PDA

View Full Version : حذف دسترسی یک exe به یک فایل

reza_Nazem
یک شنبه 23 اردیبهشت 1386, 12:28 عصر
دوستان من یک برنامه حقوق دستمزد دارم که برای ساختن دیسکت بیمه با چند فایل DBF کار میکند ولی وقتی کارش تمام میشود اجازه کپی کردن و یا جابجا کردن این فایل را به من نمی دهد در صورتی که من اتصال به انها را قطع کردم

در واقع من می خواهم بدانم ایا روشی وجود دارد که بتوان دسترسی exe برنامه ام را به فایل ها از بین ببرم . در ضمن من نمی خواهم برنامه ام را باز و بسته کنم

ghabil
یک شنبه 23 اردیبهشت 1386, 12:59 عصر
حتما کانکشنت رو Close نمیکنی اگر ببندیش دیگه فایلها آزاد میشند

reza_Nazem
یک شنبه 23 اردیبهشت 1386, 18:09 عصر
نه میبنمدم

جالب اینه که من کانکشنم روی یک فرم هست که من فرم را می بندم و حتی فرم را هم free میکنم ولی تا زمانی که exe بسته نشه نمی تونم فایل ها رو پاک کنم

ghabil
یک شنبه 23 اردیبهشت 1386, 18:46 عصر
ببین توی کامپیوتر همونطوری که میدونی همه چیز حساب کتاب داره ، پس حتما برنامت یکجوری اون فایل هارو In Use داره حالا یا کانکشن باز داری ، یا فایل اکسس کردی نبستیش... خلاصه دنبال این باش بگردی ببینی کجا داری ازش استفاده میکنی ، مثلا شاید یکجایی از اول تو برنامت Active یک جدول True هست و هیچ وقت هم بسته نمیشه....

SYNDROME
یک شنبه 23 اردیبهشت 1386, 20:43 عصر
با سلام

دوستان من یک برنامه حقوق دستمزد دارم که برای ساختن دیسکت بیمه با چند فایل DBF کار میکند
آقایreza_Nazem
آیا می تونی زحمت بکشی و طریقه ساخت دیسکت بیمه را به بنده هم یاد بدی.من با ساخت دیسکت بیمه در شرکت مشکل دارم؟
پیشاپیش ممنون می شوم.

reza_Nazem
دوشنبه 24 اردیبهشت 1386, 08:50 صبح
مشکلت کدوم قسمتش هست
جداول را داری؟
طریقه ژر کردن انها را می خوای؟