PDA

View Full Version : تلفن گویا

ashkan_gorg
سه شنبه 08 خرداد 1386, 20:54 عصر
آیابا فاکس پرو می شه تلفن گویا ساخت و روشت ساختش چه جوریه ممنون می شم یه توضیح کامل بدید یا اینکه componet یا چیز دیگه داره بگین

mehran_337
چهارشنبه 09 خرداد 1386, 08:04 صبح
یه سرچ کوچولو یه دنیا جواب ...

ashkan_gorg
چهارشنبه 09 خرداد 1386, 09:02 صبح
من دارم از component ، exceletel دارم استفاده می کنم وcallerid یا dialer رو هم ساختم ولی نمی دونم برای اینکه تشخیص بده بعده اینکه به تلفن پاسخ داده وروی تلفن چه دکمه ای روفشار داده چه کار کنم

ashkan_gorg
پنج شنبه 10 خرداد 1386, 08:33 صبح
شمارو به خدا یکی بیاد لطف کنه وبه سوال ما جواب بده چون واقعاٌ بهش نیاز دارم [:گریه: :گریه: :ناراحت: چون می دونم تو excelete در قست callerid مخصوص نوشتن کد callerid هستش ولی در مورد تلفن گویا اصلاٌ نمی دونم

سعید حمیدیانفر
پنج شنبه 10 خرداد 1386, 08:44 صبح
دوست عزیز چرا از KDTel استفاده نمیکنی ؟

ashkan_gorg
پنج شنبه 10 خرداد 1386, 08:54 صبح
چون با excelete کار کردم ویه جورایی راحت تر هستش ولی شما اگه مثالی با kdtel دارید برام بزارید ممنون می شم حتی اگه فقط تشخیص بده که کدوم کلید روی تلفن فشار داده شده من بقیش رو درست می کنم مرسی

binyaz2003
پنج شنبه 10 خرداد 1386, 09:13 صبح
اگر با ویژوال بیسیک آشنا باشید همه مثال های kdtele در ویژوال بیسیک موجود هست میتونید نسخه 30 روزه اون رو هم از سایتش دانلود کنید و اینو بگم که همه کار میکنه از تشخیص کلیدها ، ضبط صدا و فرستادن و دریافت فاکس و ...

ashkan_gorg
پنج شنبه 10 خرداد 1386, 09:38 صبح
ولی من متاسفانه جز ویژوال فاکس پرو با هیچ زبان دیگه ای آشنا نیستم شمارو به خدا یکی کمک کنه:گریه:

ashkan_gorg
یک شنبه 13 خرداد 1386, 15:23 عصر
واقعاٌ کسی نمی دونه که در ویژوال فاکس پرو چه جوری می شه تلفن گویا ساخت؟:گیج:

farhad_shiri_ex
یک شنبه 13 خرداد 1386, 18:28 عصر
چرا دوست عزیز!
اما ارزش اطلاعاتی که شما می خواهید بسیار گرانبها می باشد.
البته من فقط برای باز کردن افق دید شما روشی را برایت شرح می دهم!
اولا که شما بهتر است از COMPONENTهای بسیار قوی ویندوز راجع به این مبحث استفاده نمایید یعنی کامپوننت MSCOMCTLو MSCOMCT2وMSCOMM32 البته به شما بگوییم که این کار خیلی ساده نیست.
و برای کنترل اینکه چه کلید هایی از تلفن برای شما ارسال شده است چون این اطلاعات تبدیل به سیگنالهای مخابراتی شده اند شما با استفاده از یک MODEM باید اطلاعاتی که مودم تبدیل به اطلاعات باینری در مبنا 2 کرد ه است استفاده نمایید. و کلید ها را تشخیص دهید البته تمامی این ماژولها در کامپوننتهای فوق مجوجود می باشد و شما فقط باید رابط کدینگ VFOX را طراحی نمایید.البته می توانید از توابع سطح پایین هم استفاده نمایید ولی استفاده از این کامپوننتها بسیار کاربردی تر می باشد و بسیار حرفه ای حتی شما می توانید ANSWERING و یا ACCSSES LEVEL با کلیدهای تلفن برای نرم افزارتان طراحی نمایید. و از فکر با excelete نیز بیرون بیایید.
امید وارم مطالبی که برای شما ذکر کردام مفید باشد

binyaz2003
دوشنبه 14 خرداد 1386, 02:49 صبح
قبل از همه چیز بگم که من هیچ نفعی از معرفی این ابزار ندارم.فقط بدلیل اینکه از اونها استفاده کردم و کار رو آسانتراز بقیه دیدم.نظر من استفاده از کامپوننتهای KDTEL هست که امکانات زیادی رو به شما میده همانطور که قبلا گفتم میتونید اونو از سایتش به همراه راهنمای کامل دانلود و امتحان کنید برای اینکه نشان بدم که کار باهاشم آسون هست چندتا نمونه کد ازش اینجا میزارم.امکاناتی که توسط این کامپوننت دارید :

KDPhone Component

Make outgoing calls and answer incoming calls.
Pick up calls that are already in progress.
Detect DTMF/Tone and Pulse digits to allow end users to navigate by pressing buttons on the telephone.
Generate DTMF tones.
Capture Caller ID.
Control of the local phone handset.
Control of the external microphone and speaker of the modem.
Support several transfer and conference calling features (blind-transfer, consultation transfer/conference, one-step transfer/conference).

Multi-lines and Multi-Calls-Per-Line support.
Hardware independence. The KDPhone works with any TAPI compliant telephony device.

KDVoice Component

Play and record audio on the phone line or sound card.
Support background music.
Sound files can be played from disk or memory.
Timer events to track the progress of playing and recording (see the "TimerPlay and TimerRec" topic).
Silence detection when recording (see the "Silence Detection" topic).
VU meter to provide a visual display of the input audio levels.
Playing and recording implemented by multiple buffers to provide continue audio streaming to/from the hard drive. This guarantees that you'll have no restriction to the play/record time other than the disk space.

KDWaveEditor Component

Display graphically wave files at diferent zoom levels.
Edit wave files (copy, cut, paste, delete, mix and insert wave files).
The developer or end user can set graphically a selection range, position point and the minimum and maximum limits for the position point.

KDFax Component

Receive and transmit faxes.
Use TIFF files transparently and directly to send or receive faxes. No convertion to an internal file type is need to send or receive faxes.
Support all popular TIFF data compression (MH, MR and MMR).
Store all pages of a fax documment in one single TIFF file instead of storing them in several files.
Write temporary texts on the outgoing fax pages (e.g., a page header displaying the current date/time or the page number).

KDSerialPort Component

Full control over the serial port device.
Built-in internal buffer to store and manage incoming data (see the "BufferIn" topic).
Several alternatives for processing incoming data are available (see the KDSerialPort Introduction).

KDFile Component

ZModem file transfer utility.
Multiple file transfers with error correction.
Support resumable file transfer. This allows a file transfer that was interrupted to be completed on the next connection without requiring the entire file to be retransmitted.
File compression and encryption utility.

KDListen Component

Provide voice command recognition to allow the end user to control an application by speaking commands.
Support Continuous Dictation to allow the end user to dictate into applications.
Use telephone device, sound card or any other audio device for voice input.
Support SR Grammar XML to create complex voice command menus.

KDSpeak Component

Convert plain text into digital audio.
Support several different modes and options for speech synthesis.
Use telephone device, sound card or any other audio device for voice output.
Allow the use of TTS XML Tags to refine the way the speech is generated.
Notify application when a bookmark/word is spoken.
تشخیص شماره :

Lparameters Error, Number, Name, callhandle
If Error <> 0
Thisform.list1.AddItem("Caller id " + Thisform.KDPhone1.GetErrorMsg(Error),1)
Else
Thisform.cidnumber=Number
Thisform.list1.AddItem("Caller id " + Number,1)
Endif

وضعیت اتصال :

Lparameters callstate, param1, consultcallhandle, primarycallhandle
Do Case
Case callstate=3 &&Connected
Thisform.list1.AddItem("Connected",1)
This.consultCallComplete
Case callstate=5 &&Busy
Thisform.list1.AddItem("Busy",1)
This.consultCallCancel
Case callstate=8 &&DisConnected
Thisform.list1.AddItem("Disconnected",1)
This.onBeforeDisconnect
Case callstate=6 &&Error
This.onBeforeDisconnect
This.hangup
Thisform.list1.AddItem("Error :"+This.GetErrorMsg(param1),1)
Endcase

تشخیص عدد :

Lparameters digit, callhandle
Thisform.list1.AddItem("Number " + digit,1)

وصال1386
دوشنبه 14 خرداد 1386, 11:50 صبح
دوست من منشی تلفنی رو تو همین سایت جستجو کن .
VB کارها تو این زمینه کارهایی انجام دادن که مطالعش میتونه مفید باشه

وصال1386
دوشنبه 14 خرداد 1386, 12:07 عصر
چرا دوست عزیز!
اما ارزش اطلاعاتی که شما می خواهید بسیار گرانبها می باشد.

در شرایطی که VFP کارها برای خطوط تولید برنامه با رابطه های سخت افزاری و میکرو کنترلرها کار میکنند و برنامه های OMR یا بسیاری از برنامه های سطح بالای دیگر که اکثرا
بخاطر کمبود یا نبود منابع برنامه نویس خود مولف هم هست دیگر فکر نمی کنم که برنامه هایی ازاین دست که خود تولید کننده مودم و ویندوز پیشبینیهاش رو کرده و ابزارهاش رو قرار
داده چیز گرانبهایی باشه.
یک سرچی داشته باشید بد نیست میبینید که VB کارها سورسهاشون رو هم قرار دادن

binyaz2003
دوشنبه 14 خرداد 1386, 18:10 عصر
TAPI Sample Programs for Telephony ExceleTel
http://www.exceletel.com/products/TeleTools/SamplePrograms/Index.htm
مثالهای زیادی هم با ویژوال فاکس پرو داره

ashkan_gorg
سه شنبه 15 خرداد 1386, 12:45 عصر
می تونم بپرسم که در سایت exceletel کدوم مثال مربوط به تلفن گویا می باشد

binyaz2003
سه شنبه 15 خرداد 1386, 23:33 عصر
لطفا یک کم مطالعه کنید.من که نباید همه چیز رو اینجا بنویسم.
در این صفحه هم http://www.exceletel.com/support/DevEnv/VFP6/index.htm کلیه مثال های مربوط به ویژوال فاکس پرو و نحوه استفاده از این ocx در برنامه ها با تصویر و متن نمایش داده شده.

ashkan_gorg
پنج شنبه 17 خرداد 1386, 15:43 عصر
من تونستم تا جاهایی پیش برم ولی به یک مشکل برخوردم مشکلم اینجاست که من با کامپیوتر dial میگیرم به تلفن ثابت عددهایی ر که روی تلفن ثابت می زنم برمیگردون ولی درست برعکس این یعنی از تلفن ثابت زنگ می زنم کامپیوتر نشون میده که زنگ خورده وشماره رو هم نشون میده ولی نمی دونم که به خط چه جوری جواب بدم وحالا عددهایی رو که روی تلفن ثابت گرفته شده رو نشون بده لطف می کنید راهنمایی کنید.

farhad_shiri_ex
شنبه 19 خرداد 1386, 18:55 عصر
در شرایطی که VFP کارها برای خطوط تولید برنامه با رابطه های سخت افزاری و میکرو کنترلرها کار میکنند و برنامه های OMR یا بسیاری از برنامه های سطح بالای دیگر که اکثرا بخاطر کمبود یا نبود منابع برنامه نویس خود مولف هم هست دیگر فکر نمی کنم که برنامه هایی ازاین دست که خود تولید کننده مودم و ویندوز پیشبینیهاش رو کرده و ابزارهاش رو قرار داده چیز گرانبهایی باشه.

یک سرچی داشته باشید بد نیست میبینید که VB کارها سورسهاشون رو هم قرار دادن

با وجود دنیای اوپن سورس کدی ارزشی دارد که منتشر بشود.

تجربه قبلی نشان داده که کدهای قسمت VB زیاد کاربرد عملی نداشته اند.

mehran_337
یک شنبه 20 خرداد 1386, 08:08 صبح
ایکاش بجای رجز خونی و به رخ کشیدن اطلاعات همدیگه یه کم هم به فکر حل کردن مشکل دیگران باشیم . خیلی جالبه اساتید فن میان و مشکلات بچه ها رو می بینن اما جواب دادن به مسائل حاشیه ای رو در اولویت می بینن بعد هم یادشون می ره که اصلا واسه چی اومده بودند.
واقعا اگه اون روزهایی که خیلی از موسسات دولتی کشور محتاج کانورتورهایی بود که توسط بچه های این سایت تولید می شد ما ها بودیم چه می کردیم؟؟؟!!!!!
بچه هایی که برای حل مشکلات خیلی ها در منزل کدنویسی می کردند و در اختیار دیگران می زاشتند تا مشکلاتشون حل بشه...
خواهشا یه کم چشماتون و شستشو بدید.

farhad_shiri_ex
یک شنبه 20 خرداد 1386, 15:03 عصر
با وجود دنیای اوپن سورس کدی ارزشی دارد که منتشر بشود.

تجربه قبلی نشان داده که کدهای قسمت VB زیاد کاربرد عملی نداشته اند.

جالبه آقای مهران اگر صفحه قبل مطالعه می کردید متوجه می شدید که بنده برای دوستمان نحوه استفاده از مودم برای منشی تلفنی را توضیح داده ام اما بعضی از دوستان نمی دونم چی فکر می کنن می خوان هرچی سوال می کنن تا آخرین نقطه اش رو از این اون بپرسن از خودشون تحقیقی به عمل نمی آورند .
آقای REZATAVAK جواب من اگر تند بود به این علت است که دوست گرامی ما کار ما رو زیر سوال برده است به همین علت جواب ایشان را بدان شکل دادم اما متاسفانه نمی دانم چرا شما زحمت کشیدید و اون پاک کردید باز هم از زحمت جنابعالی کمال تشکر دارم ...
خوب دیگه از ما ایرانی ها بیشتر از این توقع نباید داشت.

mehran_337
یک شنبه 20 خرداد 1386, 16:12 عصر
فرهاد عزیز از توجهت ممنون!
اما باید قبول کنیم برای یکسری موارد هیچ مرجع و یا امکان دسترسی به مراجع دیگر وجود نداره . مثلا همین بحث تلفن گویا . خب هدف این سایت هم همینه کسانی که تجربیاتی دارند در اختیار دیگران قرار بدهند
من خودم هم اگر بخوام روزی درمورد تلفن گویا کار کنم خب مدتی باید سوال و جواب و ادامه بدم تا اصل مسئله دستم بیاد . اما وقتی دوست با تجریه ای مثل شما عضو سایت می شید خب مسلما به من یاد می دید که چطور باید از این تکنیک استفاده کنم . :چشمک: مگه نه؟؟؟

kia1349
دوشنبه 21 خرداد 1386, 07:19 صبح
ببینید دوستان عزیز
امروزه دانستن سایر زبانهای برنامه نویسی مخصوصا vb در کنار زبانی که خودتون بصورت حرفه ای باهاش کار میکنید خیلی ضروریه
خیلی از ما ها علی الخصوص خودم وقتی تونستم به خیلی از کدها و روشهای برنامه نویسی تسلط نسبی پیدا کنم که همون نیاز را در سایر زبانهای برنامه نویسی مطالعه کردم
پس وقتی دوستان میگن نمونه کد برای این کار با زبان vb هست خواهشا گریه و زاری راه نندازید که ما بلد نیستسم
تا دلتون بخواد منابع رایگان برای هر زبان برنامه نویسی توی اینترنت ریخته
کافی است که شما در مرحله اول الگوریتم را بشناسید و اگر مفهوم دستوری را به لحاظ معانی لغوی درک نکرده اید به راهنما یا help همان زبان برنامه نویسی مراجعه کنید
برای برنامه نویسی تلفن گویا هم بهترین جواب از kdtele گرفته شده
دوستانی که میخوان باهاش برنامه بنویسن اول با نسخه 30 روزه کارشون رو شروع کنند اگر به نتیجه دلخواه خودشون رسیدن نگران کامپوننت اصلیش نباشن . اونش با من

ashkan_gorg
دوشنبه 21 خرداد 1386, 10:32 صبح
با تشکر از همه من تونستم تلفن گویا رو درست کنم لااقل تا یه جاییش پیش برم حالا می خوام بدونم برای استفاده از این نرم افزار در جاهای دیگه از چه مودمی استفاده کنم که در ایران خاصیت answer را داشته وبرای همین تلفن گویا بهترین مودم باشه.با تشکر

farhad_shiri_ex
سه شنبه 22 خرداد 1386, 12:53 عصر
با تشکر از همه من تونستم تلفن گویا رو درست کنم لااقل تا یه جاییش پیش برم حالا می خوام بدونم برای استفاده از این نرم افزار در جاهای دیگه از چه مودمی استفاده کنم که در ایران خاصیت answer را داشته وبرای همین تلفن گویا بهترین مودم باشه.با تشکر

ببین دوست عزیز !
به گفته مدیر محترم بخش آقای Kia استفاده از کامپوننتهای آماده شده توسط برنامه نویسان LOW LEVEL کاری خوبی است اما وابستگی به این کامپوننتها باعث می شود شما انعطاف کمتری در DEBUG کردن سورس خودتون داشته باشید به همین علت بهتر است از توابع پیش بینی شده ویندوز استفاده نمایید چون در این صورت کنترل تمامی اشیاء و وضعیتهای آنها در دست شماست و نکته حائز اهمیت دیگر این می باشد که با استفاده از این توابع شما می توانید خود تان کامپوننتی راجع به این قضیه طراحی نمایید. البته این روش کار این جانب می باشد و نظرات شخصی این جانب می باشد چون از این روش جواب گر فته ام . البته کامپوننتهای kdtele واقعا کامل است ولی خوب ...

binyaz2003
سه شنبه 22 خرداد 1386, 13:58 عصر
modem zoltrix 3 chip
تا حالا که خوب جواب داده اما نکتش اینکه تو ویندوز xp قابلیت voice رو باید خودتون طبق دستورالعملش نصب کنید.

ali51prog
سه شنبه 22 خرداد 1386, 15:46 عصر
دوستان این kdtele رو از کجا میشه دانلود کرد؟

binyaz2003
سه شنبه 22 خرداد 1386, 17:48 عصر
http://www.kaed.com

ashkan_gorg
پنج شنبه 24 خرداد 1386, 11:53 صبح
سلامی دوباره می خواستم ببینم که چه کاربایدبکنم که مثلاٌ اطلاعات حساب 2میلیون تومان هستش بیاد به صورت فارسی این عدد رو تکرار کنه(صحبت).اگه راهی داره ممنون می شم.:متفکر:

ashkan_gorg
سه شنبه 29 خرداد 1386, 14:31 عصر
فکر کنم کسی دوست نداره حتی یه جوا ب کوچولو بده لااقل بگه واسه speech فارسی چه کار کنم؟:عصبانی++:

kia1349
چهارشنبه 30 خرداد 1386, 10:14 صبح
speech فارسی به مفهوم استفاده از speech مرسوم در ویندوز فعلا امکان پذیر نیست
فکر میکنم در این جور مواقع با پخش فایلهای صوتی دلخواه مشکل رو حل میکنم

ashkan_gorg
چهارشنبه 30 خرداد 1386, 10:38 صبح
پس اگر اینجوریه اگرمشخصات حساب یک مشتری یک میلیون و دویست وپنجاه هزار ریال بود باید برای عدد 1 یک فایل صوتی جدا و میلیون وبقیه هم یک فایل صوتی جدا داشته باشم؟:متفکر:

mehran_337
چهارشنبه 30 خرداد 1386, 13:18 عصر
دقیقا همونکاری که بریا تبدیل عدد به حروف مثلا "123" میشه "یکصدو بیست و سه"
باید از این الگوریتم استفاده کی تابعش هم توی همین فروم هست . اعداد 0 تا 9 و 10-20.. و همینطور بقیه

ashkan_gorg
چهارشنبه 30 خرداد 1386, 13:45 عصر
اونوقت من بخوام برای هر عدد یک فایل wav را فراخوانی کنم رو سرعت تاثیر نمی زاره وحالا کجا میشه فایل wav که معادل فارسی این اعداد باشه رو میشه از کجا گیر آورد؟من یک فایل ocx دارم که مخصوص speech فارسی هستش ولی هرکاری میکنم فارسی حرف میزنه شاید بلد نیستم ولی یه برنامه دارم کهspeech فارسی داره این ocx همراه با این برنامه بود.

وصال1386
چهارشنبه 30 خرداد 1386, 17:12 عصر
من چیزی روکه تو فلش دیدم به این شکل بود که از مجموعه صداها یک فایل گردن کلفت !!
می ساختن و یک فایل هم از آدرس هر کدام از اصوات داخل فایل اصلی و بعد برای هر کلمه
آدرسشرو در فایل اصلی (گردن کلفته!) صدا میزدن مثلا از بایت 1240 الی 1398 میشه حالا!.

ashkan_gorg
چهارشنبه 30 خرداد 1386, 17:39 عصر
میشه کاملتر توضیح بدین فایل گردن گلفن منظورتون اینه که یک فایل تمام این صداهاتوش باشه وآدرسش رو به صورت بایت صدا بزنیم آخه چه جوری:گیج:

kia1349
پنج شنبه 31 خرداد 1386, 11:55 صبح
ببین دوست عزیز
اگر به برنامه vfpskin 3 توجه کرده باشید (که البته بعید میدونم) متوجه میشید که برنامه نویس هر اسکین رو با نام vfs ذخیره کرده
اگر شما محتویات داخل فایل رو بشناسید(که باز هم بعید میدونم) میتونید تشخیص بدهید که مثلا از بایت x تا بایت y یک عکسه که با کپی کردن اون بایتها در یک فایل و تغییر دادن پسوند فایل به مثلا bmp میتونید عکس رو ببینید.در همین فایلها از بایت xx تا yy میتونه مشخصات فونت یا هر چیز دیگه باشه
حالا با این تفاسیر شما متوجه میشید که میشه یه فایل مثلا txt درست کرد
بعد یه فایل wav رو با نوت پد باز کرد
محتویات داخلشو با دستور کپی به فایل txt انتقال داد
و یک شناسه در خط آخر قرار داد که بتوان بوسیله آن بین قسمتها تفکیک قائل شد
و در ادامه فایل txt میتوان محتویات فایلهای دیگری را هم اضافه کرد
پیشنهاد من اینه که اگر براتون امکان داره سورس کلاس vfpskin 3 رو حتما مطالعه کنید که صد البته حوصله و دقت زیادی میخواد و دنیایی از ابتکارات برنامه نویسی توش بکار رفته
و قس علی هذا

ashkan_gorg
پنج شنبه 31 خرداد 1386, 15:19 عصر
خدائیش چیزی حالیم نشد شماروبه خدا یه راه حل دیگه پیشنهاد بدید چون فقط تلفظ اعدادش فقط مونده:گیج:

ashkan_gorg
دوشنبه 04 تیر 1386, 09:53 صبح
ببخشید زیاد سوال میپرسم چون خدائیش نمی دونم چه کارکنم.چون من اگه واسه دونه به دونه اعداد فایل صوتی بسازم همینکه سرعت گفتن پایین میاد چون مابین هرعددیک وقفه ایجاد میشه حجم برنامه بالا میره واینکه کل فایل های صوتی رو باید همراه برنامه قراربدم که خودش خیلی ضایعست درمورد پیشنهادی که آقارضادادند من رفتم سراغش ولی محتویات یک فایل bmp رو کپی تویه فایل txtمیکنم وبعد تبدیل به bmp میکنم اصلاٌ خونده نمیشه اگه میشه یه راه دیگه یااینکه پیشنهادی بدین که مایی که چیزه زیادی نمیدونیم چیزی هم یادبگیریم وهم کارمون راه بیافتده از همه ممنونم

kia1349
دوشنبه 04 تیر 1386, 11:44 صبح
ببین میتونی از فیلدهای جنرال استفاده کنی
از قابلیت های strtofile , filetostr هم غافل نشو

ashkan_gorg
دوشنبه 04 تیر 1386, 12:16 عصر
با عرض پوزش یک مثال عملی میزنید که یک محتویات فایل wav توی یک memo ذخیره شده باشه وتبدیل به wav شده باشه:افسرده:

ali51prog
شنبه 09 تیر 1386, 11:36 صبح
اساتید محترم من هنوز موفق نشدم kdtele رو دانلود کنم اون آدرس هم جواب نمیده .
لطفا راهنمایی کنید از کجا بگیرم .

kia1349
یک شنبه 10 تیر 1386, 09:41 صبح
از سایتش
هرکس که این برنامه رو میخواد البته باحالشو
برای من یه ایمیل بفرستید
در قسمت subject بنویسید kdtele
ایمیل من
kia1349 AT yahoo.com

binyaz2003
سه شنبه 12 تیر 1386, 16:42 عصر
جالبه مثل اینکه سایت ک.د.ت.ل گرفتار ربات مخابرات شده.برای همین نتونستند ازش دانلود کنند. باید اونو دور بزنید.

IC_prog
شنبه 23 تیر 1386, 11:36 صبح
از سایتش
هرکس که این برنامه رو میخواد البته باحالشو
برای من یه ایمیل بفرستید
در قسمت subject بنویسید kdtele
ایمیل من
kia1349 AT yahoo.com

جناب کیا با سلام
ظاهرا هنوز این kdtele ارسال نشده . :خجالت:

IC_prog
شنبه 23 تیر 1386, 11:55 صبح

اگر ممکنه به ما هم آموزش بدید چطور این کارو کردید . :تشویق:

IC_prog
یک شنبه 24 تیر 1386, 14:25 عصر
کسی نمیخواد کمکی کنه ؟

kia1349
یک شنبه 24 تیر 1386, 14:30 عصر
ایمیلتون رو اینجا بنویسید
من برای چند نفر فرستادم که یکی دوتاش failur شد نمیدونم چرا

وصال1386
یک شنبه 24 تیر 1386, 17:42 عصر
جناب کیا با تشکر از لطفتون من هم میخوام .
wesalprog@gmail.com

IC_prog
دوشنبه 25 تیر 1386, 13:48 عصر
با تشکر از محبت شما.
progcom2007@gmail.com

ashkan_gorg
پنج شنبه 28 تیر 1386, 15:53 عصر
سلام دوست خوبم من با exceletel تونستم بنویسم ولی هنوز کامل نشده چون واسه spech نتونستم کاری بکنم

new_day
پنج شنبه 28 تیر 1386, 23:47 عصر
جناب کیا برای من هم بفرست goodfrieand2000@yahoo+com

pppppp
جمعه 14 دی 1386, 14:22 عصر
جناب آقای کیا با تشکر از لطفتون من هم میخوام .
pari_1375@yahoo.com

mehran_337
یک شنبه 30 دی 1386, 08:41 صبح
ماهم می خواهیما

rahro
یک شنبه 30 دی 1386, 11:25 صبح
:گریه:پس چرا من نه!!!
rahro_ali@yahoo.com

kia1349
دوشنبه 01 بهمن 1386, 20:47 عصر
مهران جان تو نداشتی.فکر کنم قبلا برات فرستاده بودم.اگر نرسیده شاید من ایمیلتو اشتباه زدم.یه بار آدرس ایمیلتو برام بزار
برای بقیه هم فرستادم

mehran_337
سه شنبه 02 بهمن 1386, 08:38 صبح
من نداشتم اما ارسال شما مثل پلوی نذریه . هر چقدر هم آدم سیر باشه باز م خواد یه قاشقم بخوره.
mohsen_karghah@yahoo.com یا mehran_337@yahoo.com

IC_prog
سه شنبه 02 بهمن 1386, 14:04 عصر
جناب کیا ممنون میشم اگر برای من هم بفرستید.
pak_prog1995@yahoo.com

scorpion_man
سه شنبه 02 بهمن 1386, 17:04 عصر
سلام به همه دوستان
لطف کنید برا منم بفرستید ممنون میشم
scorpion_man1982@yahoo.com (mailto:scorpion_man1982@yahoo.com)

soheil_programmer
پنج شنبه 02 اسفند 1386, 12:56 عصر
سلام
برای من هم بیزحمت بفرستید چون نتونستم وارد سایتش بشم!:قلب:

soheil_programmer@yahoo.com

new_day
جمعه 03 اسفند 1386, 00:04 صبح
برای من هم بفرستید Goodfrieand2000@yahoo.com

mreza_adeli58
سه شنبه 14 اسفند 1386, 20:32 عصر
جناب کیا لطفا برای من هم بفرستید !mreza_adeli58@yahoo.com

yabande92
یک شنبه 07 اردیبهشت 1393, 11:22 صبح
با سلام خدمت اساتید
اگر ممکنه یک مثال از kdtel همراه با کامپوننت مورد نظر رو قرار بدین و یا اینکه برام میل کنید

amoozeshit05@gmail.com

yabande92
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393, 09:51 صبح
با سلام خدمت اساتید
اگر ممکنه یک مثال از kdtel همراه با کامپوننت مورد نظر رو قرار بدین و یا اینکه برام میل کنید

amoozeshit05@gmail.com
لطفا روستان یاری کنند