PDA

View Full Version : خطای مرموز ؟!

mehdim
یک شنبه 09 اردیبهشت 1386, 07:24 صبح
سلام
قبل از هر چیز باید بگم من خیلی در تالارها جستجو کردم اما موردی که بتواند مشکلم را حل کند پیدا نکردم . مشکل اصلی من ، آن است که در هنگام وصل شدن به بانک اطلاعاتی پیغام خطای زیر صادر می شود :
Fatal error: Call to undefined function mysql_connect() in PHPDocument2 on line 3
قابل ذکر است که ظاهرا Extension ها نصب شده ، wamp را نیز نصب کرده ام . یک موردی که کمی در موردش شک دارم wamp وضعیت بانک اطلاعاتی را stop نشان می دهد و نمی توانم آنرا start کنم ؛ اما مثلا در MySqlAdministrator وضعیت به حالت start است اما بر روی بسیاری از آیتمها که کلیک می کنم پیغام خطای زیر نمایش داده می شود :
Access violation at address 00A71514 in mudule "libmysqladmin.dll" . read of address 00000010
تا فراموش نکردم ، برنامه کوچکی که برای اتصال استفاده می کنم ، که ظاهرا اصلا تابع مذکور شناخته نمی شود !

mysql_connect("localhost","root",""");

moslem-visual
یک شنبه 09 اردیبهشت 1386, 11:16 صبح
خب بهتره wamp رو دوباره نصب کنید یا از برنامه ی دیگه ای استفاده کنید چون اشکال از خود سیستمه.

mehdim
یک شنبه 09 اردیبهشت 1386, 11:21 صبح
نه اشکال باید جای دیگری باشد .
Wamp را دوباره نصب کردم اما مشکل بر طرف نشد ...

moslem-visual
یک شنبه 09 اردیبهشت 1386, 11:54 صبح
همین که MySQL لود نمیشه نشونه ی اشکال در سیستمه، من خودم از EasyPHP استفاده میکنم و خیلی سادس و مشکلی هم نداره.

imankho
یک شنبه 09 اردیبهشت 1386, 21:07 عصر
سلام
wamp شما مشکل داره
اگه برات ممکنه دوباره اون رو دانلود کن و دوباره نصب کن!
من هم از این نرم افزار استفاده میکنم .اما بعد از 5 ماه یک بار این پغام رو داد و با یک بار ریست کردن سیستمم درست شد (آخه همیشه هیبرنیت میکردم)

mehdim
دوشنبه 10 اردیبهشت 1386, 05:38 صبح
سلام
ضمن تشکر ظاهرا این مشکل بر طرف گردید ؛ احتمالا اشکال از نسخه Wamp بود چرا که تنها با دانلود و تغییر نسخه مشکل بر طرف شد .
اما بازهم ماجرا ادامه دارد ، ممکن است در تاپیک اشکال در تنظیمات پاسخ دهید ؟