PDA

View Full Version : Iron Speed Designer

sayeh007
سه شنبه 11 اردیبهشت 1386, 00:08 صبح
با سلام
آیا کسی نرم افزارIron Speed Designer رو میشناسه .
میگن دیگه نیازی به کد نویس نداره کدهارو خودش تولید میکنه یعنی اون وقت ....
:متفکر:

msakbari
سه شنبه 11 اردیبهشت 1386, 01:26 صبح
برنامه ی جلبی هستش . اما روشهای مشایه ی هم وجود داره که نیاز به کدنویسی چندان و هزینه برای این برنامه نویست . مثلا ابزار سایت www.backbase.com که free هم هست و ... خیلی چیزهای دیگه که خواستید من و دوستان اسم میبریم .

موفق باشید

Benign
سه شنبه 25 فروردین 1388, 13:03 عصر
سلام:
منم این ابزار رو دیدم و تونستم یک ورژن درست و حسابی ازش پیدا کنم.
1. اگه میخواین براتون این ورژن رو یک جایی Upload کنم بگیرین.
2. آیا شما باهاش کارتون راه افتاد؟ سایتی که این برنامه ساخت قابل استفاده بود؟
ممنون

بصیری زاده
جمعه 28 فروردین 1388, 19:25 عصر
سلام،

برنامه ی جلبی هستش . اما روشهای مشایه ی هم وجود داره که نیاز به کدنویسی چندان و هزینه برای این برنامه نویست . مثلا ابزار سایت www.backbase.com (http://www.backbase.com) که free هم هست و ... خیلی چیزهای دیگه که خواستید من و دوستان اسم میبریم .

موفق باشید
لطفا اگر سایت هایی مشابه آنچه که نام بردید سراغ دارید معرفی کنید، ممنون.

سلام:
منم این ابزار رو دیدم و تونستم یک ورژن درست و حسابی ازش پیدا کنم.
2. آیا شما باهاش کارتون راه افتاد؟ سایتی که این برنامه ساخت قابل استفاده بود؟
ممنون
شخصا دو سه پروژه با این نرم افزار انجام داده ام و راضی هستم، آیا شما ک.ر.ک نسخه 6 این نرم افزار را در اختیار دارید؟
زنده باشید.

mohebbi.saeed
شنبه 29 فروردین 1388, 09:33 صبح
سلام من هم این برنامه رو دیدم ممکن است برنامه ک - ر - ک شده این برنامه رو جایی بگذارید تا دانلود کنیم.
ممنون

behnam_fagih
شنبه 29 فروردین 1388, 10:28 صبح
یه سری به اینجا بزنید:
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=147684

اگر سوالی بود، در حد بضاعت جواب می دهم.

Alireza Orumand
شنبه 29 فروردین 1388, 10:36 صبح
سلام

آیا کسی نرم افزارIron Speed Designer رو میشناسه .
میگن دیگه نیازی به کد نویس نداره کدهارو خودش تولید میکنه یعنی اون وقت ....

من شخصا این برنامه رو میشناسم و با اون دوتا کار هم انجام دادم. به نظر من که بدترین انتخاب برای کار هست.
اولین چیزی که به نظرم تو این برنامه آدم رو اذیت میکنه، عدم کنترل کامل روی کدهای تولیدی هست. بعضی برنامه های code generator هستن که کد اولیه رو تولید میکنن و بعد شما هر تغییری بخاید میتونید بدید. ولی این برنامه چون از کلاس های خودش inheritمیکنه و از بعضی از checkingها استفاده میکنه مقدار تغییراتی که شما میتونید ایجاد کنید به نسبت کم و محدود هستن. اگر بخاید برنامه ای با کلی busseiness هم توش پیاده سازی کنید که دیگه واویلا. فقط مقدار محدودی code customization در اختیار دارید که باهاش در حد نخود میشه کار کرد. بد ترین اتفاقی که میتونه براتون بیوفته اینه که بعد از اینکه 2هفته رو یه برنامه کار میکنید به این نتیجه میرسید که کار خاصی میخاید انجام بدید که امکانش تو Iron نیست. میرید کارتون رو تو VS انجام میدید ولی اولین باری که برنام رو تو iron کامپایل میکنید تمام تغییرات از بین میره. حالا مجبورید از اول برنام رو خودتون بنویسید. این اتفاقی بود که توی سومین کارم برای من افتاد.:ناراحت: برای همیشه کنار گذاشتمش.

نیازی به آپلود کامل نیست فقط یه DLL اصلی داره که کل کار ک.ر.ک رو انجام میده. همون کفایت میکنه.:چشمک:

Benign
چهارشنبه 02 اردیبهشت 1388, 14:13 عصر
سلام من هم این برنامه رو دیدم ممکن است برنامه ک - ر - ک شده این برنامه رو جایی بگذارید تا دانلود کنیم.
ممنون
سلام:
این ورژنش خوب کار میکنه اما کمی قدیمیه!
http://rapidshare.com/files/25272238/ironspeedG4rrar.rar
اینم هست که جدیدتره.
htpp://rapidshare.com/files/137688628/Iron_Speed_Designer_5.2.1.rar