PDA

View Full Version : چرا برنامه فقط تو کامپیتور خودم میاد؟

farazjoonam
دوشنبه 14 خرداد 1386, 13:02 عصر
سلام ، من یه برنامه نوشتم .اما همیشه این مشکل رو داشتم که برنامه ها رو به هرکی میدم نمیتونه اجراش کنه من تمام فولدر Bin/ رو کپی میکنم . اما باز Erorr میده.
مشکلش net frameworker نیست ، DLL یا OSX هم نمیخواد . چشه؟
Erorr اینه :
the application failed to initialize properly(0*00035

aidinwashere
دوشنبه 14 خرداد 1386, 14:51 عصر
برنامتون از شاخه خاصی که فقط تو کامپیوترتون هست استفاده میکنه؟
برنامه رو روی کامپیوتر مقصد میتونید دیباگ کنید؟ اگه نمیتونید, یه لاگ از error مورد نظر توسط برنامه خودتون ایجاد کنین تا بهتر متوجه ایراد بشین.
شاید اول کار از یه منبعی مثله یه فایل یا یه دیتابیس یا همچین چیزی استفاده میکنه و اجرای برنامه به وجود اون وابستس که نمیتونه اجرا بشه.
توضیح بیشتر بدین.

Microsoft.net
دوشنبه 14 خرداد 1386, 17:27 عصر
این پیغام مشخصا مربوط به نصب نبودن netframework هست

aidinwashere
دوشنبه 14 خرداد 1386, 18:28 عصر
آخه فرمودن که مشکلشون با .net frameworkER نیست. ندانم.
شاید مشکل اینکه با نصب نسخه 1 از framework, پشتیبانی از نسخه 1 فراهم نمیشه و بالعکس.
لازمه که هر دو نسخه رو جدا جدا نصب کنید.
حل شد؟

farazjoonam
دوشنبه 14 خرداد 1386, 18:37 عصر
برنامتون از شاخه خاصی که فقط تو کامپیوترتون هست استفاده میکنه؟
برنامه رو روی کامپیوتر مقصد میتونید دیباگ کنید؟ اگه نمیتونید, یه لاگ از error مورد نظر توسط برنامه خودتون ایجاد کنین تا بهتر متوجه ایراد بشین.
شاید اول کار از یه منبعی مثله یه فایل یا یه دیتابیس یا همچین چیزی استفاده میکنه و اجرای برنامه به وجود اون وابستس که نمیتونه اجرا بشه.
توضیح بیشتر بدین.

نه هیچی نداره ، یعنی چیزی بهش وصل نیست.دیتابیس اینا تو سرور اما کلاینت هیچی نداره توش

farazjoonam
دوشنبه 14 خرداد 1386, 18:39 عصر
این پیغام مشخصا مربوط به نصب نبودن netframework هست

یعنی اگه یکی netframework رو نداشته باشه ، نمیتونه از برنامم استفاده کنه؟؟؟

omid_Ahmadi
دوشنبه 14 خرداد 1386, 18:59 عصر
یعنی اگه یکی netframework رو نداشته باشه ، نمیتونه از برنامم استفاده کنه؟؟؟

مسلماً اگر فرد فریم ورک رو نداشته باشه نمی تونه از برنامه شما استفاده کنه.
این خطا به احتمال زیاد به نصب نبودن فریم ورک (و یا خراب بودن اون) مربوط می شه. چون اگر مشکل از برنامه باشه، خطا توسط CLR نمایش داده می شه.
اگر مطمئن هستید که این طور نیست می تونید از روشی که آیدین در پست 2 گفت استفاده کنید، یعنی داخل خود برنامه یه لوگ بگیرید تا ببینید چه اتفاقی در برنامه زمانی که می خواد اجرا بشه رخ میده که باعث میشه این خطا نمایش داده بشه