PDA

View Full Version : ایجاد یک دکمه logout

bernadet730
یک شنبه 11 خرداد 1382, 08:34 صبح
سلام دوستان و خسته نباشید
من یک صفحه login درست کردم که بعد از ورود کاربران قادر به استفاده از چند فرم می شوند . حالا می خواهم که برای logout آنها یک دستور بگذارم ولی نمی دانم چه عملکردی باید داشته باشد ؟ لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر

sunboy
یک شنبه 11 خرداد 1382, 15:16 عصر
اگه Login رو با Cooki در ست کرده باشی می تونی اون Cooki رو پاک کنی بعد شرط بزار
که اگه این کوکی و جود داشت که هیچ اگه نداشت برو به صفحه Login
بستکی به زبونی هم که داری می نویسی هم داره
:shock:

mahmoodreza
یک شنبه 11 خرداد 1382, 15:49 عصر
اگه هم از session داری استفاده میکنی که با session.abondon میتونی اینکارو بکنی..

bernadet730
دوشنبه 12 خرداد 1382, 07:13 صبح
دوستان من از asp استفاده کردم و تنها کاری که برای ورود انجام میشه نام کاربر و کلمه رمز را از او می گیرم و در بانک اطلاعاتس جستجو می کنم اگر وجود داشت صفحه بعدی برای او باز می شود . بنابر این من اصلا از session , cooki استفاده نکردم! میشه بیشتر راهنمایی کنید

sunboy
دوشنبه 12 خرداد 1382, 09:12 صبح
ببین اگه بخوایی این سایت که هر وقت واردش می شی دیگه از کار بر ایدی و پسورد
نخواد باید یا از کوکی یا سشن استفاده کنی
ببنم شما برای کار برتون که می خوادد وارد هر قسمت که باید عضو ان باشد ایدی و پیورد میگیرید
؟

mahmoodreza
پنج شنبه 15 خرداد 1382, 16:44 عصر
سلام
این کار خوب اشتباه هست.. درست نگاه کن اگه یکی بدونه اینکه به صفحه یوزر نیم وارد بشه مستقیم ادرس صفحه بعدی را بزنه .. چی؟ دیگه نمیتونه چک کنی و اون میتونه اون صفحه را ببینی
اگه هم بخوای تهر دفه نگاه کنی که این یوزر درست اومده و یا و اجازه داره باید حداقل یا تویه session و یا cookie یک بار ذخیره کنی که بتونی تویه صفحه های بعدی بخونیش...
برای همین برای ایجاد لاگین به یکی از اینها و یا هر دو لازم داری

General-Xenon
پنج شنبه 20 اسفند 1388, 03:35 صبح
سلام.
این خیلی ساده هستش......:قهقهه:
فقط کافیه این دستور رو برای یک دکمه بنویسی...با زدن این دکمه به صورت خود کار Log out میشه....

FormsAuthentication.SignOut();
FormsAuthentication.RedirectToLoginPage();

دیگه نیازی هم به کوکی وسیشن هم نیست...

reza4359
پنج شنبه 20 اسفند 1388, 10:16 صبح
بابا از toolbox یک کنترل login status بزار روی صفحه و قسمت logout text رو خروج از سایت بزار تا وقتی کاربر لاگین کرد با کلیک روی خروج از سایت از لاگین خودش بیاد بیرون اگه بازم اطلاعات خواستی در خدمتم ببخش اگه خوب توضیح ندانم