PDA

View Full Version : سوال درباره Request.RequestType

setarh-arjoman
پنج شنبه 20 اردیبهشت 1386, 15:11 عصر
سلام من یک تازه کار در ASP.NET هستم. به همین علت شاید سوالم برای خیلی از شما خیلی ساده بنظv بیاد. قبل از سوال از راهنمایی ها تشکر میکنم.
امزور مشغول امتحان کردن object-های asp.net از جمله request بودم که با کمال تعجب دیدم که در خط requst.requesttype ، متد GET را برای من نوشته و نه PUT.چرا؟ من گیج شدم، چون همه جا خوندم که در ASP.NET بصورت پیش فرض از متد PUT برای ارسال اطلاعات استفاده میشه و نه GET.
لطفا"‌منو راهنمایی کنید.

ealireza
پنج شنبه 20 اردیبهشت 1386, 15:25 عصر
سلام من یک تازه کار در ASP.NET هستم. به همین علت شاید سوالم برای خیلی از شما خیلی ساده بنظv بیاد. قبل از سوال از راهنمایی ها تشکر میکنم.
امزور مشغول امتحان کردن object-های asp.net از جمله request بودم که با کمال تعجب دیدم که در خط requst.requesttype ، متد GET را برای من نوشته.چرا؟ من گیج شدم، چون همه جا خوندم که در ASP.NET بصورت پیش فرض از متد PUT برای ارسال اطلاعات استفاده میشه و نه GET.
لطفا"‌منو راهنمایی کنید.
خوب POSTBACK ها معمولا PUT میشوند !
موفق باشید

setarh-arjoman
پنج شنبه 20 اردیبهشت 1386, 19:18 عصر
خوب POSTBACK ها معمولا PUT میشوند !
موفق باشید
مرسی از جوابتون ولی ظاهرا"‌نوشته من را بدقت نخونده بودید، مشکل من این بود که PUT نشده بود و GET بود.

SalarSoft
جمعه 21 اردیبهشت 1386, 06:35 صبح
زمانی که یک عمل PostPack انجام بگیره (مثلا کلیک یک دکمه) Request.RequestType برابر با POST می شه در غیر اینصورت مقدارش همیشه GET است

setarh-arjoman
جمعه 21 اردیبهشت 1386, 08:57 صبح
مرسی من فکرمیکردم در هر عمل ارسال در هر صورت اطلاعات POST میشن.
ealireza از شما هم ممنونم، به خاطر اطلاعات کمم من جواب شما رو متوجه نشده بودم.

ealireza
جمعه 21 اردیبهشت 1386, 13:04 عصر
خواهش میکنم دوست من ;)