PDA

View Full Version : کسی کامپونت تاریخ قمری را داره ؟ جستجو کردم ولی از کامپونت یا کد خبری نبود

rahele_sa
چهارشنبه 05 اردیبهشت 1386, 10:10 صبح
کسی کامپونت تاریخ قمری را داره ؟ جستجو کردم ولی از کامپونت یا کد خبری نبود

Mahdi-563
چهارشنبه 09 خرداد 1386, 12:24 عصر
پیدا کردی خبری هم به من بده

sososo
یک شنبه 25 مرداد 1388, 08:51 صبح
منم میخوام به منم بدین پیدا کردین...............

Parseinfo
چهارشنبه 04 شهریور 1388, 11:48 صبح
يونيت تبديل تاريخ:
بهترين الگوريتم تبديل تاريخ.
مورد نياز برنامه نويسان دلفي.
تست شده دقيق و بدون خطا.
تشخيص سال هاي كبيسه.
سرعت بسيار بالا . حجم بسيار كم
استفاده بسيار آسان.
تبديل تاريخ ميلادي به شمسي
تبديل تاريخ شمسي به ميلادي
امكان محاسبه تعداد روزها از ابتداي سال تا تاريخ مورد نظر در آن سال (شمسي و ميلادي)
امكان بدست آوردن تاريخ با استفاده از تعداد روزها از ابتداي سال (شمسي و ميلادي)
قابليت تبديل تاريخ با خروجي رشته اي
نمايش نام روز هفته به فارسي در تاريخ مورد نظر (شمسي و ميلادي)
داراي راهنماي فارسي توابع و نحوه و استفاده.
توجه: كاربران گرامي توجه داشته باشيد تاريخ هجري شمسي به هيچ عنوان به قالب DateTime تبديل نمي شود و آگهي هايي كه در مورد توابع تبديل تاريخ در اينترنت وجود دارد مثل UFarsiDate يا مشابه آن كه در سايت سالار سافت وجود دارد و ادعاي تبديل تاريخ ميلادي به شمسي در قالب DateTime دلفي را دارند داراي اشكالات اساسي هستند و در مورد سالهاي كبيسه دچار مشكل مي شوند.
اگر كسي به اين تابع نياز داشت (فايل Dll يا يونيت Pas) آدرس ايميلتون رو به 09131673797 ارسال كنيد. www.Parseinfo.blogfa.com

zidane
پنج شنبه 05 شهریور 1388, 23:49 عصر
با xcalendar میشه

adgteq
جمعه 27 شهریور 1388, 07:03 صبح
توجه: كاربران گرامي توجه داشته باشيد تاريخ هجري شمسي به هيچ عنوان به قالب DateTime تبديل نمي شود و آگهي هايي كه در مورد توابع تبديل تاريخ در اينترنت وجود دارد مثل UFarsiDate يا مشابه آن كه در سايت سالار سافت وجود دارد و ادعاي تبديل تاريخ ميلادي به شمسي در قالب DateTime دلفي را دارند داراي اشكالات اساسي هستند و در مورد سالهاي كبيسه دچار مشكل مي شوند.

قالب DateTime یک عدد اعشاری (Double) است که قسمت صحیح آن تعداد روزهای گذشته از یک روز خاص (به میلادی روز 30ام دسامبر سال 1899) را نشان میدهد و قسمت اعشاری آن نیز بیانگر ساعت بصورت کسری از روز میباشد که گذشته است. بنابراین هر روز یا زمانی را میتوان در قالب DateTime ذخیره کرد (البته در محدوده مجاز) و گاهشماری مورد استفاده تاثیری در این موضوع ندارد. گاهشماری های مختلف هر روز خاص را در قالب تاریخ های مختلف بیان میکنند و قوانین خاص خود را برای کبیسه گیری و ... اعمال می کنند.