PDA

View Full Version : یافتن رمز user های sql server

testym2007
سه شنبه 01 خرداد 1386, 09:34 صبح
با سلام به همگی دوستان
من میخوام به کمک دلفی با sql server که روی server هست ارتباط برقرار کنم ولی رمز login شدن رو ندارم آیا راهی هست که بتونم رمز رو پیدا کنم و آیا نرم افزاری وجود داره که با ارتباط با سرور رمز رو پیدا کنه. مثل نرم افزاری که رمز فایلهای Zip یا Rar رو پیدا میکنه.
پیشاپیش از همه دوستانی که راهنمایی میکنند تشکر میکنم

h_sadeghynejad
سه شنبه 01 خرداد 1386, 21:07 عصر
اگه منظورت اینه که بتونی sql رو هک کنی و رمز اون رو بشکنی یه برنامه هستش به نام password kit enterprise 7 که یکی از امکاناتی که داره فایل دیتای دیتابیس Master رو بهش میدی اون هم تمام user ها و Password اونا رو بهت میده

h_sadeghynejad
سه شنبه 01 خرداد 1386, 21:13 عصر
راستی یه چیز آدرس فایل دیتای دیتابیس Master

DriveName:\Program Files\Microsoft SQL Server\MSSQL\Data\master.mdf

موفق باشی
البته توی راه درست ازش استفاده کن

testym2007
چهارشنبه 02 خرداد 1386, 10:56 صبح
از راهنماییتون ممنون
قصد هک کردن ندارم ، من به تازگی تو یه شرکت مشغول به کار شدم و نفر قبلی که اینجا بوده هم روی سرور و هم روی Sql پسورد گذاشته و حاضر به همکاری نیست. حالا به مشکل برخورد کردیم و میخوایم وارد sql بشیم و یکسری از جداول برنامه رو تغییر بدیم ، که هر تلاشی میکنیم بی نتیجه است.

DonetKarvb
شنبه 05 خرداد 1386, 14:38 عصر
پسورد ها در SQL Server به صورت hash ذخیره میشوند. این بدان معناست که شما قابلیت بازیابی این پسورد ها رو ندارید و تنها میتوانید که این پسورد ها را Reset کنید.

برای راهنمایی در شرایط شما نیاز به توضیحات بیشتری هست. مثلا" الان به هیچ وجه ننمی توانید کانکت شوید؟ یا اگر می توانید کانکت شوید تا چه حد دسترسی دارید و...؟
شما میتونید سرویس SQL Server رو استاپ کنید و از فایل های دیتابیس کپی بگیرید . inctance قبلی را پاک کنید و یک اینتس جدید ایجاد کنید.

حامد مصافی
شنبه 05 خرداد 1386, 19:21 عصر
@ h_sadeghynejad (http://www.barnamenevis.org/forum/member.php?u=34530) :
میشه یه لینک بذارید؟؟؟

AminSobati
دوشنبه 07 خرداد 1386, 13:37 عصر
میتونین SQL Server رو Unisntall کنین و یک Instance جدید نصب کنین. دیتابیسها رو در سرویس جدید Attach کنین

hmm
دوشنبه 07 خرداد 1386, 14:30 عصر
اگر نرم افزار دیگه ای داره از اون بانک استفاده میکنه میشه از ابزارهایی یوزر و پسور کانکت شدن اون نرم افزار رو بدست آورد

linux
دوشنبه 14 خرداد 1386, 15:41 عصر
از راهنماییتون ممنون
قصد هک کردن ندارم ، من به تازگی تو یه شرکت مشغول به کار شدم و نفر قبلی که اینجا بوده هم روی سرور و هم روی Sql پسورد گذاشته و حاضر به همکاری نیست. حالا به مشکل برخورد کردیم و میخوایم وارد sql بشیم و یکسری از جداول برنامه رو تغییر بدیم ، که هر تلاشی میکنیم بی نتیجه است.
http://lastbit.com/sqlpassword/?src=prg
با این برنامه می توانید پسورد هر کاربری را که خواستید ری ست کنید البته نسخه کامل برنامه را اگر داشته باشید.