PDA

View Full Version : نصب دات نت نیوک و استفاده از آن ....؟

daneshpazho
یک شنبه 06 خرداد 1386, 14:51 عصر
با سلام
من میخواهم از دات نت نیوک استفاده کنم ولی به مشکل بر خوردم.
کسی هست که بتونه در مورد نصب دات نت نیوک و استفاده از اون به من کمک کنه؟
( تو قسمت پایگاه داده با مشکل مواجه شدم)
پیشا پیش متشکر.

azmoodeh
یک شنبه 06 خرداد 1386, 15:39 عصر
سلام
خوب دقیقا مشکل رو بنویسید . :اشتباه:
DNN ایراد های مختلفی موقع نصب می گیره ، واضح بنویسید کجا چه اتفاقی میوفته

سار
دوشنبه 07 خرداد 1386, 09:03 صبح
Error رو بنویسید تا راه حل را برسی کنیم.
نصبش خیلی سخت نیست فقط چند نکته را باید در موقع نصب رعایت کنی. من تاحالا مشکلی نداشتم.

brinkster
سه شنبه 08 خرداد 1386, 12:03 عصر
سلام دوستان عزیز این دات نت نیوک رو برای ما بزارید تا ما هم نصب کنیم :قلب:

daneshpazho
سه شنبه 08 خرداد 1386, 18:13 عصر
شما می تونید تو خود سایت دات نت نیوک عضو شید و دانلود کنید .
www.dotnetnuke.com

daneshpazho
سه شنبه 08 خرداد 1386, 18:16 عصر
مشکل من تو نصبش تو قسمت دیتابیس هست .
جایی که باید نام دیتابیس و مشخصات کانکشن رو وارد کنم .
error کانکشن میده.
( اگه بتونید آموزشش رو بگذارید که هم من و هم کسایی که مشکل دارند بتونند استفاده کنند متشکر میشم.)

yavari
سه شنبه 08 خرداد 1386, 20:59 عصر
سلام

منم مشکل دارم !

نصبش خیلی سخت نیست فقط چند نکته را باید در موقع نصب رعایت کنی.

میشه اون چند نکته رو عنوان کنید !
اینم گیر من !

ممنون

tc1000
چهارشنبه 09 خرداد 1386, 02:19 صبح
من در هاستی که دارم این نرم افزار رو جرع Applicaion ها گذاشته و قابل نصب هستش اگر کمکی از دست من هم برمیاد بگید

azmoodeh
چهارشنبه 09 خرداد 1386, 06:00 صبح
به قسمت کاربران ویندوزتان مراجعه کنید .
یک کاربر به نام ASPNET یا کاربری با نامی شبیه همین ( دارای پسوند ) هستید. به این کاربر روی فولدری که دات نت نیوک را نصب کرده اید مجوز های کامل را بدهید. ولی بعد اگر که مشکلتان حل شد و قرار بود این وب سایت را برای همه Publish کنید حتما مباحث ACL در IIS را مطالعه کنید

موفق باشید

rtech
چهارشنبه 09 خرداد 1386, 09:38 صبح
کلا دات نت نیوک توی نصب خیلی ایراد میگیره مخصوصا ورژن آخر یعنی 4.5.1 ولی این مشکلات رو خیلی ساده میشه حل کرد سختیش فقط تنظیمات دیتابیس هست

daneshpazho
جمعه 11 خرداد 1386, 15:42 عصر
کلا دات نت نیوک توی نصب خیلی ایراد میگیره مخصوصا ورژن آخر یعنی 4.5.1 ولی این مشکلات رو خیلی ساده میشه حل کرد سختیش فقط تنظیمات دیتابیس هست
ممنون میشم اگر این تنظیمات مربوط به دیتابیس رو توضیح بدین.

سار
شنبه 12 خرداد 1386, 09:44 صبح
یک نکته و یک تجربه:
تصور نکن وقتی از DB خطا تولید میکنه حتمن مشکل از DB هست.
DB هیچی نمیخواد جز یک DB خالی با یک User و Pass.
نکات دیگه مهمی وجود داره که مثلن یکی از اونها اینه که در Root شما هیچ فولدری به نام Admin نباید باشه که اکثر هاست ها این فولدر رو دارن.
دوم اینکه Host تو خیلی مهم هست.
از خود سایتش PDFهای نصبش رو بگیر و مطالعه کن.

eskandary.a
سه شنبه 29 بهمن 1387, 13:19 عصر
با سلام
پس از نصب دات نت نیوک در Server 2003 با آدرس ip به صورت 192.168.10.254 از طریق IIS و Browser باز می شود اما وقتی در Browser سیستم دیگری در همان شبکه آدرس Http://192.168.10.254 را تایپ می کنم آدرس به http://localhost تغییر می کند و خطای the page can not be display باز می شود لطفا راهنمایی کنید. eskandary.a@gmail.com

malkan
پنج شنبه 07 آبان 1388, 21:10 عصر
سلام دوستان
من میخوام تو دات نت نیوک پایگاه داده داشته باشم تا اطلاعاتم از روی پایگاه داده وارد صفحه مورد نظرم بشه. از دوستان که پرسیدم گفتن باید خودت ماژول بنویسی.
سوال من اینه چجوری باید ماژول بنویسم؟
ممنون
ملکان

promazaheri
یک شنبه 22 آذر 1388, 16:12 عصر
سلام به دوستان عزیز

ایم برنامه در حدی ک شما احتیاج دارید نیاز اضافه کردن ماژول ندارد
شما با مطالعه ebook های سایت dotnetnuke می توانید این نیاز خود رابه راحتی براورده کنید

موفق و پایدار باشید.

ehsan2007
یک شنبه 22 آذر 1388, 22:45 عصر
سلام

پس از نصب دات نت نیوک در Server 2003 با آدرس ip به صورت 192.168.10.254 از طریق IIS و Browser باز می شود اما وقتی در Browser سیستم دیگری در همان شبکه آدرس Http://192.168.10.254 (Http://192.168.10.254) را تایپ می کنم آدرس به http://localhost (http://localhost) تغییر می کند و خطای the page can not be display باز می شود لطفا راهنمایی کنید. eskandary.a@gmail.com (eskandary.a@gmail.com)
به قسمت تنظیمات هاست خود dnn باید بروید منظورم اینکه به سایتتون از طریق یوزر هاست لوگین باید بکنید آیپی رو وارد کنید تا روی سیستم های دیگه هم وارد بشه شما هنگام نصب فقط localhost سرور خودتونو وارد کردید

من میخوام تو دات نت نیوک پایگاه داده داشته باشم تا اطلاعاتم از روی پایگاه داده وارد صفحه مورد نظرم بشه
مگه دات نت نیوک بدون پایگاه داده هستش !!شما اگه ماژول خبر میخوای بگو برات بفرستم didare.tanha@gmail.com

arash75
پنج شنبه 13 آبان 1389, 14:56 عصر
سلام دوستان
من کار با دات نت نیوک رو تازه شروع کردم میخوام از نسخه 4.0.3 اون استفاده کنم چون آموزش این ورژنش رو دارم از دوستان کسی میتونه این ورژن رو واسم بفرسته؟
از سایت dotnetnuke.com هم نتونستم دانلود کنم.

sam166
پنج شنبه 13 آبان 1389, 15:46 عصر
تو سایت IRANDNN.ir (http://irandnn.ir) میتونید دات نت رو دانولد کنید
موقع نصبم هیچ ایرادی نمیده

hosseinrezaei
دوشنبه 04 بهمن 1389, 13:55 عصر
سلام دوستان عزیز
من آخرین نسخه دات نت نیوک را را دانلود کرده ام،و تمام مقدمات نصب را انجام داده ام
اما هنگامی که می خواهم در مرورگر ان را باز و باقی مراحل را انجام بدهم
با پیغام خطای زیر مواجه می شوم.
-----------------------------------------------------

Error Summary
HTTP Error 500.19 - Internal Server Error
The requested page cannot be accessed because the related configuration data for the page is invalid.

--------------------------------------------
لطفا دوستان منو راهنمایی کنند تا بتوانم با این برنامه کار کنم
راستی من این برنامه را بر روی ویندوز سون و نرم افزار ای کیو ال سرور 2008 ،(غیر اکسپرس) را می خواهم نصب کنم
ممنون

a_rezam
جمعه 09 اسفند 1392, 17:25 عصر
سلام
یه سرور نیست که بشه ازش این DNN 6.01.02 v رو با خیال راحت دانلود کرد
هرکاری میکنم نمیتونم با IDM دانلودش کنم و دانلودش 6 ساعت برام طول میکشه و لینکش بسته میشه
جایی هست که بشه راحت دانلودش کرد
ممنون