PDA

View Full Version : اکسس پروجت - مزایا

reza850101
شنبه 12 خرداد 1386, 12:38 عصر
باسلام من پس جستجو درسایت چندروزی است از اکسس ÷روجت و اسکیوسرور2000 استفاده کردم اما تفاوت خاصی بااکسس درآن ندیدم شاید مشکل زیادی رکورد وتداخل را مرتفع کرده باشد اما ظاهرا تمامی کارهایی که بااکسس باید انجام داد مانند قفل شیفت و غیرقابل دسترسی ÷رو÷رتیز وایجاد منو و ایجاد ام دی بیو..... بااین هم باید انجام داد و کلیه اشیاازقبیل تیبلها (ی اس کیو سرور) کوئری ( فانکشنها) و... دردسترس است واینهامشکل سازاست
اگرچنین است پس مزایای اکسس ÷روجت چیست؟ - امنیت چه مفهومی دارد؟
ممکن یکی ازدوستان مراراهنمایی کند

moustafa
شنبه 12 خرداد 1386, 13:58 عصر
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=16658&page=4

reza850101
شنبه 12 خرداد 1386, 15:25 عصر
انطور که من متوجه شدم ضعفهای خود اکسس بقوت خود باقیست و برنامه اکسس ÷روجت هم امنیت لازم را ندارد فقط داده های ازطریق اسکیوسرور بهتر مدیریت میشوند

صبا9841
شنبه 12 خرداد 1386, 19:06 عصر
تا جاییکه مربوط به بحث امنیت بانک اطلاعات هست اکسس کاربردی و بروجک قابل مقایسه با sql نیست

سنبله کار
یک شنبه 13 خرداد 1386, 09:53 صبح
بله همونطور که شما اشاره کردید اینترفیس تغییر خاصی نمی کند و باید مانند قبل کارهای لازم را انجام دهید ولی دسترسی به اطلاعات اکسس بسیار ساده تر از دسترسی به اطلاعات در SQL است و اگر روی اینترفیس اکسس پروجکت خوب کار کنید SQL شما را در امنیت و نگهداری اطلاعات به خوبی یاری خواهد داد .

reza850101
یک شنبه 13 خرداد 1386, 12:51 عصر
اگر محبت کنید بیشتر درخصوص اینترفیس اکسس ÷روجت توضیح دهید ممنون میشم (چون من نابلدم)

سنبله کار
شنبه 19 خرداد 1386, 11:41 صبح
منظور از اینترفیس همون فایل اکسس شما هست که واسط کاربر تلقی می شه و همونطور که عرض کزدم اگر روی فایل اکسس که الان دیگه درون خودش table و query نداره خوب کار کنید و راههای نفوذش رو ببندید در قسمت دیتابیس که نگهداری اون به عهده SQL هست مشکل چندانی نخواهید داشت .