PDA

View Full Version : مشکل فرم؟؟؟

z_barnamenevis
جمعه 21 اردیبهشت 1386, 16:08 عصر
با سلام
من در حال کار کردن روی پروژه پایانیم که یک سیستم فروش و انبارداری می باشد هستم ومشکلی که برام پیش آمده خیلی عجیبه
start up پروژه را عوض می کنم باز همون فرم قبلی اجرا می شه تو ظاهر وکد برنامه تغییر ایجاد می کنم اما در اجرا تغییری نمی بینم
فرم را از پروژه پاک می کنم باز اون اجرا می شه
انگار این فرم از جای دیگری داره اجرا می شه من چند تا کپی از این پروژه گرفته بودم گفتم شاید از روی آنا داره اجرا می شه همه شونو تو یه جای دیگه بردم اما بازم مشکلم حل نشد
خواهش می کنم اگر اطلاعاتی در این رابطه دارید کمکم کنید
خیلی ممنون

ghafoori
جمعه 21 اردیبهشت 1386, 16:50 عصر
شاید این سوال کمی عجیب باشه ایا شما برنامه تان را چطور اجرا می کنید با خود ویژوال استدیو یا فایل exe را اجرا می کنی من حدس می زنم پروژه شما هربار درست کامپایل نمیشه شما پروژه خود را با ویژوال استدیو باز کنید و فایل exe ان را هم پاک کنی و پروژه را از نو کامپایل کنید ببینید نتیجه چه می شود

saeed_rezaei
جمعه 21 اردیبهشت 1386, 17:37 عصر
من هم با نظر آقای غفوری موافقم. به عنوان اولین قدم، فولدر debug رو کلا حذف کنید و برنامه رو دوباره اجرا کنید. من با ++c این مشکل خیلی وقتها واسم ایجاد میشه.

Microsoft.net
جمعه 21 اردیبهشت 1386, 21:06 عصر
وقتی برنامت خطا داشته باشه آخرین exe که ساختی اجرا میشه و تغییرات جدید روش اعمال نمیشه

choobin84
شنبه 22 اردیبهشت 1386, 06:31 صبح
برنامه تون درست شد؟

rezanew
شنبه 22 اردیبهشت 1386, 10:57 صبح
من هم بعضی وقتا این مشکل برام پیش میاد ووقتی که پروژه رو ReBuild میکنم مشکل حل می شه!

z_barnamenevis
دوشنبه 24 اردیبهشت 1386, 18:22 عصر
خیلی ممنونم از راهنمایی هاتون
پروژه من درست شد با پاک کردن پوشه debug
ممنون

bashir_nashi
دوشنبه 24 اردیبهشت 1386, 20:29 عصر
در چنین شرایطی در منوی Build گزینه Clean Solution رو بزنید و بعد مجدد ران کنید .

wonder_man
شنبه 29 اردیبهشت 1386, 16:17 عصر
همانطور که دوستان گفتند برای حل این مشکل شما:
1.فایل کمپایل شده قبلی را پاک
2.پروژه مورد نظر را دوباره کمپایل کنید
3.روی پروژه راست کلیک کرده و بر گزینه build کلیک کنید ومطمئن باشید که دیگه مشکلی نداری.