PDA

View Full Version : اجرای یک برنامه از صفحه وب ASP.NET

astani
چهارشنبه 09 خرداد 1386, 12:45 عصر
سلام
می خوام با کلیک یک دگمه روی صفحه وب یک برنامه مثل calc.exe اجرا بشه. اینکار رو با استفاده از دستورات خود ASP.NET انجام می دم (process) اما متاسفانه با کلیلک دکمه هیچ پیغامی داده نمیشه و برنامه هم ظاهر نمیشه ولی جالب اینکه وقتی alt+ctrl+del رو می گیرم برنامه توی لیست task manager وجود داره. خواهش می کنم راهنماییم کنید دیوونه شدم.

Behrouz_Rad
چهارشنبه 09 خرداد 1386, 13:56 عصر
البته این کار رو بر روی Shared Server ها نمی تونی انجام بدی.

اما به عنوان یک تست بر روی سیستم local، اگر به شکل زیر نوشتی و همچنان تنها در Task Manager وجود داشت، احتمالا مشکل از نداشتن مجوز کاربر ASPNET هست که باید از طریق Computer Management مجوزهای لازم رو اعطا کنی.

Dim OBJ_PSI As New System.Diagnostics.ProcessStartInfo
OBJ_PSI.WindowStyle = Diagnostics.ProcessWindowStyle.Normal
OBJ_PSI.FileName = "D:\Windows\system32\calc.exe"
System.Diagnostics.Process.Start(OBJ_PSI)

tc1000
چهارشنبه 09 خرداد 1386, 15:51 عصر
shell ("calc.exe")
البته جزئیات هم داره که خودت میتونی ببینی

astani
چهارشنبه 09 خرداد 1386, 23:20 عصر
بله درسته از هر دو مدل کدی که نوشته شده استفاده کردم ولی متاسفانه انجام نمیشه. پس چطور باید تنظیم کنم. و چیز دیگه اینکه یعنی اینکار برای صفحه وب واقعی که می خوام تو سایتم باشه امکان پذیر نیست؟؟؟

tc1000
پنج شنبه 10 خرداد 1386, 03:01 صبح
خیر
بر روی هاست امکان آپلود فایل EXE وجود نداره. فقط میتونی رویlocal این کار رو انجام بدی و یا اگر IPValid داشته باشه میتونی Domain رو روی این آی پی Forward کنی و از این روش ها استفاده کنی.
جناب راد هم در اول پست خود اشاره داشتن به این مطلب

astani
جمعه 11 خرداد 1386, 16:35 عصر
سلام بازم ممنونم اما نمی دونم من نمی تونم حرفم رو بگم یا حرف شما رو نمی فهمم.
آقا خیلی ساده بگم می خوام با کلیک یه دکمه برنامه ماشین حساب یا هر برنامه دیگه کامپیوتری که صفحه رو باز کرده اجرا بشه همین! مثلا من الان روی این سایت دکمه ارسال پاسخ رو کلیک کنم و calc کامپیوترم احرا بشه . رسوندم یا نه؟ خواهش می کنم اکه جواب می دین طوریبگین که حالیمون بشه . یه جمله کلی که ادم سر درنمیاره رو ننویسین .
خیلی ممنون

tc1000
جمعه 11 خرداد 1386, 16:45 عصر
منفقط اینو میدونم که Asp.net برنامه خودش رو روی سرور جرا میکنه. نه روی کامپیوتر شما.
شاید بشه از جاوا اسکریپ این کار رو کرد