PDA

View Full Version : پخش صدا در صفحه وب

rezaei manesh
دوشنبه 10 اردیبهشت 1386, 10:54 صبح
سلام
من می خوام وقتی صفحه باز می شه یک موزیک پخش بشه و اگه کاربر خواست بتونه قطع کنه و... با ظاهری خوب
که در فایر فاکس هم کار کنه
1.کد زیر پخش می کنه اما قطع اون رو نمی دونم چطوری بدم به کاربر ..

<bgsound src="PlayBack.wav" loop="-1">

2.
این کد بد نیست اما در فایر فاکس کار نمی کنه در ضمن زیر embed هم خط قرمز کشیده می شه

<embed autostart="true" height="20" hidden="false" loop="true" src="PlayBack.wav"
width="25"></embed>

rtech
دوشنبه 10 اردیبهشت 1386, 12:11 عصر
چرا از فلش استفاده نمیکنید ؟

rezaei manesh
دوشنبه 10 اردیبهشت 1386, 12:20 عصر
ممنون از جوابتون
فلش کار نکردم تا به حال
اگه نمونه یا مثالی یا چیزی دارید بگید ..

rtech
دوشنبه 10 اردیبهشت 1386, 15:55 عصر
این هم یک نمونه :
این فولدر شامل دو فایل هست یکی sound.swf که کنترل اصلی شما میباشد که 7 کیلوبایت بیشتر حجم ندارد و دیگری 13530-music1 که فایل موسیقی شما میباشد شما میتونید در فلش موزیک خودتون رو ایمپورت کنید و با این اسم ذخیره کنید و در کنار کنترل اصلی قرار دهید اگر میخواهید چند موزیک داشته باشید تا کاربر بتواند انتخاب کند میتونید فایلهای خود را در فلش ایمپورت کرده و هنگام ذخیره Music 1 را به music 2 و به همین ترتیب ذخیره کنید .

rezaei manesh
دوشنبه 10 اردیبهشت 1386, 16:56 عصر
سلام
ممنون از وقتی که گذاشتید
این روش روش خوبی هست اما یک اشکال دارد اونم اینه که وقتی سایت باز می شه اینو باز نمی کنه و یک هشدار به کاربر می ده که از لحاظ سکوریتی ممکنه که مورد داشته باشه و باید کاربر دستور با کلیک راست و .... اونو فعال کنه
من می خوام که مثل یک کنترل ساده بیاد بدون هیچ مشکلی و...

rtech
دوشنبه 10 اردیبهشت 1386, 19:32 عصر
سلام
ممنون از وقتی که گذاشتید
این روش روش خوبی هست اما سک اشکال دارد اونم اینه که وقتی سایت باز می شه اینو باز نمی کنه و یک هشدار به کاربر می ده که از لحاظ سکوریتی ممکنه که مورد داشته باشه و باید کاربر دستور با کلیک راست و .... اونو فعال کنه
من می خوام که مثل یک کنترل ساده بیاد بدون هیچ مشکلی و...

چرا این کارو انجام بده ؟ چرا از Flash Control استفاده نمیکنید ؟ من خیلی وقته ازش استفاده کردم و تاحالا مشکلی نداشتم
به هر حال میتونید به این مقاله ها هم یک نگاه بیاندازید فکر کنم بدردتون بخوره :
http://www.tips-tricks.com/sound.asp
http://www.w3schools.com/media/media_browsersounds.asp

rezaei manesh
دوشنبه 10 اردیبهشت 1386, 19:36 عصر
من همون فایل خودتون رو وقتی اجرا کردم مستقیم باز نشد اون پنجره پاپاپ سکوریتی اومد و...
اگه شما این کار رو با تنظیمات پیش فرض مرورگر و بدن پنجره هشدار می تونید انجام بدین لطفا بیشتر راهنمایی کنید و..
ممنون

rtech
دوشنبه 10 اردیبهشت 1386, 23:44 عصر
وقتی شما در لوکال از فلش استفاده کنید قطعا این پیغام رو دریافت خواهید کرد این در مورد سایر فلش ها هم میشود اما وقتی آپلود بشه این مشکل رو ندارید

babi_wd
چهارشنبه 19 دی 1386, 00:20 صبح
سلام
من از کنترل شما استفاده کردم اما 3 تا فایل بیشتر نمیخونه؟!!!!