازشو و دریافت ایمیل از user

H_T_O_A
دوشنبه 27 فروردین 1386, 23:25 عصر
سلام به همه اساتید
سوالام شاید یه کم ابتدایی باشه (آخه تازه شروع کردم کار با دات نت رو) ولی خواهشا کمک کنید
من یه پروژه سایت در حد مبتدی از استادمون گرفتم برای تمرین تا ASP.NET رو یاد بگیرم اونم با کدهای سی شارپ! کم کم فهمیدم که غیر سی شارپ و ASP باید جاوا اسکریپت و... رو هم بدونم
خلاصه الان کارم تو 4 جا گیره
1.می خوام منو بازشو داشته باشم شبیه او چیزی که سمت چپ صفحه My Computer وجود داره
2.یه textbox دارم که یوزر باید ایمیل خودشو وارد کنه!حالا اگه ایمیل اشتباه بود پیغام خطا ظاهر بشه
3.اگه بخوام محتویات داخل یه textbox با کلیک روی یه Button به ایمیل سایت یا هر ایمیل دیگه ای بره چه کدی باس تایپ کنم
4.وقتی دکمه run واسه تست سایت می زنم تو مرورگر internet explorer خوب نمایش میده ولی تو firefox همه چی در هم برهمه! یکی این ور یکی اون ور ! اصلا یه وضعی!

تو رو خدا اگه میدونید جواب بدید؟
ممنون

voodoo01
سه شنبه 28 فروردین 1386, 00:00 صبح
با سلام
شما جاوا یاد نگیر اگر در مرحله مقدماتی هستی می تونی از نرم افزارهای جاوا کمک بگیری البته خیلی از حرفه ای ها هم از این نرم افزار ها کمک میگیرن جستجو کن پیدا میکونی
مثلا java menu or java menu creator خوب
شما حتما از کنترل های login استفاده کرده اید شما باید بدانید که بقیه IE هابرای نمایش
آنچه که شما ساخته اید مناسب نیست و شما باید کمی تنظیمات IE را تغییر دهید البته اگر میدونی که tabel بندی ها درسته این کارو بکن وارد option بشو و از گزینه activ در set refrenc گزینه all Ie suport را انتخاب کن و not change را هم تیک بزن و ok مشکل شما ...
:متفکر:
voooooooooooodoooooooooooooooooooo

iranrose63
سه شنبه 28 فروردین 1386, 07:07 صبح
می خوام منو بازشو داشته باشم شبیه او چیزی که سمت چپ صفحه My Computer وجود داره

برای این کار باید دنبال کامپوننت باشی یه کامپوننت برای این کار سراغ دارم اسمش Xceed 2005 است بگرد تو اینترنت پیداش کن در ضمن چند وقت پیش یکی از بچه های سایت از تو سایت codeproject یه کامپوننت معرفی کرده بود به نام XPExplorerBar البته من هنوز از اون استفاده نکردم ولی برات میذارمش اینجا ببین به درت می خوره یا نه
اینم لینک این کامپوننت تو codeproject
http://www.codeproject.com/cs/miscctrl/XPTaskBar.asp

Alireza_Salehi
سه شنبه 28 فروردین 1386, 09:44 صبح
تمام این سوال هایی که پرسیدی توی تالار ASP.NET جواب داده شده ، فقط کافیه جستجو کنید.

در ضمن جناب iranrose63 این فایلی که گذاشتی ماله winform هستش نه webform !

H_T_O_A
سه شنبه 28 فروردین 1386, 23:48 عصر
من تالار ASP.Net رو با کلمات منو، مرورگر و... جستجو کردم چیزی پیدا نشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

H_T_O_A
سه شنبه 28 فروردین 1386, 23:51 عصر
ممنون ولی سوال من 4 قسمت بود! درضمن تا الان اونی که میخواستمو نیافتم میشه بیشتر کمک کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟