PDA

View Full Version : مشکل در فارسی کردن محیط fastreport

setare7sky
چهارشنبه 12 اردیبهشت 1386, 11:04 صبح
سلام
من fastreport3 رو روی کامپیوترم نصب کردم و هیچ مشکلی نداره . فقط نمی دونم چطور باید محیطش رو فارسی کنم . موقعی که فایل recompile رو اجرا می کنم در لیست مربوط به تغییر زبان هیچ زبانی برای انتخاب وجود نداره . اگه برای حل این مشکل منو راهنمایی کنید ممنون می شم.

Valadi
چهارشنبه 12 اردیبهشت 1386, 12:05 عصر
سرچ کن قبلا یک از دوستان آموزش فارسی شدن fast report در سایت قرارداده است

setare7sky
دوشنبه 17 اردیبهشت 1386, 11:28 صبح
سلام
من قبلا سایت رو سرچ کردم ولی جوابی پیدا نکردم . توی مطالبی که خوندم نوشته بود فایل recompile رو دوباره اجرا کنید و زبان فارسی رو انتخاب کنید ولی توی لیست language
من هیچ زبانی برای انتخاب وجود نداره . ضمنا fastreport من Version 3.18 است.
اگه توی حل این مشکل منو راهنمائی کنید ممنون می شم .

MNosouhi
دوشنبه 17 اردیبهشت 1386, 12:22 عصر
دقیقا نمیدونم زبان فارسی از چه نسخه ای به fastreport اضافه شد ، اما من از نسخه 3.34 استفاده می کنم و در لیست زبان ها گزبنه farsi هم وجود داره.

babak869
دوشنبه 17 اردیبهشت 1386, 20:38 عصر
سلام
از نسخه 3 به بعد امکانات فارسی به این کامپوننت اضافه شد
اگه با فایل اجرایی Recompile.exe مشکل دارید خودتون وارد پوشه Res شده و در پوشه Farsi فایل mkall.bat و mk.bat رو اجرا نمایید
حال تمامی فایلهایی رو که در پوشه بیرونی فست ریپورت با نام LibD7 ساخته شده رو کپی کنید و داخل پوشه Source بریزید
سپس کامپوننت رو کامپایل و نصب نمایید

موفق باشید

setare7sky
سه شنبه 18 اردیبهشت 1386, 10:50 صبح
سلام
پوشه res در پوشه های fastreport من وجود نداشت. من این پوشه را ایجاد کردم و فایلهای فارسی رو توی اون کپی کردم . بعد از اجرای فایل recompile زبان فارسی به لیست اضافه شده بود ولی هر چقدر کامپایلش می کنم زبان fastreport تغییری نمی کنه . اگه ممکنه پوشه مربوط به فایلهای فارسی رو برام ارسال می کنید ، شاید مشکل از اون باشه:اشتباه: