PDA

View Full Version : دو زبانه کردن فیلد عددی در جداول access

girl_sea
پنج شنبه 13 اردیبهشت 1386, 14:35 عصر
سلام
چطور می توان هنگام پر کردن جدول های access ,اطلاعات عددی را هم بتوان فارسی و هم انگلیسی وارد کرد؟؟دقیقا مثل محیط word که با گرفتن Alt+Shift هم فارسی هم انگلیسی می توان تایپ کرد.مثلا اگر در یک جدول دو ستون از نوع int داشته باشیم,بتوانیم در یک ستون اعداد را فارسی و ستون دیگر را انگلیسی پر کرد؟؟؟؟:عصبانی++:

مهدی قربانی
پنج شنبه 13 اردیبهشت 1386, 18:41 عصر
سلام
در صورتی که تنظیمات regional setting ویندوز رو درست ست کرده باشید کافیه تو محیط فرم خصوصیت format تکس باکس مورد نظر ، گزینه numeral shapse رو با national تنظیم کنید در اینصورت اعداد وارد شده فارسی نمایش داده میشه .
موفق باشید .

girl_sea
دوشنبه 17 اردیبهشت 1386, 16:46 عصر
سلام
در صورتی که تنظیمات regional setting ویندوز رو درست ست کرده باشید کافیه تو محیط فرم خصوصیت format تکس باکس مورد نظر ، گزینه numeral shapse رو با national تنظیم کنید در اینصورت اعداد وارد شده فارسی نمایش داده میشه .
موفق باشید .
میشه بیشتر توضیح بدید؟ در ضمن من نمی خواهم تمام اعدادی که در جدولم هستند بصورت فارسی نمایش داده شوند.مثلا اگر 2 فیلد با نامهای id و number داشته باشم, میخواهم در فیلد id اعداد به صورت فارسی و در فیلد number اعداد به صورت انگلیسی نمایش داده شوند.

vivavoon
سه شنبه 18 اردیبهشت 1386, 08:23 صبح
ببین دوست عزیز فقط کافیه در form یا report روی فیلد مورد نظر کلیک سمت راست کرده propertis تب برگ format رفته و گزینه Numeral Shapes را برای اینکه اعداد به انگلیسی نمایش یابد به عربی تنظیم و برای فارسی روی system یا فارسی بگذارید .
پیروز و موفق باشد hmd

girl_sea
سه شنبه 18 اردیبهشت 1386, 12:29 عصر
ببین دوست عزیز فقط کافیه در form یا report روی فیلد مورد نظر کلیک سمت راست کرده propertis تب برگ format رفته و گزینه Numeral Shapes را برای اینکه اعداد به انگلیسی نمایش یابد به عربی تنظیم و برای فارسی روی system یا فارسی بگذارید .
پیروز و موفق باشد hmd
ممنونم از اینکه به سوال من جواب دادین.ولی من در tabel میخواهم این کار را بکنم.

مهدی قربانی
سه شنبه 18 اردیبهشت 1386, 16:15 عصر
دوست عزیز متاسفانه اکسس این قابلیت رو نداره ( در محیط Table ) . چرا از Table برای ثبت و ادیت اطلاعات استفاده می کنی ؟