PDA

View Full Version : دعوت به همکاری

Best Programmer
جمعه 07 اردیبهشت 1386, 14:14 عصر
سلام دوستان. من چند وقتی هست که دارم به این موضوع فکر می کنم.
ایرانی های خارج از کشور کم نیستند که به زبان فارسی هم آشنایی دارند.
بیایم از این دوستان که اکثرا هم در فروم های خارجی عضو هستند مثل آقای پدرام امینی و دیگران دعوت کنیم که بیاند تو سایت ما هم مقالات خودشون را هم بزارند و اگر سوالی موردی پیش آمد به سوالات دوستان جواب دهند.
مگه چی میشه ما چندتا اینپرایز عزیز تو سایت داشته باشیم؟
همین آقای اینپرایز چقدر سطح علمی سایت را بالا برده اند تا حال. مطمئنا کسانی مانند پدرام امینی (مدیر سایت OpenRce.org) باعث ارتقای سطح علمی کل برنامه نویسان خواهند شد.
ممنون از توجه تون.

CodeMasterX
جمعه 07 اردیبهشت 1386, 14:42 عصر
من هم کالا موافقم،همین امروز خودم شخصا به آقای پدارم امینی ایمیل خوام زد.
اگر ما توی سایتمون 5 تا Inspire و امثال ایشون رو داشته باشیم به طرز چشم گیری سطح علمی مطالب و تخصص افراد بالا میره.اون سایت OpenRCE رو هم دیدم،از شما ممنون که لینکش رو گذاشته بودی.

Inprise
جمعه 07 اردیبهشت 1386, 17:13 عصر
اولا" سعی کنید با ذکر دائمی نام افراد از اونها مجسمه و بت نسازید ؛ ما این اطراف فردی که چنان منحصر به فرد باشه که باعث بشه نامش دائما ذکر بشه نداریم .

دوما" من چند سالی است که با پدرام دوست هستم و لازم نیست برای دعوت امثال او به سایتهائی مانند این تلاش کنید چون او ایرانی الاصل و متولد نیویورک است و فارسی بلد نیست ، مگر سلام و نوروز مبارک .

انتشار مقاله در سایت برنامه نویس با انتشار مقاله در هر جای دیگری فرقی ندارد . مطلب مفید هر جا که باشد برای آدم مفید است که بتواند بفهمد و استفاده کند . اگر جائی مطلبی دیدید و برایتان مفید بود میتوانید بسادگی تاپیکی بسازید و لینک بدهید یا حتی چند خطی در توضیح بنویسید . مهمتر از افراد ، روش هست . روش صحیح این هست که برای یادگرفتن هر چیزی باید مقدماتش فراهم شود ، مثلا وقتی فردی در مورد رمز نگاری یک تابع سوال میکند و دنبال راهنمائی تفصیلی است اما حتی انگلیسی نمیداند هر تلاشی برای کمک به او بی نتیجه است ، و فردی که تلاش میکند دارای اهمیت نیست .

خوش باشید

CodeMasterX
شنبه 08 اردیبهشت 1386, 01:45 صبح
ممنون Inspire.
در مورد آقای امینی که دوزاری ها افتاد،این از این.
ولی آقای Inspire تواضع شما قابل ستایش و احترام هست.ولی باید قبول کرد که شما و چند تن دیگه از فعالان این سایت کسانی نیستین که بصورت انبوه پیدا بشن یا اینکه قابل ذکر نام و تمجید نباشین!
درسته که توی دنیای امروز که عصر فناوری اطلاعات هست،مخصوصا برای کسانی که توی رشته های مربوط به مهندسی کامپیوتر کار میکنن باید زبان انگلیسی قوی باشه،ولی من اعتقاد دارم که تحصیل علم و دانش باید حتی المقدور به زیان مادری باشه،کاری که خیلی از دانشگاه های معتبر جهان هم دارن ارائه میکنن.بنابراین باید کسانی مثل شما رو زیاد داشته باشیم و ازشون نهایت استفاده رو ببریم،باشه تا ما هم روزی مثل شما به این سطح از معلومات و تجربه برسیم.

Best Programmer
شنبه 08 اردیبهشت 1386, 09:01 صبح
اولا" سعی کنید با ذکر دائمی نام افراد از اونها مجسمه و بت نسازید ؛ ما این اطراف فردی که چنان منحصر به فرد باشه که باعث بشه نامش دائما ذکر بشه نداریم .

دوما" من چند سالی است که با پدرام دوست هستم و لازم نیست برای دعوت امثال او به سایتهائی مانند این تلاش کنید چون او ایرانی الاصل و متولد نیویورک است و فارسی بلد نیست ، مگر سلام و نوروز مبارک .

انتشار مقاله در سایت برنامه نویس با انتشار مقاله در هر جای دیگری فرقی ندارد . مطلب مفید هر جا که باشد برای آدم مفید است که بتواند بفهمد و استفاده کند . اگر جائی مطلبی دیدید و برایتان مفید بود میتوانید بسادگی تاپیکی بسازید و لینک بدهید یا حتی چند خطی در توضیح بنویسید . مهمتر از افراد ، روش هست . روش صحیح این هست که برای یادگرفتن هر چیزی باید مقدماتش فراهم شود ، مثلا وقتی فردی در مورد رمز نگاری یک تابع سوال میکند و دنبال راهنمائی تفصیلی است اما حتی انگلیسی نمیداند هر تلاشی برای کمک به او بی نتیجه است ، و فردی که تلاش میکند دارای اهمیت نیست .

خوش باشید

تذکر شما کاملا متین است.

Mohammad_Mnt
شنبه 08 اردیبهشت 1386, 09:31 صبح
درسته که توی دنیای امروز که عصر فناوری اطلاعات هست،مخصوصا برای کسانی که توی رشته های مربوط به مهندسی کامپیوتر کار میکنن باید زبان انگلیسی قوی باشه،ولی من اعتقاد دارم که تحصیل علم و دانش باید حتی المقدور به زیان مادری باشه
مخالفم ! من دلیلی نمی بینم که این کار حتما" در چهارچوب زبان مادری باشه. به نظر من بهتره که از زبان مشترک دنیا ( انگلیسی ) استفاده بشه