PDA

View Full Version : تاریخ گزارش

reza850101
پنج شنبه 06 اردیبهشت 1386, 09:55 صبح
باسلام خدمت همه
میخواهم درابتدای گزارشم بطور خودکار این متن " تهیه گزارش از تاریخ ... تا تاریخ... " درج شود.
یک فیلد تاریخ در گزارشم دارم میخواهم ازاین فیلد ( کوچکترین و بزرگترین تاریخ) برای جای خالی استفاده شود ممکنه راهنمایی فرمایید ممنون

انگوران
پنج شنبه 06 اردیبهشت 1386, 10:10 صبح
شما به جای نقطه چین دو تا تکست باکس قرار بده و داخل اولی بنویس first= و داخل دومی بنویس last= سپس در کویری مبنای گزارش و در انتها در یه ستون بنویس
[تاریخ اول را وارد نمائید]:first
و در ستون بعدی بنویس
[تاریخ دوم را وارد نمائید]:last
ضمناً باید شرط فیلد تاریخ به شکل زیر باشه
[تاریخ دوم را وارد نمائید] and [تاریخ اول را وارد نمائید]between

انگوران
پنج شنبه 06 اردیبهشت 1386, 12:15 عصر
البته درستش اینه که این کار از طریق فرمی که مخصوص گزارش گیری است انجام بشه که انشاءالله بلدین . من روشی رو گفتم که از فرم استفاده نمی شه .

reza850101
شنبه 08 اردیبهشت 1386, 10:33 صبح
باتشکر از راهنماتان -
اما همانطور که ذکرکردم قصدم واردتاریخ بطور دستی نبود بلکه فیلدتاریخی که درگزارش وجود دارد فرست ولاست آن اتوماتیک درج شو د - حتما راهی هست

انگوران
شنبه 08 اردیبهشت 1386, 11:42 صبح
شما زمانی که می خواهید گزارش بگیرید باید تعیین کنید از چه تاریخ تا چه تاریخی باشد در این صورت با هر دو روش بالا امکانپذیر است . پس از تعیین این محدوده بطور اتوماتیک تاریخها در بالای گزارش ثبت می شود .

reza850101
شنبه 08 اردیبهشت 1386, 12:53 عصر
شرمنده ازاینکه منظورم را واضح نگفتم
ببیند ورود اطلاعات را ازیک تاریخ شروع میکنم ورکوردهای مختلف راباتاریخهای متفاوت واردمیکنم قصددارم هرموقع گزارش میگیرم کوچکترین تاریخ و بزرگترین تاریخ فیلد تاریخم در متن بالای گزارش چاپ کنم قصد ندارم که گزارشم درمحدوده خاصی باشرط خاصی تهیه کنم فقط کافی است در بالای صفحه کوچکترو بزرگترین تاریخ فیلدم اتوماتیک درج شود.

انگوران
شنبه 08 اردیبهشت 1386, 13:12 عصر
در تکست باکس اول بنویس

=dmin("date";"table1")
و در تکست باکس دوم

=dmax("date";"table1")
date اسم فیلد تاریخ و table1 اسم جدول هست .

reza850101
یک شنبه 09 اردیبهشت 1386, 07:27 صبح
جناب انگوران بسیارمتشکر از راهنمایتان