PDA

View Full Version : تغییر مکان یک div بعد از render

rezaei manesh
یک شنبه 16 اردیبهشت 1386, 13:18 عصر
سلام
من یک جدول دارم که 2 ستون داره و در ستون اول یک جدول دیگه که شامل چندتا row هست و همچنین انتهای همین جدول یک div قرار گرفته داخل row دوم از ستون اول جدول اصلی در هنگام طراحی همه چیز درسته اما وقتی که اجرا می مشه این div از مکان خود خارج شده به انتهای ستون دوم از row دوم جدول اصلی می ره ؟! جای div یه جدول گذاشتم اما باز همینه ...
در این سایت من می خوام تعداد بازدید کننده در هر حالت انتهای سمت راست صفحه قرار بگیره
http://www.haftha.com
مشکل کجاست؟

SalarSoft
دوشنبه 17 اردیبهشت 1386, 07:37 صبح
آدرسی که دادید باز نمی شود ولی احتمال میدهم مشکل شما مربوط به رو هم قرار گرفتن تگ های div در برخی مرورگر ها است.
اینجا را مطالعه کنید : طراحی سایت به صورت Cross Browser (http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=54639)

rezaei manesh
دوشنبه 17 اردیبهشت 1386, 09:25 صبح
سلام
به حق با شماست سایت بالا disible شده
نگاه کنید در ستون اول من چند تا رو دارم که درون اون ها دیتاگراید قرار داره و رکورد ها رو از بانک می خونه که تعداد مشخصی نداره و متغیره
حال من می خوام در این ستون در انتهای صفحه یک div جدول یا هر چی داشته باشم که تعداد بازدیدکننده رو اونجا بزارم و..
الان من می تونم اون رو در انتهای این گراید ها بزارم اما من می خوام انتهای صفحه باشه نه گراید
به طور خلاصه اگه بتون دو سطر برای ستون اول تعریف کنم که سطر دوم مثلا با ارتفاع ثابت 50 و سطر اول با ارتفاع کل صفحه منهای 50 باشه فکر کنم مشکل حل بشه

raravaice
دوشنبه 17 اردیبهشت 1386, 10:45 صبح
رضایی جان 2 تا کار رو انجام بده شاید مشکل حل بشه
1.تمام اندازه ها رو به درصد بده
2.display:inline رو از style - div بردار تا div تو تمام مرور گر ها درست نشو داده بشن

موفق باشی

rezaei manesh
دوشنبه 17 اردیبهشت 1386, 12:20 عصر
من وقتی از بانکی که روی سیستم من هست برنامه رو اجرا می کنم مشکلی نداره اما وقتی که از سرور سایت می خونم این مشکل پیش می یاد داده های اون هم زیاد فرقی نمی کنه و چون الان سرور disible شده من نمی تونم آزمایش کنم قبلا به div و سطر اول جدول درصد داده بودم اما حل نشده بود
display:inline رو هم اصلا نذاشته بودم
بذارین سایت فعال شه ادامه می دم
با تشکرات فراوان از دوستان خوب

rezaei manesh
سه شنبه 18 اردیبهشت 1386, 10:21 صبح
خوب سایت فعال شد
هنوز همون طوری هستش
روی ادامه مطلب یا موضوعاتی که تعداد مطلب کمتری دارند درسته اما در صفحه اصلی این طور نیست؟
چکار کنممممممممممممم؟

raravaice
سه شنبه 18 اردیبهشت 1386, 10:57 صبح
رضایی جان سورس html نوشته شده رو بفرست تا بهت بگم؟

فکر کنم اگه valign جدولتو bottom بدی درست بشه ولی اگه نشد سورس رو بفرست ببینم چیکار کردی

با تقدیم احترام

rezaei manesh
سه شنبه 18 اردیبهشت 1386, 11:41 صبح
با این مورد هم نشد؟
آدرس ایمیلتون رو بدید براتون ارسال کنم

raravaice
سه شنبه 18 اردیبهشت 1386, 11:48 صبح
xvay.com@gmail.com