PDA

View Full Version : تغییر دادن صفحه ای که به واسطه استفاده از MediaPlayer ایجاد می شود

amir_pro
یک شنبه 13 خرداد 1386, 18:53 عصر
وقتی یک فایل تصویری را با MediaPlayer نشان می دهم یه صفحه باز میشه در گوشه مانیتور حالا چه طور بایداندازه این صفحه را بزرگ کرد و جای اونم عوض کرد؟
ممنون

MNosouhi
یک شنبه 13 خرداد 1386, 22:22 عصر
اگر به خاصیت display عنصر مدیاپلیر مقداری نداده باشید ، تصویر در یه پنجره مجزا نشون داده میشه ، بهتره یه panel رو فرمتون بزارید و خاصیت display رو با نام panel مقداردهی کنید.

SYNDROME
دوشنبه 14 خرداد 1386, 05:01 صبح
با سلام

وقتی یک فایل تصویری را با MediaPlayer نشان می دهم یه صفحه باز میشه در گوشه مانیتور حالا چه طور بایداندازه این صفحه را بزرگ کرد و جای اونم عوض کرد؟
ممنون
با دستورات Screen.Width و Screen.Height می توانی اندازه صفحه ویندوز را به دست آوری و فرم مدیاپلیر را تنظیم کنی.

amir_pro
سه شنبه 15 خرداد 1386, 19:12 عصر
screen.heigh و screen.width اندازه صفحه نمایشا می دهند من می خوام فرمی که به واسطه استفاده از مدیا پلییر ایجاد میشه ها جاشا عوض کنم
ممنون می شم اگه بیشتر توضیح بدید

Mahmood_M
سه شنبه 15 خرداد 1386, 23:40 عصر
سلام

screen.heigh و screen.width اندازه صفحه نمایشا می دهند من می خوام فرمی که به واسطه استفاده از مدیا پلییر ایجاد میشه ها جاشا عوض کنم
ممنون می شم اگه بیشتر توضیح بدید
همونطور که جناب MNosouhi گفتند ، میتونید یک فرم جدا بسازید و بعد روش یک Panel بزارید و بعد خاصیت Display مربوط به MediaPlayer رو برابر با اون Panel قرار بدید ، بعد میتونید اندازه فرم و مکان اون رو همونطور که میخواید تنظیم کنید ...

موفق باشید ...

amir_pro
چهارشنبه 16 خرداد 1386, 01:03 صبح
ممنون از کمک دوستان مشکلم حل شد