PDA

View Full Version : مشکل در ایجاد پروژه ADP .net

choobin84
سه شنبه 15 خرداد 1386, 16:31 عصر
من وقتی میخام یه پروژه جدید web application ایجاد کنم با پیغام خطای زیر مواجه میشم.
A connection with the server could not be established.
در ضمن iis نصب کردم و اونرو رجیستر هم کردم

marzban
چهارشنبه 16 خرداد 1386, 14:32 عصر
فکر کنم که توی iis نمیتونه نام virtual dirtectory را بسازه.
ابتدا iis را باز کن و روی default website کلیک راست کن و از روی گزینه New ، گزینه virtual directory را انتخاب کن و در بخش alias نام پروژه ای را که می سازی رو انتخاب کن و در Path اون هم مسیر فیزیکی پروژه روی هاردت رو بده بعد به .net برگرد و نام پروژه ات را دوباره بساز.

اگر هم انجام نشد احتمالا مشکل سطح دسترسی داری که باید security فولدرت رو تغییر بدی

choobin84
چهارشنبه 16 خرداد 1386, 23:29 عصر
عزیز جان ، نشد .

azmoodeh
پنج شنبه 17 خرداد 1386, 00:55 صبح
سلام

راه حل زیر رو امتحان کنید

Open VS.NET 2003 and go to TOOLS ->OPTIONS

Select PROJECTS and goto WEB SETTINGS

Click on CONNECTION SETTINGS and choose LAN SETTINGS

امیدوارم بتونه کمک کنه

موفق باشید

choobin84
پنج شنبه 17 خرداد 1386, 07:10 صبح
سلام

راه حل زیر رو امتحان کنید

Open VS.NET 2003 and go to TOOLS ->OPTIONS

Select PROJECTS and goto WEB SETTINGS

Click on CONNECTION SETTINGS and choose LAN SETTINGS

امیدوارم بتونه کمک کنه

موفق باشید

ممنونم، اما فایده نداشت.فکر کنم باید vs ‌رو باید دوباره نصب کنم.

Alireza_Salehi
پنج شنبه 17 خرداد 1386, 08:34 صبح
این دستور را در Visual Studio Command prompt اجرا کنید:
aspnet_regiis -i

choobin84
پنج شنبه 17 خرداد 1386, 12:09 عصر
این دستور را در Visual Studio Command prompt اجرا کنید:
aspnet_regiis -i

ممنون، قبلا هم این دستور را اجرا کرده بودم، و مرتب هم پیغام خطای بالا رو میداد ، اما وقتی دوباره اونو اجرا کردم ، حالا یه پیغام جدید میده.

Visual studio can not craete or open the application because the web server on this computer is not running.start the web server before proceeding.

سار
پنج شنبه 17 خرداد 1386, 13:12 عصر
IIS ران هست؟
آیا ASP.Net x روی IIS رجیستر شده؟

Alireza_Salehi
پنج شنبه 17 خرداد 1386, 14:02 عصر
ممنون، قبلا هم این دستور را اجرا کرده بودم، و مرتب هم پیغام خطای بالا رو میداد ، اما وقتی دوباره اونو اجرا کردم ، حالا یه پیغام جدید میده.

Visual studio can not craete or open the application because the web server on this computer is not running.start the web server before proceeding.

در ControlPanel قسمت Administrative Tools و Services سرویس www را چک کنید ببینید run هست یا نه!

choobin84
پنج شنبه 17 خرداد 1386, 16:56 عصر
در ControlPanel قسمت Administrative Tools و Services سرویس www را چک کنید ببینید run هست یا نه!
اگر منظورتون world wide web publishing است، این برنامه در حال اجراست. اما اگر فقط www ، نخیر نیست

CodeMasterX
جمعه 18 خرداد 1386, 03:04 صبح
یه سوال جالب :

من یه بار VS.NET 2005 رو نصب کردم و وقتی میخواستم پروژه جدید وب سایت بسازم، template های من همون template های برنامه های ویندوزی بود.یادم نیست مشکل چجوری حل شد، اصلا حل شد یا نه (مال چند ماه پیش هست).میخواستم ببینم در این صورت مشکل از کجاست ؟ اگر نمیتونه Template ها رو بخونه باید چیکار کرد ؟ ترمیم کل ویژوال استودیو ؟

Alireza_Salehi
جمعه 18 خرداد 1386, 09:45 صبح
CD یا DVD ش رو اجرا کنید خودش Repair و AddRemove داره در ضمن Template ها در مسیر زیر قرار دارند:
\Microsoft Visual Studio 8\Common7\IDE\ProjectTemplates\
و یک سری دیگه از Template ها در پوشه هایی در این مسیر \Microsoft Visual Studio 8\Common7\IDE\ که تو اسمشون کلمه Template هست پیدا میشن.

choobin84
جمعه 18 خرداد 1386, 14:20 عصر
CD یا DVD ش رو اجرا کنید خودش Repair و AddRemove داره در ضمن Template ها در مسیر زیر قرار دارند:
\Microsoft Visual Studio 8\Common7\IDE\ProjectTemplates\
و یک سری دیگه از Template ها در پوشه هایی در این مسیر \Microsoft Visual Studio 8\Common7\IDE\ که تو اسمشون کلمه Template هست پیدا میشن.
توصیه می کنم گزینه repair را انتخاب نکنید مگر در مواقع لزوم.
در این مورد خاص همون AddRemove کارسازه.

CodeMasterX
شنبه 19 خرداد 1386, 03:17 صبح
مشکل هنوز حل نشده، یعنی مشکل 100% همون template ها هستند ؟