PDA

View Full Version : فایل کم حجم SQL برای نصب در سیستم مشتری چیه!!؟

haddad
سه شنبه 25 اردیبهشت 1386, 17:31 عصر
سلام دوستان.
من برنامه ای را با دیتابیس SQL Server 2005 Standard Edition نوشتم حالا موندم برای اینکه برنامه ام در سیستم مشتری با دیتابیس localhost کار کنه چه فایلی از SQL رو باید نصب کنم؟؟؟
- در ضمن من از SQL Express استفاده نمی کنم.

این مشکل برام خیلی دردسر ساز شده:ناراحت:

حمیدرضاصادقیان
سه شنبه 25 اردیبهشت 1386, 20:21 عصر
فکر میکنم شما باید msde 2000 رو نصب کنی.از سایت ماکروسافت هم میتونی دانلود کنی. در ضمن با نرم افزار installshield اگه کار کنی خودش msde رو داره.

AminSobati
سه شنبه 25 اردیبهشت 1386, 22:13 عصر
دوست عزیزم مشتری شما یا باید همون Edition رو زحمت بکشه و نصب کنه یا اینکه اگر قراره در Setup برنامه خودتون نصب انجام بشه، باید Express Edition رو نصب کنین

haddad
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1386, 12:17 عصر
اگر SQL Express رو نصب کنم. آدرس سرور میشه:
sqlexpress/. یا MyServer/sqlexpress
ولی من می خوام از localhost استفاده کنم.:افسرده:

MSDE2000 هم فکر نکنم SQL Server 2005 رو ساپورت کنه.

یعنی توی این سایت تا الان کسی همچین کاری انجام نداده (با SQL2005 برنامه هاش رو ننوشته)؟؟:گیج:

AminSobati
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1386, 16:15 عصر
MSDE نسخه 2000 بود که در 2005 اسمش Express Edition هست. شما میتونین با هر نامی که مایل بودین نصبش کنین، چون sqlexpress نام پیش فرض هست، نه نام اجباری

haddad
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1386, 21:09 عصر
آقای Sobati مشکل من اینه اگه SQL Express رو نصب کنم برام محدودیت درست میکنه. اینه که حجم فایل دیتابیسم بیشتر از 4 گیگ نمی تونه باشه.
برنامه من هم طوری هست که یک آرشیو فایله. یعنی حجمش راحت پس از یه مدتی به 4 گیگ می رسه.
این یکی از دلایلیه که نمیخوام Express رو نصب کنم.

ali_kolahdoozan
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1386, 21:41 عصر
خوب اگر برنامت پکیج نیست . راحت برو خود sql رو نصب کن برنامت رو راه بنداز پاشو بیا بیرون .

AminSobati
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1386, 22:35 عصر
آقای Sobati مشکل من اینه اگه SQL Express رو نصب کنم برام محدودیت درست میکنه. اینه که حجم فایل دیتابیسم بیشتر از 4 گیگ نمی تونه باشه.
برنامه من هم طوری هست که یک آرشیو فایله. یعنی حجمش راحت پس از یه مدتی به 4 گیگ می رسه.
این یکی از دلایلیه که نمیخوام Express رو نصب کنم.
چاره ای نیست، یا باید نصبش رو به عهده مشتری بگذارین (میتونین یک راهنمای مصور Step by step درست کنین) یا خودتون انجام بدین. راه سومی به ذهنم نمیرسه!