PDA

View Full Version : اشکال در جستجو در datarelation

mehdiDER_5
دوشنبه 14 خرداد 1386, 20:39 عصر
با سلام

من در برنامه ای از datarelation استفاده کردهام و دارای دو جدول kol , detail هستم که درجدول kol یک جستجو گذاشتهام عددی را که کاربر وارد میکند بین دو عدد ابتدا و انتها جستجو و بعد هر دو جدول را بیاورد در گرید اما با این ارور برخورد کردم

This constraint cannot be enabled as not all values have corresponding parent values.که روی ستون ds.Relations.Add(relation) میدهد حال چطور باید این ارور را برطرف نمایم چنین سرچی شبیه این را میخواهم در جای دیگر برای جدول دیتلز بگذارم و جدول کل و دیتلز در گرید بیاید

برنامه را اینجا گذاشتم لطفاً بگویید اشکال از کجاست

ممنون میشوم راهنمائی ام کنید

mehdiDER_5
سه شنبه 15 خرداد 1386, 10:58 صبح
با با یکی نیست جواب بده ..........................

mhd78
یک شنبه 20 خرداد 1386, 08:18 صبح
دوست عزیز Relation یی که شما بستید اشتباه می باشد
اگر می خواهید Relation داشته باشید باید فیلد k_id را جزو کلیدهای جدول Detail کنید

mehdiDER_5
سه شنبه 22 خرداد 1386, 17:50 عصر
با سلام

مشکلم حل نشد من میخواهم ksh_d را به عنوان ارتباط معرفی کنم مشکل من اینجاست که میخواهم بدانم آیا یک همچینین سرچی درست است یا خیر اگر درست نیست چطور با ید این کار را انجام داد که مثلاً فرد با وارد کردن عدد مورد جستجو و وارد کردن آن در تکس باکس و پیدا کردن آن در یکی از جدول ها معادل همان عدد ksh_d در جدول دیگر جستجو شده و در دو تا گرید نمایش دهد (یعنی همان خاصیت ریلیشن ) ولی دراینجا فقط همان جدولی که در آن where گذاشته ام برای سرچ فیلتر میشود (جدول فرزند )و جدول دیگر kol تمام رکورد هایش میآید و اینکه مثال را د رتاپیک قبلی گذاشتهام لطفاً اگر میشود مثالی در این مورد بزنید چون من هر چه سرچ کردم حالت عادی relation یعنی همان serlect برای جدول پدر و پسر پیدا کردم و لی در مورد جستجو که بتوان در یکی سرچ و در دیگری هم معادل آن را پیدا کرد و نمایش داد چیزی پیدا نکردم

با تشکر