PDA

View Full Version : آیا آنتی ویروس های جدید cookie ها را غیر فعال می کنند

hassan_kahrizy
شنبه 01 اردیبهشت 1386, 17:47 عصر
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام
1-می خواستم بدونم آیا آنتی ویروس های جدید cookie ها را غیر فعال می کنند؟
وآیا پیشنهاد شما استفاده از cookie است یا راه دیگری پیشنهاد می کنید؟

جواب سوال اصلی ام رو هر چی سرچ کردم پیدا نکردم لطفا اگر وجود دارد لینکش رو قرار بدهید
با تشکر

Alireza_Salehi
شنبه 01 اردیبهشت 1386, 17:59 عصر
خیر ، Norton internet Security 2007 و MacAfee Total Protection 2007 و Microsoft Live OneCare و NOD 32 2007 که این کار رو نمی کنند ، بقیه هم فکر نکم این کارو بکنند چون اصلا ربطی به آنتی ویروس نداره!

البته آنتی ویروس ها اگر کوکی مخربی روی سیستم پیدا کنند نابودش می کنند!!!

خیلی از سایت ها (یاهو ، گوگل و...) از کوکی استفاده میکنند ، البته باید برای زمانی که کاربر به هر دلیلی کوکی رو در مرورگرش غیر فعال کرد پیش بینی کنید ، که همه این موارد بستگی به کاربرد سایت داره.

از نظر من هیچ اشکالی نداره!

اَرژنگ
شنبه 01 اردیبهشت 1386, 18:49 عصر
لعنت بر هر چی انی وایروس و دیوار اتشه!
من در دو تا سایتم به این مشکل برخوردم، مشتریام شکایت میکردند که سایت کار نمیکنه و بعضی صفحات خراب شدند.
بِد از کلی گشتن از بیچارگی مجبور شدم حضوراً از کامپیتورشان به سایتشان نگاه کنم.
وقتی که انتی ویروس بی پر مادر نورتون و زون آلرت را بستم دیگر مشکلی ندشت!
از این انتی ویروسها دلم پره هر چی لعنتشان کنم کم گفتم.
از حماقت مردم این انتی وایروسها پول درمیارند وگرنه هیچ حرفه‌ای انتی وایروس نصب نمیکنه.
الان ۴ ساله بدونه انتی وایروس کار میکنم و به هیچ مشکلی بر نخوردم، استفاده از فایرفاکس و فایر بیرد و اجرا نکردن برنامهایی که بهشان اطمینان ندارم از همه انتی ویروسها بهتره.

hassan_kahrizy
شنبه 01 اردیبهشت 1386, 22:43 عصر
بسمه تعالی
با سلام
خیلی ممنون
آیا راه دیگری وجود نداره؟
با تشکر

chemical
یک شنبه 02 اردیبهشت 1386, 07:45 صبح
از حماقت مردم این انتی وایروسها پول درمیارند وگرنه هیچ حرفه‌ای انتی وایروس نصب نمیکنه.

بابا حرفه ای.
فکر می کنم این مطلب باید پاک شه (به علت احمق خوندن کسانی که از آنتی وایروس استفاده می کنند، خوبه منم بگم هر کی استفاده نمی کنه ...). :قهقهه:

Alireza_Salehi
یک شنبه 02 اردیبهشت 1386, 08:39 صبح
من در دو تا سایتم به این مشکل برخوردم، مشتریام شکایت میکردند که سایت کار نمیکنه و بعضی صفحات خراب شدند.
الان ۴ ساله بدونه انتی وایروس کار میکنم و به هیچ مشکلی بر نخوردم، استفاده از فایرفاکس و فایر بیرد و اجرا نکردن برنامهایی که بهشان اطمینان ندارم از همه انتی ویروسها بهتره.

جناب آرژنگ عزیز :
این همه سایت معتبر از کوکی استفاده می کنند ، و کوکی هیچ کدومشون هم فیلتر نمیشه ، شما اگر حرفه ای هستید برید ببینید کجای کارتون غلط بوده که کوکی های سایتتون مخرب تشخیص داده شدن و کار نمی کردند.

در ضمن اون هایی که به معنای واقعی کلمه حرفه ای هستند بلدن چه جوری برنامه بنویسند که آنتی ویروس و فایروال و ... به برنامشون ایراد نگیره!

ASP.NET Cookies Overview (http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms178194.aspx)

Platform for Privacy Preferences (P3P) Project (http://www.w3.org/P3P/)

Alireza_Salehi
یک شنبه 02 اردیبهشت 1386, 09:28 صبح
آیا راه دیگری وجود نداره؟

SessionState که البته باز هم یه جورایی به کوکی مربوطه - البته بدون کوکی هم داره
ViewState
Application
URL
HiddenFields

بسته شرایط باید تصمیم بگیرید کدومش برای کاربرد شما بهتره، هر کدومش جزئیات و محدودیت هایی داره که باید در نظر گرفته بشه!

MehranZand
یک شنبه 02 اردیبهشت 1386, 10:03 صبح

خیلی تند با قضیه برخورد کردی دوست خوب. برنامه های وبی که نوشته میشوند مخاطبان مختلفی دارند و نمیشه انتظار اینو داشت همه حرفه ای عمل کنن!! و آنتی ویروس نداشته باشند تا برنامه شما به مشکلی برخورد نکند .

اَرژنگ
یک شنبه 02 اردیبهشت 1386, 18:09 عصر
جناب آرژنگ عزیز :
این همه سایت معتبر از کوکی استفاده می کنند ، و کوکی هیچ کدومشون هم فیلتر نمیشه ، شما اگر حرفه ای هستید برید ببینید کجای کارتون غلط بوده که کوکی های سایتتون مخرب تشخیص داده شدن و کار نمی کردند.

در ضمن اون هایی که به معنای واقعی کلمه حرفه ای هستند بلدن چه جوری برنامه بنویسند که آنتی ویروس و فایروال و ... به برنامشون ایراد نگیره!

ASP.NET Cookies Overview (http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms178194.aspx)

Platform for Privacy Preferences (P3P) Project (http://www.w3.org/P3P/)
مشکل کم نیست انتی وایروس و فاری وال را هم به جمع مشکلهایی که باید حل بشند اضافه کنیم.
پیدا کردم که مشکل چی هست، ولی راه حلش چیه یک چیزه دیگه:
یک کمبو باکس ساده است که پست بک ایونت هندلر داره، حالا برایه اینکه کار کنه از جاوا اسکریپیت استفاده میکنه، حالا این انتی وایروس به همه چی به حساب اینکه داره اسکریپت اجرا میشه، جوابه صفحه برگشتی را مانع میشه.
انتی وایروس را خاموش میکنم درست کار میکنه، دوباره انتی وایروس را راه میندازم پیج نات فاند ارور میده.
حالا این فقط یکی از انتی وایروساست و در این ورژن اشکالش را حل کردن کارم را راه اندخت، ولی خودتان حساب کنید نوشتن یک صفحه که هم در اکسپلورر کار کنه و هم در فایر فاکس (با ورژنهایه مختلف) و بعد هم بخواهیم که با انتی ویروسها و فایروالها مختلف کار کنه با ورژنهایه مختلف ، آیا ما داریم برنامه مینویسیم و یا اینکه کلکهایه نتی وایروسها را کنار میایم؟
حالا این با با اکتیو اکس کاری نداشتم ، ولی در گذشته اکس پی سرویس پک ۲ هم سایتهایی را که در تحته شبکه میکردن از کار انداخته بود. راه حلش به برنامه نویسی ربط نداشت، مربوط به سیستم ادمین بود که ستینگهایه اکسپلورر را تنظیم کرد.

اَرژنگ
یک شنبه 02 اردیبهشت 1386, 18:17 عصر
خیلی تند با قضیه برخورد کردی دوست خوب. برنامه های وبی که نوشته میشوند مخاطبان مختلفی دارند و نمیشه انتظار اینو داشت همه حرفه ای عمل کنن!! و آنتی ویروس نداشته باشند تا برنامه شما به مشکلی برخورد نکند .
با عرضه پوزش،
استفاده از انتی وایروسها معلوماْ گاهن ضروریست و هیچ روشه دیگری هم نمیشه اسیفاده کرد.
دلیل برخورد تندم این بود که بعد از کلی برنامه نویسی و به سازه مشتری رقصیدن ، باید یکسری هم به سازه انتی وایروسها برقصیم. حالا الان کار کنه، فردا که یک نسخه جدید خودش را خودبخود اپدیت میکنه (منظورم انتی وایروس است) دوباره یک دبه میاره و ایراده دیگری میگره.