PDA

View Full Version : update panel در atlas

hamidnet
شنبه 15 اردیبهشت 1386, 23:58 عصر
سلام.

من می خوام وقتی آپدیت پنل در حال بارگذاری هست یه تصویری به نشانه لودینگ ظاهر بشه و وقتی آپدیت پنل بارگذاری شد این تصویر محو بشه ، لطفا راهنماییم کنین که چطوری این کار رو انجام بدم.
متشکرم.

Alireza_Salehi
یک شنبه 16 اردیبهشت 1386, 07:45 صبح
کافیه یک UpdateProgress روی فرم قرار بدید و در خاصیت AssociatedUpdatePanelID نام UpdatePanel مورد نظر رو ذکر کنید.

بعدش هم داخل UpdateProgress یک عکس GIF (http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=66003&highlight=loading)یا هر نوشته ای می خواهید قرار دهید.

samanes
یک شنبه 16 اردیبهشت 1386, 22:52 عصر
کافیه یک UpdateProgress روی فرم قرار بدید و در خاصیت AssociatedUpdatePanelID نام UpdatePanel مورد نظر رو ذکر کنید.

این خاصیت مربوط به UpdateProgresse؟؟ من هرچی می گردم پیدا نمی کنم.. plz بیشتر راهنمایی کن..

Alireza_Salehi
دوشنبه 17 اردیبهشت 1386, 07:50 صبح
این هم عکسش!

hamid58
دوشنبه 17 اردیبهشت 1386, 11:49 صبح
این خاصیت مربوط به UpdateProgresse؟؟ من هرچی می گردم پیدا نمی کنم.. plz بیشتر راهنمایی کن..

به خاطر اینکه شما از ورژن Beta استفاده می کنید که به نام Atlas وجود داشت که در اون نسخه همچین خصوصیتی نیست و لازم نیست شما اون رو set کنید . اما اون ورژن که دوستمون arsp_2004 ازش استفاده می کنند ورژنی هست به نام AJAX ASP.NET V 1.0 که نسخه نهایی هستش و این خصوصیت در اونجا وجود داره ...