PDA

View Full Version : عدم دسترسی به design یه فرم خاص

انگوران
شنبه 15 اردیبهشت 1386, 16:05 عصر
دوستان سلام ـ آیا این امکان وجود داره که در یه فایل اکسس دسترسی به design یه فرم خاص ( نه همه فرمها ) رو غیر فعال کرد ( البته نمیخوام از طریق user-level باشه ) .

انگوران
سه شنبه 18 اردیبهشت 1386, 10:15 صبح
دوستان نظری ندارن ؟

moustafa
سه شنبه 18 اردیبهشت 1386, 10:24 صبح
اگه mde کنی غیر فعال میشه
غیر از اون در پراپارتیز فرم مشخصه ای بنام
allow desing
وجود داره که با تنظیم اون غیر فعال میشه

انگوران
سه شنبه 18 اردیبهشت 1386, 12:40 عصر
متاسفانه این خاصیت رو پیدا نکردم .

مهدی قربانی
سه شنبه 18 اردیبهشت 1386, 14:29 عصر
فکر میکنم منظور آقا مصطفی گزینه Allow Design Change در خصوصیت Other باشه که البته اونم 2 زیر گزینه Design View Only و All Views رو معرفی کرده که هیچکدوم از این دو گزینه Design View رو غیر فعال نمی کنه .

moustafa
سه شنبه 18 اردیبهشت 1386, 21:52 عصر
تو راست کلیک غیر فعال می کنه تو شورکات منو جای که سورت ،فیلتر و........ وجو دداره
اما اگه منظور اقای انگوران تو پنجره دیتابیس ء نمی دونم

مهدی قربانی
چهارشنبه 19 اردیبهشت 1386, 10:02 صبح
آقا مصطفی من که تست می کنم اگر با design view only ست بشه فقط بقیه view ها رو غیر فعال می کنه و کماکان design فعاله ، ممکنه بیشتر توضیح بدی یل اینکه نمونه آپ کنی ، ممنون

انگوران
چهارشنبه 19 اردیبهشت 1386, 10:39 صبح
منظور آقا مصطفی اینه که زمانی که این خصوصیت تغییر کنه با منوی راست کلیک دیگه امکان دسترسی به propeties برداشته می شه .

مهدی قربانی
چهارشنبه 19 اردیبهشت 1386, 13:57 عصر
جناب انگوران به هر حال فکر نمی کنم بتونه از سوئیچ کردن به حالت design مانع بشه نظرتون در رابطه با بستن shortcut menu و toollbar فرم مربوطه که امکان دسترسی به design رو محدود می کنه چیه ؟

moustafa
چهارشنبه 19 اردیبهشت 1386, 19:14 عصر
منظور آقا مصطفی اینه که زمانی که این خصوصیت تغییر کنه با منوی راست کلیک دیگه امکان دسترسی به propeties برداشته می شه .
نه شما وقتی منوها و نوار ابزار خود اکسس رو از استارت آپ کنسل کنی و از منوهای سفارشی خودتون استفاده کنی و اگه شورت کات منو فعال باشه اون موقع قسمت دیزاین فرم غیر فعاله

انگوران
پنج شنبه 20 اردیبهشت 1386, 06:44 صبح
آخه یه فرم خاص مد نظره نه همه فرمها

moustafa
پنج شنبه 20 اردیبهشت 1386, 16:49 عصر
برای تک تک فرمها قابل تنظیمه

انگوران
پنج شنبه 20 اردیبهشت 1386, 17:28 عصر
لطفاً اگه زحمتی نیست یه نمونه بذارین .