PDA

View Full Version : Response.Write در Atlas کار نمیکنه

mahdi_negahi
چهارشنبه 19 اردیبهشت 1386, 12:11 عصر
آقا من در صفحه POP یک grideview دارم روی هر سطر این gridview کلیک کنی (Select) مقادیر همان سطر را به صفحه مادر میفرستد که با استفاده از Response.Write و کدهای javascript که استاد راد برای این کار دو سال پیش در اختیار من گذاشتند این امر انجام میشود حال با اضافه کردن atlas و updatepanle این respons.write دیگر کار نمیکند ؟

آیا راه حلی دارید برای این کار

private void Calendar1_SelectionChanged(object sender, System.EventArgs e)
{

Response.Write("<script language=javascript>var obj_target = window.opener.document.forms[0]; if(obj_target != null){var str=\""+strDaySelect+"\"; obj_target[\"CalenderF\"].value=str; }</script>");
Response.Write("<script language=javascript>window.close();</script>");
{

Behrouz_Rad
چهارشنبه 19 اردیبهشت 1386, 19:49 عصر
بعضی وقت ها با خودم میگم چقدر سیستم جستجوی سایت قویه! فقط کافیه بدونی کلمه ی کلیدی که تاپیکت در مورد اون هست چیه؟!!!:چشمک:
-----------------------------------------------
3 ماه پیش به این سوال پاسخ دادم:
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=60382

موفق باشید.:لبخندساده:

mahdi_negahi
چهارشنبه 19 اردیبهشت 1386, 20:30 عصر
والا من اینو دیده بودم ولی برای این مشکل من شما راحی به زهنتون نمیرسه

Behrouz_Rad
پنج شنبه 20 اردیبهشت 1386, 17:09 عصر
در اون تاپیک عرض کرده بودم که:

خطای دوم رو می تونی از مشکلات AJAX بدونی!
اصولا وقتی مقداری به جز مقادیر پردازشی و برگشت داده شده توسط AJAX قصد داشته باشن همراه با این مقادیر ارسال بشن، اون خطا رخ میده.
دستور Response.Write رو حذف کن و به جای اون از دستورات جایگزین استفاده کن.
مثلا ایجاد یک Label و انتساب مقدار به اون و یا استفاده از سینتکس <% myValue = %>

el_abdollahi
پنج شنبه 15 آذر 1386, 08:17 صبح
من از response.redirect و یا responsehelper.redirect استفاده کردم ولی باز این خطا رو میده . لطفا کمک کنید .

Response.Redirect("Repair_Staff.aspx", False)

و یا

ResponseHelper.Redirect("Detail_Error.aspx", "_blank", "")

asgari2005
پنج شنبه 15 آذر 1386, 17:22 عصر
بهتر حالت برای کاری که می خواهی بکنی همانی است که جناب راد گفته است که شما باید یک Lable توی Webform قرار دهید و هز زمانی در Text لیبل مقدار javaScript رو وارد کنید