PDA

View Full Version : استاد یا موسسه خوب جهت آموزش WinCE

m_zi
یک شنبه 16 اردیبهشت 1386, 12:50 عصر
با سلام و خسته نباشید
میشه استاد خوب یا موسسه خوب جهت آموزش Windows CE به من معرفی کنید .
درضمن کتابشم می خوام

مرسی

mehrzad007
دوشنبه 17 اردیبهشت 1386, 23:36 عصر
میخواین از ویندوز ce چی یاد بگیرین؟ شاید منظورتون برنامه نویسی برای ویندوز سی ای هست؟ در کل فکر نکم برای کار کردن با ویندوز سی ای به مشکل بر بخورین؟ اما اگر مشکل خاصی هست خوشحال میشم در حد توانم کمکتون کنم

object
جمعه 21 اردیبهشت 1386, 13:40 عصر
http://www.arabteam2000-forum.com/index.php?showtopic=41206&st=0
شاید این کمکت کنه
یه کتاب که 16 قسمتش کردن
فکر میکنم بیشتر در مورد برنامه نویسی اش باشه

m_zi
شنبه 22 اردیبهشت 1386, 11:23 صبح
منظورم برنامه نویسی با WinCe است . از کجا باید شروع کنم ممنون میشم راهنماییم کنید .
خیلی لازمش دارم و برای یادگیری هم مشکل ندارم

مرسی

m_zi
شنبه 22 اردیبهشت 1386, 13:14 عصر
میشه آدرس ایمیلتون را به من بدید .
ممنون

mehrzad007
شنبه 22 اردیبهشت 1386, 22:20 عصر
ویژوال استودیو 2005 رو باز کن و کار کن . مشکل خاصی فکر نکنم بر بخوری . خیلی با برنامه نویسی تحت ویندوز فرق نداره . فقط چند تا تغییر کوچک.... که اونم ویژوال استودیو بهت کمک می می کنه

ar_monti@
دوشنبه 15 بهمن 1386, 21:12 عصر
سلام
دوست عزیز من هم دنبال یک موسسه یه استاد خوب برای آموزش برنامه نویسی برروی Pocket PC یا PDA میگردم برای آموزش پرسنل شرکت مون. اگه کمک کنید ممنون میشم

reza6384
سه شنبه 21 اسفند 1386, 00:31 صبح
من که فکر نمی کنم جایی باشه که این دوره ها رو داشته باشه. بهترین و تنها مرجع اینترنته. کلا Compact Framework اینقدر خلاصه هست که هر قدمش به خاطر نبود امکانات آدم گرفتار می شه. مثلا امکانات DataGrid توی CF خیلی کمه باید SmartGrid رو دانلود کنی و خلاصه دنبال چیزای تکمیلی باشی. خیلی سوالا هم کسی بهش جواب نمیده و اولین باره که مطرح می شه. مثل تاپیک های بدون پاسخ این تالار. کلا کار سخت و مخرب اعصابیه!!!!