PDA

View Full Version : ایجاد مسابقه بین سایتهای vb

majjjj
چهارشنبه 16 خرداد 1386, 20:09 عصر
با اجازه مدیران محترم سایت
من قصد برگزاری یک مسابقه بین دوسایت p30world.com و barnamenevis.org رو دارم
البته قصد من ایجاد دوستی بین سایتهای حاضر است و نه یک مسابقه واقعی
اگه اشکالی نداره سوالم رو فرداشب مطرح میکنم

حامد مصافی
چهارشنبه 16 خرداد 1386, 21:43 عصر
افرادی که در این زمینه حرفه ای هستند معمولاً در هر دو سایت عضو هستند.

ضمن اینکه چنین کاری مرسوم نیست. و ممکنه عواقب سوئی برای وجهه سایت در پی داشته باشه.

بهتره این مسئله رو فراموش کنید!

benighted.boy
چهارشنبه 16 خرداد 1386, 22:07 عصر
من هم با این مسئله موافقم چون در برگزاری مسابقه امکان انعکاس منفی دارد.اما پیشنهاد می کنم که یه بحث تبادل ارتباط بین این 2 سایت راه بیندازیم
این طوری فکر میکنم هم به اون نتیجه دوستی خواهیم رسید .هم راندمان کاریه 2 سایت بالاتر میرود.و هم در این مابین بار علمی اعضای 2سایت بالاتر میرود

mehrzad007
چهارشنبه 16 خرداد 1386, 23:49 عصر
چرا بین دو سایت؟ می شه مسابقه رو بین اعضای همین سایت برگزار کرد . این جوری اون انعکاس منفی هم از بین میره ...

majjjj
پنج شنبه 17 خرداد 1386, 06:12 صبح
دوستان گرامی با سلام
من که گفتم این یک مسابقه واقعی نیست هدف ارتقاء دانش و ایجاد دوستی بین سایتهای vb است
نه یک جنگ اتمی در ضمن رقابت سازنده همیشه مفید بوده و هست

majjjj
پنج شنبه 17 خرداد 1386, 06:24 صبح

ضمن اینکه چنین کاری مرسوم نیست. و ممکنه عواقب سوئی برای وجهه سایت در پی داشته باشه.

بهتره این مسئله رو فراموش کنید!

بقول شما
پس دلیلی برای دعوا وجود نداره
اگه نگاه کنید میبینید که اقا سیاوش میاد داخل سایت p30world.com و به سوال دیگران جواب میده
اما تکنیک برتر از اون سایت این کار رو نمیکنه اگرچه که من میدونم این روزها سر تکنیک خیلی شلوغه و گرفتار اموزش های مفید خودشه
درضمن اگه یک پروژه مطرح بشه که حالت رقابت داشته باشه هم زودتر به نتیجه میرسه و هم افراد بیشتری در اون شرکت میکنن و نقاط ضعف افراد هم برایشان مشخص میشه و میتونن اونها رو رفع کنن
همون کاری که کشورهای پیشرفته انجام میدن و نتیجه مثبت میگیرن

majjjj
پنج شنبه 17 خرداد 1386, 06:27 صبح
من هم با این مسئله موافقم چون در برگزاری مسابقه امکان انعکاس منفی دارد.اما پیشنهاد می کنم که یه بحث تبادل ارتباط بین این 2 سایت راه بیندازیم
این طوری فکر میکنم هم به اون نتیجه دوستی خواهیم رسید .هم راندمان کاریه 2 سایت بالاتر میرود.و هم در این مابین بار علمی اعضای 2سایت بالاتر میرود

نظر من هم دقیقا همینه

majjjj
پنج شنبه 17 خرداد 1386, 06:28 صبح

نظر من هم دقیقا همینه باز هم میگم این یک مسابقه واقعی نیست

majjjj
پنج شنبه 17 خرداد 1386, 06:30 صبح
با سلام
نظر من هم دقیقا همینه باز هم میگم این یک مسابقه واقعی نیست

majjjj
پنج شنبه 17 خرداد 1386, 06:33 صبح
چرا بین دو سایت؟ می شه مسابقه رو بین اعضای همین سایت برگزار کرد . این جوری اون انعکاس منفی هم از بین میره ...

اخه اگه تعداد بیشتر بشه نظرهای مفید هم بیشتر میشه

Keramatifar
پنج شنبه 17 خرداد 1386, 09:34 صبح
به نظر من اگر شرایط برگزاری و نحوه داوری و مسئله مورد نظر برای مسابقه بصورت توافقی بین مدیران دو سایت باشه همچین بدهم نیست
البته نه اینکه مسابقه بین دو سایت باشه، بلکه باید بین افراد برگزار بشه چون به احتمال زیاد کسی برنده میشه که در هر دو سایت عضو است

__siavash__
پنج شنبه 17 خرداد 1386, 10:38 صبح
من منظور شما رو نمیفهمم خوب اولا کی سوال رو طرح میکنه بعدشم خوب تو این سایتها سطح معلومات همه یکسان نیست در نتیجه همیشه جواب رو اونایی که معلوماتشون بیشتره میدن ! پس مسابقه فقط بین یه تعدادی هست

mehrzad007
پنج شنبه 17 خرداد 1386, 12:29 عصر
بعد یه سوال مسابقه واقعی نیست چه صیغه ایه؟

majjjj
پنج شنبه 17 خرداد 1386, 23:43 عصر
به نظر من اگر شرایط برگزاری و نحوه داوری و مسئله مورد نظر برای مسابقه بصورت توافقی بین مدیران دو سایت باشه همچین بدهم نیست
البته نه اینکه مسابقه بین دو سایت باشه، بلکه باید بین افراد برگزار بشه چون به احتمال زیاد کسی برنده میشه که در هر دو سایت عضو است

من که شک دارم مدیران سایت همکاری کنن
ولی اگه بشه این بهترین راه حله

majjjj
پنج شنبه 17 خرداد 1386, 23:50 عصر
من منظور شما رو نمیفهمم خوب اولا کی سوال رو طرح میکنه بعدشم خوب تو این سایتها سطح معلومات همه یکسان نیست در نتیجه همیشه جواب رو اونایی که معلوماتشون بیشتره میدن ! پس مسابقه فقط بین یه تعدادی هست

یکنفر نماینده از هر دوسایت که اگه مدیر باشن بهتره
خوب اونهایی هم که معلومات کمتری دارن یاد میگیرن

majjjj
پنج شنبه 17 خرداد 1386, 23:59 عصر
بعد یه سوال مسابقه واقعی نیست چه صیغه ایه؟

بعضی از دوستان نظرشون اینه که یک این مسابقه ممکنه باعث ایجاد تنش بشه
منظور من از این صحبت اینه که بخاطر یک مسابقه خدای نکرده کدورتی ایجاد نشه
وگرنه همجای دنیا در همه رشته های ورزشی فرهنگی علمی وحتی نظامی مسا بقه
میگذارن

majjjj
جمعه 18 خرداد 1386, 07:53 صبح
اگه سوالی نیست بریم برای مسابقه

perfeshnal
جمعه 18 خرداد 1386, 12:38 عصر
سلام

دوست من شما اول باید با مدیران سایت این موضوع رو در میان بگذارید.

majjjj
یک شنبه 20 خرداد 1386, 06:39 صبح
میتونم خواهش کنم شما هم این کار رو انجام بدید

mehran8
یک شنبه 20 خرداد 1386, 17:09 عصر
به قول اون دوستمون چرا مسابقه رو بین اعضای خود همین سایت برگزار نمی کنید ؟
برای شروع فکر کنم کار مناسب تری باشه . (البته با اجازه مدیران محترم)

majjjj
پنج شنبه 24 خرداد 1386, 12:25 عصر
متاسقانه کسی همکاری نمیکنه