PDA

View Full Version : زیاد شدن حجم exe

Neda_Bagheri
چهارشنبه 16 خرداد 1386, 16:33 عصر
setup برنامه را با InstallShield 10.5 درست کردم ولی بعد از نصب برنامه و کمی کارکردن با برنامه بعد از یک ماه حجم Exe برنامه در Add or remove program زیاد می شود. چرا؟

kourosh_ag
جمعه 18 خرداد 1386, 14:25 عصر
سلام
حجم فایل EXE ممکنه که هنگام اجرای خود برنامه زیاد بشه ولی اینکه برنامه ای که در حال اجرا نیست چطور حجمش زیاد میشه کمی عجیبه .
به هر حال برای من هم جالب شد اگز جوابی پیدا کردی لطفا برای من هم ارسال کن .
ممنون

CodeMasterX
شنبه 19 خرداد 1386, 02:29 صبح
با توضیحات شما این نتیجه حاصل میشه :

شما گفتین که توی لیست برنامه هایی که ویندوز تو Add/Remove ... نشون میده حجم برنامتون بالا رفته، این ربط مستقیمی به فایل بانری اصلی برنامه نداره!
شما پوشه برنامه رو چک کنید، شاید فایل های Temp یا فایل های اضافی ایجاد شدند.شاید از بانک اطلاعاتی استفاده می کنید و تو پوشه برنامتون قرار داره و با بالا رفتن رکوردها حجم فایلش بالا میره.

Neda_Bagheri
دوشنبه 21 خرداد 1386, 09:00 صبح
با تشکر
من پوشه برنامه رو چک کردم و چون من یک پوشه ای دارم که در آن Back up روزانه می گیرم و حجم آن پوشه به مرور زمان زیاد می شه و شاید از آن باشد که حجم زیاد می شه ولی من پوشه را حذف کردم ولی حجم در Add or Remove کم نشد Reset هم کرده ولی باز همان حجم زیاد را نشان مید . چه کار کنم که حجم به صورت اول برگرده

رضا عربلو
دوشنبه 11 تیر 1386, 20:31 عصر
یک ویروس می شناختم به اسم Jeefo که در هر بار اجرای فایل exe اندازه آنرا 512 بایت زیاد می کرد.

__H2__
چهارشنبه 13 تیر 1386, 08:46 صبح
سلام
اگر از بانک Access هم استفاده کنید، حجم خود بانک به مرور زیاد میشود و این ربطی به تعداد آیتم های داخلش ندارد!!!!!
میتوانید با برنامه Access ان را مجدداً به حجم اولیه برگردانید.
در منوی Tools دنبال گزینه Repair And Compres بگردید.