PDA

View Full Version : فایل چند کیلوبایتی که موقع کپی از آن به یک گیگ می رسه

r_o_o_z_y
دوشنبه 07 خرداد 1386, 09:14 صبح
سلام
بسیاری از دوستان حتما با این نوع فایل ها که برای قفل کردن و جلوگیری از کپی کردن یک سی دی یا فولدر استفاده می شه را دیدین!
من سه تا سوءال داشتم !
1-این فایل ها را چه طوری می شه ساخت ؟!
2-این فایل ها اصلا چه طوری کپی می شن ؟!
3-ساختار کلی این جور قفل ها چی هستش؟!

از اساتید ممنونم اگر کمکم کنن :لبخندساده:

Bahram0110
دوشنبه 07 خرداد 1386, 11:05 صبح
1 - Tz Copy Protection
2 - باید Dump بشن البته تو همه موارد جواب نمی ده
3 - مزخرف

CodeMasterX
دوشنبه 07 خرداد 1386, 11:10 صبح
بهتر بود تو بخش امنیت نرم افزار مطرح میشد.
ساختن دستی این کارها نه به صرفه هست و نه آسون و در آخر نه عاقلانه!
همچین روشی رو من اصلا توصیه نمیکنم به قول دوستمون مزخرفه!
شما میتونی از برنامه ای که ایشون اسم بردن استفاده کنی اگر خواستی سورس این برنامه رو با وی بی 6 و دلفی 7 هم دارم بگو تا برات میل کنم.

mehdimehdimehdi
دوشنبه 07 خرداد 1386, 11:40 صبح
سلام
من مدتی قبل با یکی از CD هایی که با این روش محافظت! شده بود برخورد کردم ولی به راحتی آب خوردن تونستم توی Suse Linux ازش کپی بگیرم. بنظرم خیلی روش جالبی برای قفل گذاری نیست.

موفق باشید.

CodeMasterX
دوشنبه 07 خرداد 1386, 16:23 عصر
این روش به نظر من احمقانه است اگر از براتون الگوریتم امنیتی اش رو توضیح بدم خندتون میگیره.اصلا قابل ازمینان نیست ولی هنوز هم استفاده میشه.به نظر شخص من قفل های نرم افزاری خیلی بهترن تا این فایل ها و قفل های USB و غیره.

perfeshnal
دوشنبه 07 خرداد 1386, 23:00 عصر
سلام
جناب CodeMasterX درست میگن البته شما می تونید از قفل های تلفنی هم استفاده کنید
یکی از تاپیک های مهم دراین بخش به قفلهای نرم افزاری اختصاص داده شده می تونید در اونجا سوالات خودتون رو مطرح کنید.

Keramatifar
سه شنبه 08 خرداد 1386, 10:30 صبح
دوست عزیز
به این کار میگن روش حباب، که با کمی دست بردن توی فایل (هدر فایل) میشه حجمشو تا 50-60 گیگ بالا ببری

Hossein Bazyan
سه شنبه 08 خرداد 1386, 11:09 صبح
اگر از براتون الگوریتم امنیتی اش رو توضیح بدم خندتون میگیره.اصلا قابل ازمینان نیست

دوست عزیز
به این کار میگن روش حباب، که با کمی دست بردن توی فایل (هدر فایل) میشه حجمشو تا 50-60 گیگ بالا ببری

دوستان سلام
اگر امکانش باشد لطفا الگوریتم یا یک مثال از این نوع روش بذارید تا کسانی که مثل من علاقمند به دانستن اینگونه الکوریتمها هستند از آن استفاده نمایند.
یاد گرفتن مطلب یه مسئله است و بکارگیری آن مسئله ای دیکر . خیلی از دوستان میخواهند شیوه کار دستشان بیاید.

CodeMasterX
سه شنبه 08 خرداد 1386, 11:22 صبح
الگوریتم رو که خیلی ساده به صورت تئوری WishMaster گفتن.
شما هدر فایل رو تغییر میدی و میتونی بهش به تعداد دلخواه بایت اضافه کنی و یا پاک کنی.سعی میکنم یه نمونه مثال با VC بنویسیم و ضمیمه کنم.

touraj
سه شنبه 08 خرداد 1386, 19:37 عصر
حالا میشه لطف کنین و الگوریتمش رو بذارین؟