PDA

View Full Version : قرار دادن موبایل بعنوان یک ایستگاه کاری در شبکه

Farshad_sh
سه شنبه 04 اردیبهشت 1386, 11:45 صبح
سلام. از اساتید کسی میدونه به چه صورت میشه موبایل که کامپکت فریم ورک روش نصبه روی شبکه بعنوان یک ایستگاه کاری معرفی کرد بطوری که بطونه اطلاعات را از بانک روی سرور بخونه و یا بنویسه ؟

ممنون

Farshad_sh
سه شنبه 04 اردیبهشت 1386, 11:48 صبح
سلام. از اساتید کسی میدونه به چه صورت میشه موبایل که کامپکت فریم ورک روش نصبه روی شبکه بعنوان یک ایستگاه کاری معرفی کرد بطوری که بتونه اطلاعات را از بانک روی سرور بخونه و یا بنویسه ؟

ممنون

Inprise
سه شنبه 04 اردیبهشت 1386, 21:42 عصر
اگر گوشی یا Pocket PC دارای یک کارت بیسیم یا همان WiFi هست میتوانی مانند کارتهای شبکه عادی تنظیماش کنی و با اتصال یک AP به شبکه فعلی ات از گوشی یا Pocket PC مانند یک سکوی عادی استفاده کنی .

Aidin
چهارشنبه 05 اردیبهشت 1386, 19:14 عصر
اگه بگین از چه PocketPC استفاده میکنین راحت تر میشه کمک کرد
WM2003 داره یا WM2005 ؟

Farshad_sh
پنج شنبه 06 اردیبهشت 1386, 15:10 عصر
سلام. از ویندوز موبایل 5 استفاده میکنم و کامپکت فریم ورک 2. من یه پایگاه داده دارم که روی سرور شبکه هستش. این پایگاه از نوع SQL و با پسوند sdf هست که برنامه ای که تحت ویندوز نوشتم خیلی راحت باهاش ارتباط برقرار میکنه و از اطلاعاتش استفاده میکنه. از طرفی همین فایل روی موبایل هم مشکلی نداره و هم INSERT و UPDATE کاملا انجام میشه. حالا میخوام از طریق Wi-Fi خود موبایل آدرس فایلی رو که روی سرور شبکه هست رو بهش بدم و از اون استفاده کنه و اطلاعاتو روش بریزه و بخونه.
نمیدونم که این کارو با Emulator ها میشه انجام داد یا حتما باید موبایل باشه که در حالت دوم کار یکمی مشکل میشه. اما آیا امکانش هست؟
ممنون