PDA

View Full Version : یک Error در Visual Studio 2005

reza1357
دوشنبه 03 اردیبهشت 1386, 11:03 صبح
دوستان دو روزه که در Visual Studio 2005 هنگامی که یک SQlconnection روی فرم میزارم و بخوام خاصیت ConnectionString رو تعریف کنم پیغام Key not Valid for use in Spcified state رو میده هر کار کردم نشد تمام تنظیمات Visual Studio رو از نو Dafult کردم و حتی هم مجبور شدم از نو Uninstall کنم و از نو نصب کنم ولی بعد از نصب باز این پیغام رو میده.
از دوستان با همچین مشکلی بر خورد کردن ؟؟؟
با سپاس

art2000ir
دوشنبه 03 اردیبهشت 1386, 11:29 صبح
دیتابیس شما چیه ؟
به نظر من برای کانکشن اگر کد بنویسید بهتر تا اینکه از ابجکت استفاده کنید

Alireza_Salehi
دوشنبه 03 اردیبهشت 1386, 12:25 عصر
دوستان دو روزه که در Visual Studio 2005 هنگامی که یک SQlconnection روی فرم میزارم و بخوام خاصیت ConnectionString رو تعریف کنم پیغام Key not Valid for use in Spcified state رو میده هر کار کردم نشد تمام تنظیمات Visual Studio رو از نو Dafult کردم و حتی هم مجبور شدم از نو Uninstall کنم و از نو نصب کنم ولی بعد از نصب باز این پیغام رو میده.
از دوستان با همچین مشکلی بر خورد کردن ؟؟؟
http://forums.microsoft.com/MSDN/ShowPost.aspx?PostID=199339&SiteID=1

به نظر من برای کانکشن اگر کد بنویسید بهتر تا اینکه از ابجکت استفاده کنید
بهتر نیست کاربرد خودش رو داره ، وقتی ابزارهای آماده کار آدم رو راه میندازه ، دلیلی برای کد نویسی وجود نداره!
مگر این که وقت اضافی داشته باشید.

reza1357
دوشنبه 03 اردیبهشت 1386, 13:00 عصر
دیتابیسم SQL

ولله سعی میکنم از کد نویسی استفاده نکنم ولی در بعضی جاها واقعن فقط کد نویسی جوابگو خواهد بود.

reza1357
دوشنبه 03 اردیبهشت 1386, 14:33 عصر
با تشکر از دوست عزیز جناب arsp_2004

با توجه به راهنمای سایت فوق و رفتن به آدرس زیر :
C:\Documents and Settings\%username%\Application Data\Microsoft\VisualStudio\8.0
تمامی فایلها این پوشه رو پاک کردم درست شد گفتم اینجا بزارم تا دوستان اگه به این مشکل برخورد کردن بدونند چکار باید کرد.

با سپاس