PDA

View Full Version : DLL Import

DAMAVAND
چهارشنبه 05 اردیبهشت 1386, 16:06 عصر
:لبخند: با سلام خدمت تمامی دوستان
من هر چه قدر سعی میکنم dll تویه دلفی import کنم ERORE میده !
تویه سایت جستجو کردم ولی فقط در مورد چگونگی Import کردن dll بود چیکار باید بکنم اصلا هر dll رو میشه IMport کرد ?
با تشکر

Mahmood_M
چهارشنبه 05 اردیبهشت 1386, 16:37 عصر
سلام
فایل Dll ای که میخواید Import کنید باید خودش این قابلیت رو داشته باشه ، درواقع باید توابع اون قابلیت Export رو داشته باشند و ...
درضمن ، بهتره که متن Error رو بنویسید یا عکسش رو بزارید تا جواب بهتری بگیرید ...
من خودم تا حالا چند تا DLL رو میخواستم Import کنم که پیغام Export .. not Found ( یه همچین چیزی ) میداد ...

یه چیز دیگه : ببینید آیا کلاسی در اون DLL تعریف شده ؟ در قسمت Import ( در دلفی ) محلی برای نمایش Class های درون DLL هست ( زیر لیست DLL ها )

ولی به هر حال بهتره که متن پیغام رو بنویسید ...
موفق باشید ...

DAMAVAND
چهارشنبه 05 اردیبهشت 1386, 16:50 عصر
سلام
فایل Dll ای که میخواید Import کنید باید خودش این قابلیت رو داشته باشه ، درواقع باید توابع اون قابلیت Export رو داشته باشند و ...
درضمن ، بهتره که متن Error رو بنویسید یا عکسش رو بزارید تا جواب بهتری بگیرید ...
من خودم تا حالا چند تا DLL رو میخواستم Import کنم که پیغام Export .. not Found ( یه همچین چیزی ) میداد ...

یه چیز دیگه : ببینید آیا کلاسی در اون DLL تعریف شده ؟ در قسمت Import ( در دلفی ) محلی برای نمایش Class های درون DLL هست ( زیر لیست DLL ها )

ولی به هر حال بهتره که متن پیغام رو بنویسید ...
موفق باشید ...
ERROR :
Error Loading type library/DLL.

Hamid_PaK
چهارشنبه 05 اردیبهشت 1386, 19:49 عصر
مطمئنید که فایل مورد نظر کتابخانه است ؟
اگر هست با چه روشی از آن استفاده می کنید ؟

یا حق ...