PDA

View Full Version : لطفا جواب بدین vb کارها

morteza_vb.c
چهارشنبه 19 اردیبهشت 1386, 20:43 عصر
سلام
من چطور اطلاعات رو ای سی رو که به vb منتقل کردم ببینم؟از mscomm استفاده کردم اما نمی تونم اطلاعات رو ببینم:ناراحت:

sanaz2007
دوشنبه 22 مهر 1387, 15:51 عصر
سلام . منم تو پروژه هام از سورس اول خیلی استفاده کردم .امیدوارم کارتونو را بندازه .سورس دوم از commx استفاده کرده که بایداز کامپوننت MSC communication library رو انتخاب کنید من هردو نمونرو تست کردم جواب میدن
http://rapidshare.com/files/153559244/SERIAL_original_sample.rar.html
http://rapidshare.com/files/153558561/mcscomm__commx.rar.html

r0ot$harp
دوشنبه 22 مهر 1387, 17:50 عصر
سلام
من چطور اطلاعات رو ای سی رو که به vb منتقل کردم ببینم؟از mscomm استفاده کردم اما نمی تونم اطلاعات رو ببینم:ناراحت:

دوست عزیز با اینکه شما 10 پست دارید ولی بازهم به شما ورود به این سایت رو خوش آمد می گویم .

دوست عزیز لطفا برای سوال ها و تاپیک های خود عنوان مناسب انتخاب کنید .

شما اطلاعات روی کدوم نوع از آیسی رو می خواهید بخوانید ؟ (AVR-PIC) .؟

اطلاعات رویه Flash Memory یا EEprom ؟

باتشکر احسان

Danial_Yousefi
چهارشنبه 24 مهر 1387, 02:36 صبح
با عرض معذرت از مدیریت محترم برای این پست اضافه ولی دیگه اعصاب خورد شده باید اینو بگم

آقا احسان دیگه شورشو در آوردی مگه تو پلیسی که به عالم و آدم فضولی میکنی و به همه اظهار فضل می کنی اگه این طوره آره بگم خدمتتون منم 9 ساله دارم به vb کارم میکنم دانشجو کارشناسی کامپیوترم مدرک کاردانی ام هم گرفتم پارسال برای کارخونه خودمونو شرکتای دیگه برنامه می نویسم 2 تا مقام قهرمانی روبوکاپ تو امدادگر و مین یاب شیراز و قزوین دارم یه سومی هم تو روبات جنگجو سبزوار رئیس تالار برنامه نویسی mehrpc.com هم هستم البته من باز هیچ عددی نیستم در مقابل سروران برنامه نویسی این سایت ولی تمام پست های آدمای بزرگ این سایتو ببین اگه چرت و پرت دیدی بگو.... بسه دیگه تعداد پستاتو الکی میبری بالا که چی بشه؟؟؟؟

Danial_Yousefi
چهارشنبه 24 مهر 1387, 02:45 صبح
سلام جناب مرتضی خان شما برای دیدن ورودی های mscomm باید از دستور com.Input استفاده کنی و اونو تو یه متغییر بریزی اگه میخوای سورستو بده ببینم میتونم درستش کنم یا نه؟