PDA

View Full Version : E-Book Maker Source

loads
شنبه 29 اردیبهشت 1386, 11:11 صبح
سلام دوستان
من سورس یه ebook maker رو میخواستم . ممنون میشم اگه کمک کنید .

CodeMasterX
یک شنبه 30 اردیبهشت 1386, 00:30 صبح
این برنامه از فایل های HTML فایل اجرایی میسازه یعنی همون eBook شما در قالب EXE.
تغییرات شخصی هم به عهده خودتون.

موفق باشید.

loads
یک شنبه 30 اردیبهشت 1386, 10:00 صبح
CodeMasterX عزیز خیلی ممنون از توجه شما ، یه سوال داشتم خودتون با این برنامه کار کردید ؟ من هر کاری میکنم این پیامو میده (تصویر ضمیمه)

CodeMasterX
یک شنبه 30 اردیبهشت 1386, 12:56 عصر
من که تاحالا همچین مشکلی توش ندیدم،بله من باهاش کار میکنم،یه سری تغییرات توش دادم و استفاده شخصی میکنم ازش.
ببین شما سندهای راهنمای برنامه رو خوب بخون،مثلا فایل ها باید حتما HTML,HTM باشن و یا اینکه فایل نخست این فایل ها باید با نام index باشه و از اینجور قوانین.

loads
یک شنبه 30 اردیبهشت 1386, 14:22 عصر
من که تاحالا همچین مشکلی توش ندیدم،بله من باهاش کار میکنم،یه سری تغییرات توش دادم و استفاده شخصی میکنم ازش.
ببین شما سندهای راهنمای برنامه رو خوب بخون،مثلا فایل ها باید حتما HTML,HTM باشن و یا اینکه فایل نخست این فایل ها باید با نام index باشه و از اینجور قوانین.

همه چی رو به دقت چک کردم ولی همون خطا رو میده ، میشه شما بگید چه مراحلی رو تا کامپایل exe طی میکونید ؟ سورس دیگه ای ندارید ؟

CodeMasterX
یک شنبه 30 اردیبهشت 1386, 15:13 عصر
مراحل خاصی نداره.شما یه سری فایل HTML رو تو یه شاخه قرار میدی و مسیر پوشه رو به برنامه میدی و اسم فایل index رو هم به عنوان فایل مبدا سهش معرفی میکنی.یه سری اطلاعات فایل خروجی رو هم میدی و بعد کامپایل میکنی.
اگر این برنامه هنوز هم مشکل داره میگردم برات سورس دیگه ای میذارم.

loads
یک شنبه 30 اردیبهشت 1386, 16:46 عصر
میگردم برات سورس دیگه ای میذارم.

ممنون میشم دوست عزیز .

CodeMasterX
دوشنبه 31 اردیبهشت 1386, 06:53 صبح
آقا من گشتم ولی چیز به درد بخوری پیدا نکردم.این سورس بهترین نمونه ای هست که پیدا کردم.
من که تو کار باهاش مشکل ندارم،چکش میکنم خطاهای احتمالی رو برطرف میکنم و دوباره آپ می کنم.

loads
دوشنبه 31 اردیبهشت 1386, 10:17 صبح
آقا من گشتم ولی چیز به درد بخوری پیدا نکردم.این سورس بهترین نمونه ای هست که پیدا کردم.
من که تو کار باهاش مشکل ندارم،چکش میکنم خطاهای احتمالی رو برطرف میکنم و دوباره آپ می کنم.

تا همینجاش هم خیلی لطف کردی ، ممنونم . خودمم روش کار میکنم شاید حل شد