PDA

View Full Version : مقالات آموزشی KDTele ...

Mahmood_M
دوشنبه 31 اردیبهشت 1386, 05:26 صبح
سلام

(( به روز شد :: 02 / 04 / 1386 ))
قصد دارم در طی چند مقاله مطالبی در رابطه با کامپوننت KDTele رو در اختیار دوستان بزارم ...

بخش اول : طریقه ارتباط با تلفن ، تشخیص خطوط ، تماس ، قطع ارتباط و ...
لینک دانلود PDF مقاله ( همراه سورس برنامه نمونه مقاله ) : ( حجم : 611 کیلوبایت )
http://www.parsaspace.com/nabegheh/Learning/KDTele/KDLearnPart1.rar
-----------------------
بخش دوم : تشخیص تماس ، پخش فایل صوتی ، ضبط صدا ، تشخیص دکمه های فشرده شده ، نمایش زمان مکالمه و ...
لینک دانلود PDF مقاله ( همراه سورس برنامه نمونه مقاله ) : ( حجم : 621 کیلوبایت )
http://www.parsaspace.com/nabegheh/Learning/KDTele/KDLearnPart2.rar
-----------------------
بخش سوم : ارسال و دریافت فکس
لینک دانلود PDF مقاله ( همراه با سورس برنامه نمونه مقاله ) : ( حجم : 725 کیلوبایت )
http://www.parsaspace.com/nabegheh/Learning/KDTele/KDLearnPart3.rar
-----------------------
بخش چهارم ( بخش آخر ) : نکاتی در مورد KDTele
لینک دانلود PDF مقاله ( بدون سورس ) : ( حجم : 110 کیلوبایت )
http://www.parsaspace.com/nabegheh/Learning/KDTele/KDLearnPart4.rar
-----------------------
امیدوارم ، مقالات مفید بوده باشند ، سطح مقالات پایین بود ولی فکر کنم برای کسانی که قصد شروع داشتن خوب بود ...
اگر مشکل فنی ( که حتما هست ) یا غلط املایی !! یا هر مشکل دیگه ای دیدید ، معذرت خواهی من رو بپذیرید ...

به تازگی مشکل فیلتر شدن سایت ParsaSpace پیش اومده ، به همین دلیل کل مقالات رو در یک فایل Rar در سایت RapidShare آپلود کردم که میتونید از این آدرس دانلود کنید (http://rapidshare.com/files/87404135/KDTele.rar.html)

امیدوارم مفید باشه ...
موفق و پیروز باشید ...

nasr
دوشنبه 31 اردیبهشت 1386, 07:55 صبح
حتما زود به زود Update می کنی دیگه!!!

نه؟

چون معمولا این قبیل مقالات ادامه پیدا نمی کنه!!

MNosouhi
دوشنبه 31 اردیبهشت 1386, 11:41 صبح
من با مثال های خود kdtel میتونم شماره گیری کنم ، اما با مثال شما نه ، وقتی مودم رو انتخاب می کنم ،اکتیو نمیکنهو پیغام خطا میده.

Mahmood_M
دوشنبه 31 اردیبهشت 1386, 15:36 عصر
سلام

حتما زود به زود Update می کنی دیگه!!!
سعی می کنم به زودی قسمت 2 رو هم آپلود کنم ( دارم می نویسم ) ...

من با مثال های خود kdtel میتونم شماره گیری کنم ، اما با مثال شما نه ، وقتی مودم رو انتخاب می کنم ،اکتیو نمیکنهو پیغام خطا میده.
مثال کامپوننت KDTele ، خط اولی رو که پیدا میکنه فعال میکنه که همون مودم هست و اگه توجه کنید در سورس مثال KDTele و در OnCreate فرم نوشته شده ( خط دارای شماره 0 ) ، ولی ما در لیستی که ایجاد میکنیم ، علاوه بر مودم خطهای دیگکه ای هم هستند ، درواقع هر کدوم از امکاناتی که KDTele به عنوان یک خط شناسایی می کنه لیست میشن ، ولی همشون فعال نخواهند شد ، شما باید از توی اون لیست مودم مورد نظر رو انتخاب کنید که معمولا همون گزینه اول درون لیست هست ، من دوباره تست کردم و مشکلی نداشتم ، ولی اگه باز هم مشکلی بود ، متن پیغام رو بنویسید ...

با تشکر از دوستان به خاطر نظرات شون ...
به زودی قسمت دوم مقاله در همین تاپیک قرار خواهد گرفت ...

MNosouhi
دوشنبه 31 اردیبهشت 1386, 15:50 عصر
مثال کامپوننت KDTele ، خط اولی رو که پیدا میکنه فعال میکنه که همون مودم هست و اگه توجه کنید در سورس مثال KDTele و در OnCreate فرم نوشته شده ( خط دارای شماره 0 ) ، ولی ما در لیستی که ایجاد میکنیم ، علاوه بر مودم خطهای دیگکه ای هم هستند ، درواقع هر کدوم از امکاناتی که KDTele به عنوان یک خط شناسایی می کنه لیست میشن ، ولی همشون فعال نخواهند شد ، شما باید از توی اون لیست مودم مورد نظر رو انتخاب کنید که معمولا همون گزینه اول درون لیست هست ، من دوباره تست کردم و مشکلی نداشتم ، ولی اگه باز هم مشکلی بود ، متن پیغام رو بنویسید ...
من قبلا با kdtele برنامه نوشته ام و تا اندازه ای با آن آشنایی دارم ، ابتدا مودم رو انتخاب می کنم و بعد روی دکمه فعالسازی کلیک می کنم که خطا دریافت می کنم.
حالا یه سوال ، آیا شما مودمی سراغ دارید که همه امکانات kdtele رو ساپورت کنه؟

Mahmood_M
دوشنبه 31 اردیبهشت 1386, 17:50 عصر
سلام

من قبلا با kdtele برنامه نوشته ام و تا اندازه ای با آن آشنایی دارم ، ابتدا مودم رو انتخاب می کنم و بعد روی دکمه فعالسازی کلیک می کنم که خطا دریافت می کنم.
خوب ، مطمئنا می دونید که دستور فعال کردن خط ، متد LineActive هست ، فکر نکنم کد مشکلی داشته باشه ، چون بازم تست کردم ، شاید مودم رو درست انتخاب نمی کنید ... !

حالا یه سوال ، آیا شما مودمی سراغ دارید که همه امکانات kdtele رو ساپورت کنه؟
در این مورد راستش نمی تونم اطلاعات زیادی بهتون بدم ولی تا اونجا که من شنیدم ، مودمهای External و مودم Creative سازگاری بیشتری دارند ...
مودم خودم ، امکاناتش به صورت زیر است ( با تشخیص KDTele ) :
8564

مدل و نام : PCTel ، HSF 2868 Micro Modem

موفق باشید ...

davoodmz
سه شنبه 01 خرداد 1386, 13:18 عصر
آقا محمود
سلام قبلا توی سایت خودتون لینک دانلود کامپونت راگذاشته بودی ،الان نیست میشه لطفا دوباره بزارید
با تشکر
داود

mehrzad007
سه شنبه 01 خرداد 1386, 19:43 عصر
من یه مودم نیاز دارم که این بتونه شماره رو ارسال کنه اگه اشتباه نکنم DTMF می گن به این امکان؟ (یعنی وصل بشه بعد مثلا کامپیوتر جواب بده بعد این رمز رو ارسال کنه ) . این کمپونت یا هر کمپونت دیگه ای که تست کردین یا مودمی....

ekhorasan
پنج شنبه 03 خرداد 1386, 21:30 عصر
از مطالب خیلی استفاده کردم منتظر قسمت دوم مقالتون هستم

Mahmood_M
دوشنبه 07 خرداد 1386, 02:55 صبح
بخش دوم مقاله در پست اول قرار گرفت ...

موفق باشید ...

davoodmz
دوشنبه 07 خرداد 1386, 07:44 صبح
با سلام
محمود جان لینکشا یک بار دیگه لطفا چک کنید
با تشکر

Valadi
دوشنبه 07 خرداد 1386, 08:07 صبح
لینک مشکلی نداره و احتمالا سرویس اینترنت یا رایانه شما مشکل داره
موفق وموید باشی

davoodmz
دوشنبه 07 خرداد 1386, 09:31 صبح
با سلام من از لینک زیر استفاده کردم
http://www.kaed.com/kdtele/download.html
ولی نشد
باتشکر

Mahmood_M
دوشنبه 07 خرداد 1386, 12:37 عصر
سلام

با سلام من از لینک زیر استفاده کردم
http://www.kaed.com/kdtele/download.html
ولی نشد
باتشکر

از لینک زیر دانلود کنید :
http://www.kaed.com/kdtele3.zip

اگه باز هم مشکل داشت ، از پرکسی استفاده کنید ...

mohsen_developer
سه شنبه 08 خرداد 1386, 12:51 عصر
آقا کارت خیلی درسته بابا ای ول

Arman_1367
سه شنبه 08 خرداد 1386, 23:41 عصر
با مودم من در ویندوز ویستا کار می کنه اما تو ویندوز اکس پی کار نمی کونه کلی پیغام می ده.
درایورشرو هم با سی دی خود مودم نصب می کنم نمی دونم مشکل چیه.!!!!!!!!!!!!

مدل مودم: Generic 56K HCF Data Fax Modem

امید وارم همیشه همه ایرانیان موفق باشند.

یا حق...

Valadi
چهارشنبه 09 خرداد 1386, 07:11 صبح
من خودم با ویندوز Xp تست زدم مشکلی نداشت شاید برای شما
1 - ویندوز مشکل داشته باشد
2 - شاید درایور اصلی مودم را نصب نکردی با شی یعنی مودم های Zoltrix SmartSpirit PCI Modem را در موقع نصب ویندوز به این نام می شناسد Generic 56K HCF Data Fax Modem
به نکات بالا توجه کن
موفق وموید باشی

ekhorasan
چهارشنبه 09 خرداد 1386, 15:30 عصر
یکی از دوستان بنام saeed_m کامپوننت KDTele رو برام ایمیل کرده اگر کسی می خواد به من ایمیل بزنه تا براش فوروارد کنم micro_learn@yahoo.com

ekhorasan
چهارشنبه 16 خرداد 1386, 21:58 عصر
منتظر قسمت سوم هستیم استاد....

Mahmood_M
چهارشنبه 16 خرداد 1386, 22:31 عصر
سلام

منتظر قسمت سوم هستیم استاد....
من قسمت سوم رو حدود 3 روز هست که کامل کردم ولی دنبال یه دستگاه فکس میگشتم که برنامه رو تست کنم ، به زودی می زارم ...

موفق باشید ...

DAMAVAND
چهارشنبه 16 خرداد 1386, 22:40 عصر
سلام
جناب Mahmood_N
بیصبرانه منتظریم !

Mahmood_M
شنبه 19 خرداد 1386, 07:23 صبح
با سلام خدمت همگی ...
قسمت سوم مقاله در پست اول قرار گرفت ...
البته توجه داشته باشید که من برنامه نمونه رو تست نکردم ، و امکان وجود اشتباه هست ، اگر مشکل خاصی دیدید اطلاع بدید ...

موفق و پیروز باشید ...

Mahmood_M
شنبه 02 تیر 1386, 15:25 عصر
با سلام
قسمت چهارم ( آخر ) مقاله در سایت قرار گرفت ...

با آرزوی موفقیت برای همگی ...

nassim_20
دوشنبه 04 تیر 1386, 11:38 صبح
آقا محمود مقاله ات رو خیلی خوب نوشته بودی و برای من که تازه کار در این وادی بودم واقعا کارساز بود
ولی دو تا سوال داشتم اول اینکه :
زمانیکه تلفن زنگ می خوره پیغام زیر رو می ده:
Another Application request in progress. Wait untile is Compelet

دوم اینکه:
مشکل در ضبط صدای طرف مقابل است در مسیر ذکر شده فایل مورد نظر ایجاد می شه که من با فرمت WAVذخیره میکنم ولی اجرا نمیشه و در ضمن برای هر مدت مکالمه ای سایز این فایل تنها 64 کیلوبایت است...

باز هم ممنون هستم

kimia1
شنبه 09 تیر 1386, 09:22 صبح
من یه برنامه تست از وبلاگ http://www.delphigroup.blogfa.com/ گرفتم و اون را تست کردم. در یک قسمت که قرار است شماره ای گرفته شود و پیغامی پخش شود، به محض زنگ خوردن گوشی مقابل(و حتی قبل از برداشتن گوشی توسط مخاطب)، شروع به پخش فایل صوتی میکند. می خواستم ببینم چطور میشه کنترل کرد که پس از برداشتن گوشی توسط مخاطب پیام پخش شود.

Mahmood_M
شنبه 09 تیر 1386, 12:45 عصر
سلام

Another Application request in progress. Wait untile is Compelet
مطمئنید که برنامه ی دیگه ای از تلفن استفاده نمی کنه یا تلفن به وسیله کامیپیوتر استفاده نمی شه ؟ راستش تا حالا به این پیغام برخورد نکرده بودم ولی اون طور که از پیغام پیداست ، برنامه دیگه ای خط رو فعال کرده و داره جواب میده یا ...

مشکل در ضبط صدای طرف مقابل است در مسیر ذکر شده فایل مورد نظر ایجاد می شه که من با فرمت WAVذخیره میکنم ولی اجرا نمیشه و در ضمن برای هر مدت مکالمه ای سایز این فایل تنها 64 کیلوبایت است...

راستش من این مشکل رو ندارم ، شاید از نسخه نمایشی استفاده میکنید که این محدودیت توش هست ...
ولی به زودی راه حل رو بهتون می گم ...

من یه برنامه تست از وبلاگ http://www.delphigroup.blogfa.com/ گرفتم و اون را تست کردم. در یک قسمت که قرار است شماره ای گرفته شود و پیغامی پخش شود، به محض زنگ خوردن گوشی مقابل(و حتی قبل از برداشتن گوشی توسط مخاطب)، شروع به پخش فایل صوتی میکند. می خواستم ببینم چطور میشه کنترل کرد که پس از برداشتن گوشی توسط مخاطب پیام پخش شود.
شما ابتدا مقاله ها رو بخونید ،‌بعد اگه باز هم مشکلی بود سئوالتون رو بپرسید ،‌این موارد در مقاله ها هست ( شماره 2 و 3 ، فکر کنم )

موفق باشید ...

golihaghighi
پنج شنبه 01 شهریور 1386, 12:05 عصر
دستت درد نکنه. عالی بود. من که شروع کردم یه برنامه تلفن گویا بنویسم.

omid_comp
شنبه 10 شهریور 1386, 12:36 عصر
سلام
ممنون فقط یک سوال اینکه چطوری میشه بیشتر از یک خط تلفن را ساپورت کرد و اگه دو خط با هم زنگ بزنند چی میشه؟

vahid64
یک شنبه 11 شهریور 1386, 17:18 عصر
اقا من با هر 4 تا لینک مقالات شما مشکل دارم
این parsspace چه جوریه ؟ نکنه اینم مثل persiangig تو ساعاتی از روز که شلوغه کار نمی کنه ؟
خلاصه لینکها رو چک کنید اگه سالمه به من هم خبر بدید!

javad2000
جمعه 16 شهریور 1386, 03:49 صبح
سلام
من همه تاپیک رو وقت نکردم بخونم. میخواستم بپرسم اگه بخوام یه مودم بگیرم که CallerID و CallWaiting رو توی ایران ساپورت کنه چه مارک و مدلی بگیرم خوبه؟

خیلی ممنون

Valadi
جمعه 16 شهریور 1386, 05:33 صبح
بستگی داره به نوع تجهیزات مخابرات (اگر نگاه خیلی تخصصی داشته باشی )و چه پروتکل هایی را ساپورت می کنه و لی به هر حال زولتریکس اصلی فکر کنم مشکل شما را حل کنه
ضمنا روی کاتالوگ مودم امکاناتی را که داره اشاره کرده

Behiii
جمعه 16 شهریور 1386, 09:22 صبح
آقا ممنون هر چند که هنوز نخوندمشون
بعدا مزاحمتون میشم

vahid64
چهارشنبه 28 شهریور 1386, 20:45 عصر
لینک دانلود کامل فول ورژن KDTele رو هر کی میخواد پیام بده
یا مستقیماً بهم میل بزنید

javad2000
پنج شنبه 29 شهریور 1386, 13:56 عصر
من میخوام.
خیلی ممنون میشم برام بفرستید.
http://smilies.sofrayt.com/fsc/notebook.gif

vahid64
پنج شنبه 29 شهریور 1386, 16:03 عصر
من میخوام.
خیلی ممنون میشم برام بفرستید.
http://smilies.sofrayt.com/fsc/notebook.gif
آقا جواد یا پیام خصوصی بدید یا بهم میل بزنید
من پست قبلی رو ویرایش کردم ولی انگار موفق نشدم منظورم رو درست بیان کنم به هر حال با توجه به قوانین سایت من نمی تونم لینک دانلود رو اینجا قرار بدم.

javad2000
شنبه 31 شهریور 1386, 04:34 صبح
آقا جواد یا پیام خصوصی بدید یا بهم میل بزنید
من پست قبلی رو ویرایش کردم ولی انگار موفق نشدم منظورم رو درست بیان کنم به هر حال با توجه به قوانین سایت من نمی تونم لینک دانلود رو اینجا قرار بدم.
آقا دستت درد نکنه.
منظور رو متوجه شدم. می دونستم شما نمی تونید اینجا بگذارید، اما من که می تونستم همینجا تقاضا کنم!
دریافت شد. خیلی هم ممنون.

In_Chan_Nafar
یک شنبه 01 مهر 1386, 21:49 عصر
دوست عزیز می خواستم بدونم آیا این ابزار قابلیت کار با سانترال را دارد یا خیر
من می خواهم پس از پخش یک پیغام وقتی کاربر شماره داخلی خود را وارد کرد سیستم اتوماتیک کاربر را به داخلی مورد نظر وصل کند

In_Chan_Nafar
پنج شنبه 05 مهر 1386, 16:32 عصر
آقا چی شد کسی جواب ما رو نمی ده؟

willycracker
دوشنبه 28 آبان 1386, 23:28 عصر
سلام
لینکهات کار نمی کنند ، بی زحمت اگر امکانش هست فعالش کن.
یه ندا هم به من بده

یا علی

vahid64
سه شنبه 29 آبان 1386, 00:10 صبح
متاسفانه لینکها از کار افتاده و فعلاً فعال کردنش برام مقدور نیست
اگه این کارو کردم حتماً خبرت می کنم

mortaza94
شنبه 10 آذر 1386, 15:37 عصر
سلام دوستان هر کسی کامپونت Exceletel برای من ارسال کند خیلی ممنون

delphi5
چهارشنبه 14 آذر 1386, 14:24 عصر
دوستان عزیز
من برای مبحث دوم همه کارها را انجام دادم اما زمانی که با این خط تماس گرفته میشود به هیچ عنوان اتفاقی نمی افتد

delphi5
چهارشنبه 14 آذر 1386, 15:13 عصر
جالبه . اون مشکل خود به خود حل شد . اما این مشکل پیش اومده . زمانیکه زنگ میخوره این پبغام رو بهم میده

"another application request is in progress .wait until it is complete"

delphi5
یک شنبه 02 دی 1386, 08:08 صبح
باید با پروکسی بازش کنی

Valadi
دوشنبه 01 بهمن 1386, 11:16 صبح
جناب آقای محمود مهری
خیلی ممنون و از این که زحمت کشیدید و چنین مقاله های عالی را سایت قرار دادید تا همه استفاده کنند
در مقاله دوم
در بخش تشخیص دکمه های فشرده شده
توضیح اجمالی دادید اگر لطف کنید بیشتر توضیح بدید ممنون میشم چون من می خوام برنامه تشخیص بده چه کلید فشرده شده و برای چنین برنامه ای چه کار باید کرد ؟
آخه من در زمینه تجربه ای ندارم

ان شاء الله بتونیم جبران کنیم
با تشکر

Mahmood_M
دوشنبه 01 بهمن 1386, 15:49 عصر
در مقاله دوم
در بخش تشخیص دکمه های فشرده شده
توضیح اجمالی دادید اگر لطف کنید بیشتر توضیح بدید ممنون میشم چون من می خوام برنامه تشخیص بده چه کلید فشرده شده و برای چنین برنامه ای چه کار باید کرد ؟
آخه من در زمینه تجربه ای ندارم
خواهش میکنم ...
توضیح بیشتری نباید نیاز داشته باشه ، بگید مشکلتون چیه ! شاید نکته خاصی باید رعایت بشه ...
یه نکته مهم اینه که گوشی تلفنی که داره دکمه ها رو ارسال میکنه ، در حالت Tone باشه که اکثر گوشیهای امروزی این امکان رو دارند ، قرار دادن در حالت Tone رو می تویند با یک پیغام صوتی به کاربر بگید ...

اگه مشکلتون چیز دیگه ایه بگید ، اگه بتونم کمکتون میکنم ...

موفق باشید ...

nightHunter
شنبه 06 بهمن 1386, 19:50 عصر
با سلام

چطوری میتونم در صورتی که مودم هنگ کنه اونو ری استارت کنم . بعضی مواقع در صورت استفاده از مودم اینترنال بعد از مدتی کار کردن مودم هنگ میکنه ، وقتی برنامه رو میبندم و باز میکنم مشکلم حل میشه ، من از KDTele استفاده میکنم ، میخوام ببینم میشه کاری کرد که نیاز به بستن نرم افزار نباشه و به هر شکل مودم رو ری استارت کنم ؟

متشکرم .

rsheytoonak
دوشنبه 08 بهمن 1386, 14:08 عصر
سلام کسی میدونه این csOfferedCallDropped در kdphon چکار می کنه

Rocker
سه شنبه 09 بهمن 1386, 00:16 صبح
آقا فکر کنم سایت پارس اسپیس فیلتر شده اگه میشه جای دیگه آپلودش کنید میدونم خیلی دیر گفتم این تاپیک ماله قدیماست اما اگر این لطف رو بکنید خیلی خوب میشه.
یا علی!!

Mahmood_M
سه شنبه 09 بهمن 1386, 01:30 صبح
آقا فکر کنم سایت پارس اسپیس فیلتر شده اگه میشه جای دیگه آپلودش کنید میدونم خیلی دیر گفتم این تاپیک ماله قدیماست اما اگر این لطف رو بکنید خیلی خوب میشه.
یا علی!!

لینک جدید در پست اول قرار گرفت ...
هر چهار مقاله رو در یک فایل گذاشتم ( یک فایل rar و در RapidShare قرار دادم ) ...

موفق باشید ...

babak_delphi
یک شنبه 14 بهمن 1386, 20:16 عصر
در مورد باز نشدن لینک :
می تونید از یک سایت شکننده ف یل ت ر استفاده کنید
جواب میده

Mahmood_M
یک شنبه 14 بهمن 1386, 21:42 عصر
برای حل مشکل فیترینگ این لینکها ، دامین .com مروبطه به لینکها رو به .ir تغییر بدید ( تا اطلاع ثانوی ) ، لینکهای سایت ParsaSpace به زودی درست میشه ...

موفق باشید ...

roya jalali
دوشنبه 14 مرداد 1387, 11:23 صبح
سلام
من از این کامپوننت استفاده کردم خیلی خوب بود ولی به مشکل های بدی برخوردم ممنون می شم جوابم رو بدید
توی case call state وقتی برنامه cs ها رو بررسی می کنه به cs Remotepartydisconnected که می رسد اتصال رو قطع می کند هم در قسمت شماره گیری هم برای ارسال فکس نمی دونم چیکارش کنم من دقیقاً با استفاده از پی دی اف های شما پیش رفتم ممنون می شم جواب بدید
در ضمن نسخه KD tele بدون کرک هست کرکش رو از کجا باید گیر آورد؟؟؟؟؟؟؟؟/

pm_hamze
پنج شنبه 17 مرداد 1387, 03:01 صبح
دوست عزیز یه سری ضعفهایی این کامپوننت داره اگه براتون بنویسم می تونید حلش کنید...

Amhossein
سه شنبه 12 شهریور 1387, 09:24 صبح
باسلام خدمت دوستان سوال من این است که آیا نوع مودم برای KDTele مهم است ؟ مودم من
motorola voiceSURFR 56k External PnP می باشد که متاسفانه برای ضبط مکالمه فقط صدای تماس گیرنده ضبط میشود خواهش می کنم در صورت امکان راهنایی بفرمایید با تشکر

Amhossein
سه شنبه 12 شهریور 1387, 09:27 صبح
باسلام خدمت آقا محمود: سوال من این است که آیا نوع مودم برای KDTele مهم است ؟ مودم من
motorola voiceSURFR 56k External PnP می باشد که متاسفانه برای ضبط مکالمه فقط صدای تماس گیرنده ضبط میشود خواهش می کنم در صورت امکان راهنایی بفرمایید با تشکر

aserfg
سه شنبه 12 شهریور 1387, 16:58 عصر
بلي اين كامپوننت با بعضي مودمها مشكل داره.

دنیای دلفی
سه شنبه 12 شهریور 1387, 17:46 عصر
يكي از بهترين مودم ها كه با اين كامپوننت كار ميكنه Zoltrix 3 Chip است .

sarbandi
سه شنبه 19 شهریور 1387, 13:21 عصر
سلام
کامپونت رو دارم اما متاسقانه به دلیل Wazarبودن نمی تونم تو سایت برزارم یا لینک بدم
هر کی می خواد میل بزند
mohammadsarbandi@yahoo.com mohammadsarbandi@gmail.com
روی مودم ZOLTRIX 3CH من 100 درصد جواب گرفتم قیمت مودم تو کاشان 14000 تومان
متاسفانه دفعات قبلی آپلود کردم اما اقای کشاورز به دلیل وزرا بودن پاک کردن

مودم های زولتریکس و ساپرت نمی کنه فقط مودم ZOLTRIX 3CH رو ساپرورت می کنه
در ضمن باید تو تنظیمات مودم کشور را از ایران به امریکا تغییر بدهید
برای مودم های زولتریکس USA باید حتما انتخاب شود تا کار کند دلیلش و نمی دونم

Valadi
سه شنبه 19 شهریور 1387, 17:30 عصر
تمام نسخه های که در مورد محصولات این شرکت تولید کننده و این کامپونت هست همه کرک هستند و در بعضی مواقع به مشکل می خوره . من محصولات این شرکت بصورت فول سورس و ریجستر شده دارم

babak_delphi
دوشنبه 25 شهریور 1387, 12:51 عصر
جناب sarbandi
آیا با اون مودم کالرآیدی هم کار میکنه؟

MOJTABAATEFEH
جمعه 05 مهر 1387, 17:41 عصر
امكان زياد مودم شما زولتريكس است من هم اين مشكل را داشتم اما با آپديت كردن درايور اين مودم مشكلش رفع مي شه

موفق باشي

benyamin_kb
دوشنبه 22 مهر 1387, 11:57 صبح
سلام
من طبق کدهای مقاله پیش رفتم ولی وقتی در قسمت لاین فعال اسم مودم (Generic 56K HCF Data Fax Modem #2) رو انتخاب می کنم این ارور رو میده :
(the telephony device is not compatible with the value specified by the mediaMode property)

sarbandi
سه شنبه 18 فروردین 1388, 04:00 صبح
جناب sarbandi
آیا با اون مودم کالرآیدی هم کار میکنه؟

بله من با مودم Zoltrix 3 Chipset 56k
with voice mail speakerphone
جواب گرفتم و هیچ مشکلی هم نداشتم

شکل مودمش اینه
http://www.digikala.com/reviews/Computers/Modem/Zoltrix/Internal%20Z919/Images/Main-Medium.jpg
http://www.digikala.com/reviews/Computers/Modem/Zoltrix/Internal%203%20Chipset%2056K/Images/Preview.jpg

sarbandi
دوشنبه 04 خرداد 1388, 03:41 صبح
بله اقا بابک با اون مودم کار می کنه و شماره رو نشون می دهد