PDA

View Full Version : ستاپ ساز

zizisol
جمعه 11 خرداد 1386, 11:56 صبح
با سلام
یه برنامه با #c نوشتم و با instal shield براش ستاپ ساختم .ولی تو کامپیوتر کاربر تنظیمات برنامه به هم می خوره و حتی یه سری از فرم هام که کریستال ریپورت دارن کار نمی کنه.
آیا ستاپ سازی وجود داره که خودش تمام برنامه های مورد نیاز پروژه رو (حتی پایگاه داده) تشخیص بده و یه ستاپ کامل بسازه؟

essa_61
جمعه 11 خرداد 1386, 12:28 عصر
خود دات نت داره وقتی set up رو با دات نت ساختی قبل از build کردن می تونی به برنامه ات اضافه کنی که چه چیزهایی همراه برنامه ات نصب بشن
روش کار هم به این صورت است که یک new project می سازی و از قسمت project type
other project رو باز کن و setup project and deployment رو انتخاب کن و setup wizard رو انتخاب کن حالا فایلهایی رو که می خواهی انتخاب کن و finish رو بزن حالا قبل از build کردن از solution روی نام project راست کلیک کن و propertis را انتخاب کن و در قسمت perequisites... اونجا می تونی هرچیزی رو که نیاز داری نصب بشه پیدا کنی

**** حتما بعد از انتخاب گزینه download perequistes from the same location رو انتخاب کن

zizisol
جمعه 11 خرداد 1386, 13:44 عصر
از پاسختون ممنونم
ولی من هم ستاپی که ساختم، با instal shield بود و همه ی برنامه های مورد نیاز پروژم رو خودم باید اضافه می کردم. به خاطر همین یه سری از فرم هام بعد از نصب، درست نشون داده نمی شه (چون دقیقا نمی دونم چه برنامه هایی رو باید در ستاپ اضافه کنم). ستاپ سازی وجود داره که خودش همه ی این کارها رو بکنه؟

MNosouhi
جمعه 11 خرداد 1386, 17:16 عصر
حتی یه سری از فرم هام که کریستال ریپورت دارن کار نمی کنه.
در قسمت redistributables گزینه crystall report رو تیک بزن ، در همین قسمت اگر امکانات خاصی دیگه ای هم استفاده کرده ای حتما تیکشون بزن.

آیا ستاپ سازی وجود داره که خودش تمام برنامه های مورد نیاز پروژه رو (حتی پایگاه داده) تشخیص بده و یه ستاپ کامل بسازه؟
در بخش دلفی یکی از دوستان مقاله ای جهت کار با installShild و چگونگی attach کردن دیتابیس به فایل setup گذاشتن که میتونه بهتون کمک کنه.

چون دقیقا نمی دونم چه برنامه هایی رو باید در ستاپ اضافه کنم
بهتره در این مورد از تجربه دوستان استفاده کنی ، بگو دقیقا از چه امکاناتی استفاده کرده ای ، تا بشه کمکت کرد.