PDA

View Full Version : مشکل در ساختن Setup برای برنامه

MehdiCia
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1386, 16:56 عصر
سلام
من یک برنامه با وی بی نوشتم .حالا می خوام Setup کنم یعنی Setup هم براش ساختم ولی نمی دونم این چه اروریه که موقع نصب میاد ترخدا یکی راهنمایی کنه خسته شدم بس که Setup ساختمو ارور داد
اینو هم بگم با InstallShield ستاپ می سازم

http://parsaspace.com/evilboy/2.JPG

bashiry
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1386, 17:17 عصر
احتمالا فایل که میخواد کپی بشه چون داره استفاده میشه اجازه بهش داده نمیشه
ببین چه فایلیه؟

vb341
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1386, 17:53 عصر
موقع ستاپ ساختن با اینستال شیلد همونجا تست کن ببین همین ارور رو میده یا نه ؟

MehdiCia
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1386, 18:19 عصر
توی همون ویندوزی که میسازمش درسته ولی توی یک ویندوز یا کامپیوتر دیگه همین ارور رو می ده

bashiry
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1386, 18:21 عصر
روی یه سیستم دیگه هم تست کن ببین همینطوریه
شاید جواب بده.
ولی اگه فایل مزاحم رو طوری تنظیم کنی که اگه داره استفاده میشه دیگه کنسل کنه مشکل حل میشه

MehdiCia
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1386, 18:42 عصر
گفتم که توی یک دو تا کامپیوتر هم تست کردم ولی این ارور لعنتی دوباره میاد

benighted.boy
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1386, 18:51 عصر
موقعی که داری ستاپ میسازی تمام فایلهایی که تو برنامت داری استفاده میکنی از جمله ocx و dll رو اد می کنی ؟
من با install shielld تا حالا مشکل نداشتم اما با pakeager خود vb که کارمی کردم از این گیرا میداد.

CodeMasterX
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1386, 20:08 عصر
دوست عزیز این خطا مربوط به این میشه:

1 - یا فایل مورد نظر رو برای کپی در سیستم کاربر پیدا نمیکنه.
2 - اطلاعات فایلی که توی پکیج قرار گرفته با اطلاعات نصب تداخل داره.مثلا فرض کن شما میگی فایل x رو با مشخصات y روی سیستم نصب کن،ولی اینجا فایل x مشخصلاتش به z تغییر کرده.
3 - فایلی که داره کپی میشه مورد استفاده سیستم هست و یا نسخه های دیگه ای از اون روی سیستم موجود هستن که اجازه جایگزینی نمیدن.

این جور خطا ها در InstallShield متداول هست چون خیلی حساس هست به اطلاعات فایل ها و کل اطلاعات پکیج.شما از توی خود InstallShield تست کن ببین این خطا رو روی کدوم فایل میده،بعد اسم فایل و مورد استفاده اش رو همینجا بذار تا دقیق تر بشه جواب داد.