PDA

View Full Version : تست یوزر نیم تحت کلاینت

yavari
چهارشنبه 05 اردیبهشت 1386, 12:22 عصر
سلام

این لینکو ببینید دوستان
http://85.9.77.131/php/index.php?n=account&sub=register
چجوری همین که فوکوس از تکسن یوزر نیم بیرون میره اون تست میکنه که یوزر نیم قابل دسترسی هست یا نه ؟

چجوری میتونم این کارو انجام بدم !

raravaice
چهارشنبه 05 اردیبهشت 1386, 12:42 عصر
این فرم یوزر را چک نمکنه فقط چک میکنه که فیلد مربوط خالیه یانه که این کار هم میتونی با javascript انجان بدی البته میتونی از سورس همین سایت هم استفاده کنی و اگر هم میخوای کنترل معمولی بکنی میتونی از valid control های خود دات نت استفاده کنی
موفق باشی

shahroozj
چهارشنبه 05 اردیبهشت 1386, 14:22 عصر
از رویداد onblur در داخل هر کدام از فیلد ها میتوان استفاده کرد

yavari
چهارشنبه 05 اردیبهشت 1386, 15:50 عصر
سلام

یوزر fe3c رو چک کنید !!!
چجوری چک می کنه ؟؟؟

raravaice
پنج شنبه 06 اردیبهشت 1386, 11:17 صبح
ببین یاوری جان من بهت گفتم این تکنولوژی ajax هست که از طریق javascript درخواست به سرور میده توسط کلاس httprequest اگه توی سورس صفحه دقت کنی به نتایج بهتری میرسی
اگه با notepad سورسو با کنی بین خط 409 تا 540 مخصوص این کارای صفحه است
برو سورس رو تحلیل کن به نتایج بهتری خواهی رسید
موفق باشی

babi_wd
پنج شنبه 06 اردیبهشت 1386, 16:09 عصر
یه فضیه منطقی نگاه کن
مگه میشه کلاینتی وجود یه یوزر رو توی دیتا بیس فهمید
پس داره ارتباط برقرار میکنه،به هر نحوی،Ajax یکی از روشهاست
شاید از تکنولوژی دیگه ای استفاده کرده باشه اما حتما با سرور ارتباط داره

صابر
پنج شنبه 06 اردیبهشت 1386, 23:35 عصر
آقای خالدیان،
چه تکنولوژی دیگه ای غیر از AJAX برای رفت و برگشت به server بدون postback وجود داره؟؟؟

babi_wd
جمعه 07 اردیبهشت 1386, 00:52 صبح
آقای خالدیان،
چه تکنولوژی دیگه ای غیر از AJAX برای رفت و برگشت به server بدون postback وجود داره؟؟؟

منظورم رو بد گفتم
چند وقت پیش یه سایت همین کار رو میکرد،اما بدون آژاکس
برای ما خیلی سوال شد
بعد از ور رفتن با صفحه،متوجه شدیم،چون سایت صفحه کلی برای عضویت نداره و شما رو ملزم میکنه یکی از زیر مجموعه هاش رو قبل ار ثبت نام انتخاب کنید،میاد و یوزر هاش رو تو صفحه ای که فرستاده جا میکنه بعد با جاوا چک میکنه
کار واقعا مسخره ای بود،بعد از یه مدت که یوزراش زیاد شد متوجه اشتباهی که کرده بود شد
ما هم کلی اول جا خوردم
بعد کلی خندیدیم به خودمون که ما چی فکر میکردیم

achilles
جمعه 07 اردیبهشت 1386, 01:02 صبح
اسمش اگر اشتباه نکنم ATLAS هست که مال شخص عمو بیل هست! البته ته همشون به AJAXPro که مال Michael Swarz هست برمیگرده!

babi_wd
جمعه 07 اردیبهشت 1386, 01:27 صبح
اسمش اگر اشتباه نکنم ATLAS هست که مال شخص عمو بیل هست! البته ته همشون به AJAXPro که مال Michael Swarz هست برمیگرده!

Atlas که از رده خارج شد الان ASP.NET AJAX ورژن 1 روی کاره،و خود آژاکس به وسیله جسی جیمز گرت پیشنهاد شده

achilles
جمعه 07 اردیبهشت 1386, 10:46 صبح
Atlas که از رده خارج شد الان ASP.NET AJAX ورژن 1 روی کاره،و خود آژاکس به وسیله جسی جیمز گرت پیشنهاد شده

از وقتی نشستم به جاوا نوشتن، داره یواش یواش یادم میره که خبراهای Net. رو پیگیری کنم!! الان که نوشته ی شما رو خوندم، یادم اومد که همون موقع که ASP.NET Ajax اومده بود، تو سایت عمو بیل Demo کنترل هاشو دیده بودم!:خجالت: