PDA

View Full Version : دوتا سوال کوچولو

Ahmad-VB
چهارشنبه 19 فروردین 1383, 14:42 عصر
سلام دوستان وقتتون بخیر
دوتا سوال در باره دات نت از خدمتتون داشتم ممنون می شم پاسخ بدید.
1- آیا با دات نت میشه برنامه ها رو به صورت Standalone کامپایل کرد .
2- آیا دات با وی بی دات نت میشه بازی های سه بعدی با کیفیت نوشت.
متشکرم

sh
چهارشنبه 19 فروردین 1383, 15:04 عصر
در مورد سئوال اول اینکه به معنای واقی نمیشه ولی در ظاهر اینطور هست چون تمامی سیستمعاملهای بالاتر از ویندوز اکس پی خود دارای دات نت فریم ورک هستن و در صورت عدم استفاده از هرگونه کامپوننت خارجی شما تنها با کپی فایل اجرائی میتوانید از برنامه استفاده کندی

در مورد دوم هم به این سایت برو http://www.3dstate.com و در قسمت products نگاه کن و میتونی برنامه رو بصورت آزمایشی دانلود کنی و یه شماره سریال مجانی هم برای مدت محدودی در اون سایت وجود داره

با تشکر

Farhad.B.S
چهارشنبه 19 فروردین 1383, 15:29 عصر
1.در حال حاظر خیر ، یعنی برای اجرای برنامه های نوشته شده در دات نت بر روی یک سیستم ، لازمه که دات نت فریم ورک بر روی اون سیستم نصب بشه .
در آینده نزدیک قراره که این امکان به ویژوال استادیو اضافه بشه ، یعنی ویژوال استادیو با حذف برخی از امکانات مانند GC ، بتونه native binary هم تولید کنه.

2.بله ، شما میتونید با استفاده از DirectX9 ، به نوشتن کد های کاملا مدیریت شده و در نهایت تولید بازی های سه بعدی با کیفیت بر اساس این انجین بپردازید.

Ahmad-VB
پنج شنبه 20 فروردین 1383, 10:34 صبح
متشکرم.
1. واقعا حیفه که حتی توب دات نت هم از داشتن امکان کامپایل به صورت یگانه محرومیم . امیدوارم هونطور که اقا فرهاد گفتند هر چه زودتر این امکانبه دات نت اضافه بشه .
2. اما من شنیده بودم که دات نت به طور کامل دایرکت ایکس 9 رو ساپرت نمی کنه که امیدوارم اینطور نباشه.

linux
پنج شنبه 20 فروردین 1383, 10:41 صبح
توی vs.net با vc++ میتونی با mfc کد win32 تولید کنی.

Voldemort
پنج شنبه 20 فروردین 1383, 13:19 عصر
برای اینکه ببینی که با VB.NET میشه با DirectX 9.0 هم برنامه نوشت یه سری به این سایت بزن:
http://www.DirectX4VB.com

sh
پنج شنبه 20 فروردین 1383, 14:47 عصر
دوستان حیف که نمیشه لینک دانلود مستقیم رو بهتون بدم (در این مورد با آقای کرامتی صحبت کنید چون این لینک رو در اختیار ایشون گذاشتم) یک پکیج کامل DirectX9 هست که وقتی دانلود میکنی در قسمن NewProject ویژوال استدیو دات نت تو هر زبان برنامه نویسی که باشین یه پروژه از نوع DirectX9 Wizard For VB.NET یا برای #C و VC++.NET بوجود میاید که واقعا معرکه هست با دنیای از مثالهای در هر موردی که فکر کنید از Capture از وب کم بگیرین تا کارت ویدیوی و ساخت تصاویر و بازیهای سه بعدی

همانطور که مشاهده میکنین من یه پروژه جدید رو شروع کردم

linux
پنج شنبه 20 فروردین 1383, 16:09 عصر
:lol: :lol: :lol:
خیلی با حالی ها!
این گفت warez ! نگفت که خود برنامه
هر برنامه ای الان توی اینترنت یک سایت رسمی داره. تو اون سایت هم مستندات برنامه همراه نسخه نمایشی یا نسخه های shareware هست.
حالا شما اسم سایت اصلی این برنامه را بگو! نترس fbi نمی اد دنبالت .

Voldemort
پنج شنبه 20 فروردین 1383, 22:33 عصر
دوستان حیف که نمیشه لینک دانلود مستقیم رو بهتون بدم (در این مورد با آقای کرامتی صحبت کنید چون این لینک رو در اختیار ایشون گذاشتم)

یواش یواش دارم شک می کنم نکنه انحصار طلبی بیل گیتس به آقای کرامتی هم سرایت کرده :wink: . آخه لینک که قانونیه تازه چیزی هم نیست که بگی من سرقفلیشو به فلانی دادم

بابک زواری
جمعه 21 فروردین 1383, 11:33 صبح
دوستان راست میگن این برنامه رسمی هست .
غیر قانونی یا کرک که نیست میتونی لینکش رو با آقای کرامتی هماهنگ کنی
بعدا اینجا بنویسی
به هر حال ما منتظریم :gift:

linux
جمعه 21 فروردین 1383, 12:56 عصر
(:D) :lol:
ملت باید جمع شن به ما بخندد!