PDA

View Full Version : سوال در مورد برنامه ی دکتر Reza-hhh ؟؟؟؟

atn_1366
دوشنبه 14 خرداد 1386, 18:36 عصر
سلام به همگی دوستان عزیز ...

من برنامه دکتر رو که Reza-hhh در انجمن معرفی کرده بودند رو دانلود کردم و یه کاربر جدید در برنامه اضافه کردم که بشه بدون گرفتن Shift و در حالت Runtime اجرا بشه ...
وقتی در این حالت برنامه اجرا میشه ... Form3 در شروع برنامه اجرا میشه که طوسی رنگ هست و در بالای برنامه Access منوهایی مثل منوهای ویندوز و خود اکسس میاد که در اصل منوهای برنامه هست و به زبان فارسی درست شده و کل کارهای برنامه رو میشه از اونجا Run کرد ....

حالا من یه سوال داشتم که چطور میشه اینکارو کرد ؟؟؟؟؟؟ ( من هرچی در خود برنامه گشتم متوجه نشدم ) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و راستی منوی های ایشون از سمت چپ هست ... چطور میشه اونها رو راست چین کرد ؟؟؟؟ ( یعنی منوها در سمت راست باشند مثل برنامه مریم یا برنامه دیگر فارسی)

با تشکر ... ببخشید که سوالم طولی شد ...

atn_1366
جمعه 18 خرداد 1386, 08:37 صبح
از دوستان کسی نتونسته به من در مورد سوال بالا کمک کنه ؟

مهدی قربانی
جمعه 18 خرداد 1386, 10:52 صبح
سلام
دوست عزیز در مورد راست چین شدن منو ها در Access باید عرض کنم من تا بحال روی این مبحث کار نکردم ولی درخصوص ساخت منوهای دست ساز در Access دوستان مباحث زیادی رو دنبال کردن که اگر جستجو کنی مطالب زیادی پیدا میشه
موفق باشی.

انگوران
شنبه 19 خرداد 1386, 06:55 صبح
در رابطه با راست چین شدن منو در همین سایت چند جا مطرح شده ظاهراً در اکسس شدنی نیست شما میتونین در سمت چپ منوها یک فضای خالی ایجاد کنین تا منوها به سمت راست منتقل بشن ( مثلاً یک new menu بذارین و در کادر name با کلید space فاصله رو ایجاد کنین ).