PDA

View Full Version : ساخت ستاپ با اینستال شیلد 12

majjjj
جمعه 14 اردیبهشت 1386, 07:05 صبح
از دوستان و اساتید کسی در مورد ساخت ستاپ با این ورژن کسی چیزی میدونه

yavari
جمعه 14 اردیبهشت 1386, 13:39 عصر
سلام

من کار کردم ! کجاشو مشکل داری ؟

موفق باشید

vb341
جمعه 14 اردیبهشت 1386, 18:47 عصر
هیچ فرقی با قبلی ها نداره . فقط امکاناتش بیشتر شده

najafzade
شنبه 15 اردیبهشت 1386, 07:52 صبح
این نرم افزار که ورژن اون 12 است کمی از نظر تعداد کامپوننت ها کمبود داره که شما بایستی اونها رو بعد از نصب نرم افزار از طریق اینترنت Download نمایید.
این کامپوننتها مخصوصا در زمان ساخت برنامه Setup برا VB6 مورد نیاز است.
این کامپوننتها رو می توانید در بخش Installation Designer و با نام Redistributable مشاهده نمایید.

البته این نرم افزار InstallShield در برخی موارد هوشمند عمل نمی کند و برخی از کامپوننتها را از بخش Redistributable بایستی خودمان به صورت دستی انتخاب نماییم.

:خجالت: :کف:

majjjj
یک شنبه 16 اردیبهشت 1386, 05:04 صبح
سلام

من کار کردم ! کجاشو مشکل داری ؟

موفق باشید

سلام
من میخواهم یک پروژه که دارای یک بانک اکسس است و با بیسیک 6 نوشتهام رو بصورت ستاپ دربیاورم نمیدونم از کدام قسمت باید استفاده کنم

sohrab o
یک شنبه 16 اردیبهشت 1386, 08:33 صبح
راهنمایی نیست فقط یه پیشنهاد که برو از Inoo استفاده کن که همه دارن از اون استفاده می کنند ( اکثر)

sabair
دوشنبه 17 اردیبهشت 1386, 23:50 عصر
inoo چیست؟

S_VB.max
یک شنبه 27 خرداد 1386, 20:51 عصر
من یک پروژه ساده با Vb6 و sql server 2000 درست کردم که فقط قابلیت اضافه کردن رکورد داره ، دیتابیس را به صورت فایل اسکریپت بهمراه مرج ماژولهای MSDE به installshield 12 اضافه کردم . هنگام نصب برنامه ، ستاپ از من می خواد یک سرور دیتابیس انتخاب کنم این در صورتی است که من هنوز MSDE را نصب نکردم تا بتونم یک سرور انتخاب کنم لطفا راهنمایی کنید چکار کنم ؟

قبلا این سئوال را در بخش Sql server پرسیده بودم ولی هیچ کس به من جوابی نداد امیدوارم در اینجا بتونم به جواب برسم

S_VB.max
دوشنبه 28 خرداد 1386, 18:23 عصر
کسی نیست کمک کنه ؟ http://qsmile.com/qsimages/254.gif