PDA

View Full Version : تبدیل کد vb به اسمبلی

hosseinhhn
جمعه 11 خرداد 1386, 01:17 صبح
با سلام به دوستان
کسی نرم افزاری میشناسه که برنامه ویژال بیسک را به اسمبلی تبدیل کنه و program کنه با نوع programer
مرسی

Best Programmer
جمعه 11 خرداد 1386, 02:57 صبح
به دلیل اینکه برنامه های نوشته شده با VB6 از DLL به اسم MSVB6 به عنوان واسطه و کتابخانه استفاده می کنند سورس اسمبلی شده آن تنها فراخوان هایی (Call) هایی به اون فایل می شود.
ولی اگر فقط نظرتان دیدن سورس اسمبلی هست بهترین Disassembler موجود IDA (http://www.datarescue.com) هست

figural world
جمعه 11 خرداد 1386, 18:03 عصر
سلام دوست من
نمی دونم برنامه ای که ضمیمه می کنم دقیقا کارتون را راه میندازه یانه ولی اگه فایل اجرایی اصلی هربرنامه ای را توی این برنامه درگ کنید یا بازکنید زبانی را که با اون نوشته شده به علاوه ورژن ،کداسمبلی وکدباینری اون را نشون میده امیدوارم مفیدباشه

hosseinhhn
جمعه 11 خرداد 1386, 23:51 عصر
نتونستم منظور حرفم را بگم
نرم افزاری یا تبدیل گری که دیگه با اسمبلی برنامه ننویسی با vb بنوسی و بعد بریزی روی آی سی مورد نظر
مرسی بچه ها

figural world
چهارشنبه 16 خرداد 1386, 06:23 صبح
دقیقا متوجه منظورتون نمی شم امااگه درست فهمیده باشم که بامیکروکارمی کنی،همونطورکه در تاپیکهای دیگه ای هم گفتم برای برنامه نویسی میکرو لازم نیست حتما با اسمبلی کارکنی روشهای دیگه ای هم هست هم سخت ترمثل نوشتن کدهگز دستورات و خیلی راحت تر مثل برنامه نویسی با c و یا basic اما فکرنمی کنم در محیط ویژوال بشه چنین کاری کرد.
البته شما اگه با vb کارکردید حتما می تونید با basic هم کارکنید.
حالا اگه دقیقا بنویسی که چی می خوای وباچی می خوای کارکنی فکرمی کنم بتونم راهنماییت کنم.
figuralworld@gmail.com
figuralworld@yahoo.com
figuralworld@hotmail.com