PDA

View Full Version : سوال در مورد چگونگی محدود کردن گزارش؟؟؟

atn_1366
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1386, 21:25 عصر
سلام به دوستان عزیز ...

من تازه کار هستم و خیلی چیز ها رو نمیدونم ولی یه table،FormوReport درست کردم که برای دریافت اطلاعات مشتریان است ولی مشکل اینجاست که من میخوام وقتی اطلاعات در فرم زده میشود کلیدی در بالای فرم باشد که بازدن آن همین اطلاعات فرم به صورت صفحه Report پرینت شود ...
من بالای فرم یک Buttom گذاشتم که وقتی فرم رو پر میکنم و بعد اون کلید رو میزنم به صفحه گزارشات میره و پرینت Preview میکنه ولی همه record ها در گزارش هست و من میخوام فقط همین اطلاعات جدیدی رو که در فرم وارد کردم رو گزارش بده و پرینت کنه ...!!!

میشه لطف کنید و راهنمایی کنید که باید چیکار کنم ؟ اصلاً میشه همچین کاری رو کرد ...؟؟؟؟

با تشکر از همگی دوستان .

HamedRep
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1386, 23:05 عصر
سلام.
شما باید دقیقاً بگید که از چی استفاده می‌کنید و وقتی که کاربر دکمه را می‌زند، دقیقاً چه اتفاقی می‌افتد.
قطعاً باید توی گزارش از Data Set ی استفاده کنید که فیلتر شده .

mohsenaminzare
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1386, 23:16 عصر
فایل نمونه رو نگاه کن !

atn_1366
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1386, 23:38 عصر
ممنون از شما که توجه کردید ..
من فایل دیتابیس رو برای شما میذارم فکر کنم اینجوری شما بهتر بتونید من رو راهنمایی کنید و بهم کمک کنید که چی کار کنم ...

باز مرسی از همگی ...

راستی فراموش کردم که بگم ... فایل Access 2007 هست و چون از Attach در آن استفاده کردم بصورت 2003 ذخیره نمیشه ... اگه مشکلی بود لطفاً بهم بگید Attach رو حذف کنم و با فرمت 2003 بذارم ...

با تشکر

atn_1366
پنج شنبه 27 اردیبهشت 1386, 14:54 عصر
ببخشید که میپرسم ولی از دوستان کسی هنوز نتونسته به من کمک کنه ؟؟؟؟؟
من خیلی به این دیتابیس احتیاج دارم ...
مرسی...

مهدی قربانی
پنج شنبه 27 اردیبهشت 1386, 14:59 عصر
سلام
نمونه فایلت تبدیل کن به 2003 بعد آپلودش کن

انگوران
پنج شنبه 27 اردیبهشت 1386, 15:21 عصر
شما باید کدی به شکل زیر در قسمت creteria مربوط به کویری مبنای گزارش و زیر فیلد شماره مشتری بنویسید .
forms!form1!shomaremoshtari
که forms ثابت و form1 نام همان فرمی است که می خواهید اطلاعات رکورد جاری اون در گزارش نشون داده بشه و shomaremoshtari هم نام فیلد شماره مشتری می باشد .

atn_1366
پنج شنبه 27 اردیبهشت 1386, 15:26 عصر
ممنون از توجه دوستان ...
فایل با فرمت 2003 رو قرار دادم ...

باتشکر فراوان ...

atn_1366
پنج شنبه 27 اردیبهشت 1386, 15:56 عصر
انگوران جان ... واقعاً نمیدونم چطوری لطف شما رو جبران کنم و چطوری از خجالتتون در بیام ...
واقعاً ممنونم ... کدی که شما دادید جواب داد ...مشکلم کاملاً حل شد ...

مرسی ...

بانی کوچولو
سه شنبه 10 اردیبهشت 1387, 21:11 عصر
چگونه می توان با اکسس سیستمی درست کرد که ساعات ورود وخروج را به طور خودکار ثبت کند و سپس کارکرد را محاسبه کند؟

amirzazadeh
چهارشنبه 11 اردیبهشت 1387, 09:18 صبح
چگونه می توان با اکسس سیستمی درست کرد که ساعات ورود وخروج را به طور خودکار ثبت کند و سپس کارکرد را محاسبه کند؟
دوست من اين چيزي كه شما مي خواهين يك برنامه كامله كه محلش اينجا نيست پيشنهاد ميكنم اول مطالب مورد نظرتون جستجو كنين وبعد فقط براي مواردي كه به مشكل برخوردين از دوستان كمك بگيرين

HPARHIZI
چهارشنبه 11 اردیبهشت 1387, 16:08 عصر
دوستان من هم يه سئوال داشتم حالا اگه بخوايم از فرم جاري با استفاده از قراردادن يك دكمهPRINTPRIVEIW بگيريم چه بايد بكنيم .... من فقط ميتونم پرينت مستقيم بگيرم ممنون

مهدی قربانی
چهارشنبه 11 اردیبهشت 1387, 16:43 عصر
سلام
HPARHIZI عزيز موضوع اين تاپيك چيز ديگه ايه و سئوال شما هم يه موضوع ديگه لطف كنيد سئوال رو در يك تاپيك جديد مطرح بفرمائيد تا هم بصورت جداگانه پاسخ داده بشه و همينطور بدرد بقيه بخوره اينطوري فقط موضوعات به هم مي پيچه و قابليتي براي كاربران نخواهد داشت .
موفق باشيد

بانی کوچولو
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1387, 18:40 عصر
من نمی دانم از چه تابعی استفاده کنم تا ورود و خروج به طور خودکار ثبت گردد؟

بانی کوچولو
یک شنبه 22 اردیبهشت 1387, 14:24 عصر
من میخواهم یک سیستم حضور وغیاب با اکسس طراحی کنم . نمیدانم چه تابعی استفاده کنم که ورود و خروج به طور خودکار بر اساس ساعت سیستم وارد شوند .